Manfaat dan kemudaratan plum untuk kesihatan manusia: bagaimana ia mempengaruhi usus dan siapa yang tidak boleh memakannya

Selamat tengah hari, pembaca yang dikasihi! Betapa senangnya menonton pada musim bunga bunga plum di kebun desa dan taman bandar. Manfaat dan kemudaratan bagi kesihatan manusia dari zat-zat yang membentuk buah-buahan berair yang masak di tempat penempatan perbungaan telah dipelajari dengan cukup baik dan sejak sekian lama - mereka mula menanam plum seawal 5 abad SM.

Sejak itu, penternak telah membuat kemajuan yang mengagumkan. Beberapa ratus varietas dengan buah-buahan untuk setiap rasa dan warna - dari kuning cerah hingga biru-hitam, dari masam hingga madu, dapat menggembirakan siapa pun, bahkan gourmet yang paling menuntut.

Beberapa jenis yang popular

Mustahil untuk memberitahu tentang pelbagai jenis plum - terdapat cukup bahan untuk keseluruhan ensiklopedia. Mari lihat sekurang-kurangnya beberapa yang paling popular.

Bahasa Hungary

Pelbagai ini dikongsi dengan kami oleh tukang kebun Hungaria pada awal abad ke-20, dengan demikian namanya. Pokok setinggi 6 meter mampu menghasilkan penuaian sehingga 30 kg setiap musim. Buah-buahan biru bujur yang enak dengan mekar kebiruan pada kulitnya dan bubur kehijauan atau kemerahan mengandungi gula hingga 16%, bertolak ansur dengan pengangkutan dan penyimpanan dengan baik.

Bahasa Hungary lebih baik daripada jenis lain untuk membuat prun, kerana ia mempunyai bahagian pektin, gula dan asid organik yang ideal. Dan lebih baik mengumpulkannya walaupun sedikit berlebihan, apabila buah-buahan layu sedikit dan jatuh dari pokok itu sendiri.

Ternovka

Salah satu jenis yang paling tahan fros, ia tumbuh walaupun di Siberia. Ternovka adalah semak berduri setinggi 4 meter, dengan daun kecil dan buah-buahan manis dan masam bersaiz sederhana dengan warna biru-ungu yang kaya. Setelah matang, mereka berpegang teguh pada dahan hingga musim sejuk, memperoleh rasa manis dan kelembutan rasa..

Ternovka sangat sesuai untuk pengeluaran wain buatan sendiri dan minuman beralkohol lain yang lebih kuat, serta kompot dan jem plum. Para koki Kaukasia dengan senang hati menggunakannya untuk membuat sos dan perasa yang enak. Sos tkemali tradisional atau satsebeli plum sempurna melengkapkan dan menekankan rasa hidangan daging.

Rainclaude (renclaude)

Ini adalah sekumpulan varietas, yang dikenali di Eropah Barat sejak abad ke-16, yang merangkumi:

  • Hijau;
  • Presiden;
  • Ladang kolektif;
  • Awal;
  • Tambov;
  • Ulena;
  • Tenkovsky;
  • Soviet;
  • Putih;
  • Altana;
  • Kuning;
  • Leah

dan banyak lagi jenis lain.

Pokok tumbuh dari ketinggian 3 hingga 7 meter, buah-buahan di atasnya masak dari bentuk sederhana hingga besar, bulat dengan bubur manis dan berair, diserlahkan dengan sedikit keasidan. Kulitnya, bergantung pada varietasnya, berwarna hijau muda, ungu, merah tua atau biru.

Varieti ini dibezakan dengan hasil yang tinggi - hingga 90 kg, ketahanan fros, kekebalan yang baik dan kekayaan rasa. Buahnya boleh digunakan segar dan untuk pemuliharaan dan pembuatan anggur.

Komposisi

Apa sahaja jenis pilihan anda, komposisi daripadanya kaya dengan zat berharga yang diperlukan oleh tubuh manusia untuk menjaga kesihatan dan kecergasan. Mari lihat apa vitamin dan unsur surih yang tersembunyi di bawah kulit buah-buahan berair yang nipis.

Kandungan kalori plum segar, bergantung pada varietas, berkisar antara 49-76 kkal per 100 g, kering - jauh lebih tinggi, dari 235 kkal.

Ciri-ciri yang bermanfaat

Plum secara praktikal tidak menyebabkan reaksi sampingan dan merupakan salah satu buah yang paling selamat untuk kesihatan. Sifat-sifat bermanfaat yang dianugerahkan alam dengan plum membolehkannya berjaya bersaing dengan eksotik luar negara yang baru popular.

1. Faedah untuk sistem pencernaan

Di atas segalanya, plum terkenal dengan kemampuannya untuk mengatur sistem pencernaan dengan berkesan. Prun dan kulit buah segar mempunyai kesan yang sangat baik pada usus - serat tidak larut bertindak sebagai sikat pada saluran gastrointestinal, membersihkan dindingnya dari racun dan toksin dan merangsang peristalsis. Kualiti yang berharga ini menjadikan plum sangat diperlukan untuk menurunkan berat badan..

Untuk memastikan fungsi usus tetap, cukup bagi orang dewasa untuk makan 5-6 plum sederhana ketika perut kosong, 30-40 minit sebelum makan malam. Bagi kanak-kanak yang dietnya dikuasai oleh makanan pejal, pakar pediatrik mengesyorkan makan 1-2 buah dua kali sehari untuk mengelakkan sembelit. Kompot plum atau prune juga mempunyai kesan pencahar yang halus..

2. Kesihatan jantung dan saluran darah

Serat larut yang terkandung dalam plum mengikat gula dan lemak berlebihan, melambatkan penyerapan karbohidrat dan menormalkan tahap kolesterol, yang membantu meningkatkan kesihatan vaskular dengan ketara.

Vitamin K juga sangat penting untuk fungsi normal sistem kardiovaskular, kerana mencegah kalsium menetap di dinding arteri dan pengerasannya..

Telah diketahui bahawa kehilangan keanjalan vaskular menyebabkan perkembangan hipertensi dan peningkatan risiko serangan jantung dan strok, terutama pada usia tua. Patologi ini sering mengatasi lelaki, jadi mereka perlu memasukkan plum secara berkala ke dalam makanan mereka untuk mengelakkan keadaan berbahaya.

3. Menguatkan imuniti

Kerana kandungan vitamin C dan zink yang agak tinggi, plum membantu menguatkan sistem imun dan melawan selsema dan penyakit virus pernafasan. Bioflavonoid, quercetin dan anthocyanin mempunyai kesan anti-radang dan juga menyumbang kepada pemulihan dan pemulihan yang cepat dari penyakit..

Sangat penting untuk menjaga kekebalan bagi wanita hamil, yang badannya mengalami tekanan yang meningkat. Plum sangat sesuai untuk ini, kerana ia adalah sumber asid askorbik yang semula jadi, dan tetap selamat untuk kesihatan ibu dan bayi hamil..

Makan buah tentu saja tidak boleh dikawal, kerana makan berlebihan boleh menyebabkan kekejangan perut dan usus, yang tidak bermanfaat dalam keadaan kehamilan.

4. Lubang plum

Pertikaian mengenai apakah mungkin memakan biji kernel plum atau jem yang terbuat dari buah-buahan bersama dengan benih timbul setiap musim selama musim menuai. Faktanya adalah bahawa inti mengandungi amygdalin glikosida sianogenik yang berpotensi berbahaya. Di bawah pengaruh jus gastrik, ia diubah menjadi asid hidrosianik dan menyebabkan keracunan.

Persoalannya, seperti biasa, adalah kuantiti. Eksperimen telah menunjukkan bahawa bilangan nukleoli yang dibenarkan untuk dimakan harus sama dengan jumlah buah yang dimakan seseorang pada satu masa. Iaitu, kira-kira 5-7 keping. Dalam kes ini, biji plum akan bermanfaat..

Sifat penyembuhan nukleoli diketahui oleh doktor oriental pada zaman dahulu. Mereka digunakan untuk menyiapkan tincture untuk rawatan penyakit bronkopulmonari akut dan kronik dan pencegahan barah..

Penulis dan penyelidik Amerika Edward Griffin dalam bukunya "A World Without Cancer - The Story of Vitamin B17" menerangkan secara terperinci mengenai teori barah sebagai kekurangan nutrien kerana kekurangan zat penting yang telah dikeluarkan dari diet manusia moden.

Dia membuktikan nilai amigdalin untuk rawatan barah, memetik hasil penyelidikan saintifik global. Saya sangat mengesyorkan buku ini kepada sesiapa yang melihat barah melebihi apa yang dicadangkan oleh ubat tradisional..

5. Resin plum

Anda mungkin menyedari bagaimana resin amber dilepaskan dari celah-celah di kulit pokok plum. Dia juga berguna. Ia dikumpulkan dan disimpan di dalam bekas kaca dengan penutup. Satu sendok teh resin ini, dicairkan dalam segelas air rebus hangat, digunakan sebagai berkumur dalam rawatan stomatitis dan penyakit gusi. Memampatkan dengan penyelesaian yang sama digunakan pada kelopak mata membantu mengatasi konjungtivitis.

Pada masa ini, sifat resin semula jadi sedang dikaji secara aktif di makmal saintifik dan perubatan di seluruh dunia. Minat ini dijelaskan oleh fakta bahawa resin, sebagai polisakarida larut dalam air, mampu menyampaikan zarah ubat ke tisu badan yang terjejas. Properti ini dapat digunakan untuk membuat terapi barah yang disasarkan.

Kontraindikasi

Fakta bahawa plum adalah salah satu buah paling selamat dibuktikan dengan senarai sekatan minimum, yang, bagaimanapun, harus diingat semasa menikmati buah-buahan wangi yang berair.

  1. Gastritis dan bisul pada tahap pemburukan tidak termasuk penggunaan buah-buahan, baik segar dan kering..
  2. Plum mengandungi oksalat, oleh itu, jika berlaku urolithiasis, buah ini harus dikeluarkan dari diet..
  3. Dengan kecenderungan untuk cirit-birit, plum segar dan prun dapat menimbulkan gangguan pencernaan.

Aplikasi memasak

Apa sahaja yang dimasak dari plum! Sebagai tambahan kepada sos, pengawet, kompot, wain dan tincture yang disebutkan di atas, buah-buahan manis digunakan sebagai pengisian pai, ditambah ke salad buah dan smoothie, disapu untuk kentang tumbuk dan marmalade.

Selain itu, anda boleh memasak dari buah segar pada musim sejuk. Apabila dibekukan, mereka tetap baik sehingga panen berikutnya. Pada zaman dahulu, ketika kaedah penyimpanan jangka panjang ini tidak tersedia, plum acar dituai untuk musim sejuk..

Kini kaedah ini hampir dilupakan, dan pada pendapat saya, sia-sia. Buah-buahan yang direndam menyimpan semua nutrien dengan sempurna, dan mereka mengalami penapaian semula jadi, yang sangat memudahkan proses asimilasi mereka. Bagi saya, kaedah masakan yang diuji masa ini memerlukan perhatian..

Kesimpulannya

Sekiranya anda, pembaca yang dikasihi, tinggal di rumah anda sendiri atau mempunyai pondok musim panas, adakah anda menanam pokok plum? Mungkin anda tahu beberapa rahsia menuai hasil panen yang kaya atau resipi untuk hidangan plum yang lazat dan bersedia untuk membagikannya dalam komen.?

Plum

Ini adalah salah satu tanaman buah terkemuka di daerah beriklim sederhana. Plum adalah tanaman buah batu dengan hasil tinggi, asalnya adalah hasil hibridisasi semula jadi dari ceri plum dan blackthorn, yang secara historis terjadi di wilayah Kaukasia dan Asia Kecil. Penanaman plum diteruskan di Mediterranean dan Asia Tengah. Dari Mediterranean Itali, plum menembus ke negara-negara Eropah dan dengan tegas mengambil kedudukan sebagai salah satu pokok buah yang paling popular di dunia penanaman buah..

Plum - genus yang mewakili keluarga Pink, subfamily Almond (Plum) - merangkumi pelbagai spesies: plum rumah (biasa), plum ceri, blackthorn, blackthorn, plum Kanada, plum Amerika, plum Cina, plum Ussuri, dll. [1]

Sifat plum yang berguna

Kandungan komposisi dan kalori

Bahan asas (g / 100 g):Plum segar [2]Plum kering (prun tanpa pemprosesan lebih lanjut) [3]Prun rebus, tanpa gula tambahan [4]Prun rebus dengan gula tambahan [5]Plum Kalengan dalam Sirap [6]
Air87.2330.9269.7365.0876.06
Karbohidrat11.4228.0832.8823.12
Serat makanan1.47.13.13.81.5
Protein0.72.180.961.090.44
Lemak0.280.380.160.220.14
Kalori (Kcal)4624010712489
Mineral (mg / 100 g):
Potasium15773232131293
Fosforusenam belas69tiga puluh3315
Magnesium74118Sembilan belaslima
Kalsium643Sembilan belas21sepuluh
Besi0.170.930.411.040.84
Zink0.10.440.190.220.07
Natrium12Sembilan belas
Vitamin (mg / 100 g):
Vitamin C9.50.62.92.70,4
Vitamin B30.4171,8820.7230.6750.291
Vitamin E0.260.430.190.26
Vitamin B60.0290.2050.2180.2030.028
Vitamin B10.0280.0510.0240.0220.017
Vitamin B20.0260.1860.10.0930.041
Vitamin A0.0170.0390.0170.0140.02
Vitamin K0.00640.05950.02610.0064
Vitamin B90.0050.0040.003

Oleh kerana kandungan air yang tinggi dalam pulpa plum, kandungan kalori buahnya agak rendah. Dalam bentuk kalengan, kandungan kalori produk dari plum (termasuk prun) meningkat dengan ketara.

Secara amnya, jumlah vitamin dan mineral yang terdapat dalam plum dan prun segar sedikit berbeza. Kandungan vitamin K, vitamin B, dan mineral individu dalam prun lebih tinggi daripada pada plum segar. Berbanding dengan buah segar, prun mempunyai lebih banyak kalori, serat dan karbohidrat.

Plum segar (buah-buahan) mengandungi 6-17% gula (dengan dominasi glukosa dan fruktosa), hingga 1,6% asid organik (malic, sitrik, oxalic, succinic, quinic), diphenylisatin, pektin, flavonol (quercetin, isoquercitrin), anthocyanins dan leukoanthocyanin, karotena, vitamin E, asid askorbik, vitamin B, sebatian kalium, zat besi, yodium, tembaga dan zink. Kernel mengandungi sehingga 42% minyak lemak. [7]

Daun plum mengandungi vitamin E dan C, flavonoid, asid karboksilik fenol. Bunga plum mengandungi flavonoid, glikosida sianogenik, kaempferol flavonoid glikosida dan kaempferin, prunosida homoisoflavone glikosida. [8]

Penyembuhan sifat

Buah-buahan plum dalam bentuk segar dan kering (juga kompot dari mereka atau jus dengan pulpa) mempunyai kesan pencahar ringan. Mereka disyorkan untuk sembelit dan atony usus, untuk membersihkan usus dengan adanya proses keradangan di dalamnya. Sekiranya penyakit ini disertai dengan diabetes mellitus atau kegemukan, sebelum makan plum, perlu menyingkirkan gula dan asid semasa pemprosesan. Untuk hepatitis yang tidak berjangkit, plum baik untuk hati; mereka memperbaiki keadaan pesakit dengan aterosklerosis; menggalakkan penyingkiran kolesterol, lebihan air dan garam dari badan. Kandungan serat makanan (larut dan tidak larut) dalam plum meningkatkan pencernaan. Pektin dalam plum mengeluarkan bahan radioaktif. Kulit pokok plum segar digunakan dalam homeopati. [7]

Penggunaan perubatan

Pulpa plum adalah bahagian gabungan ubat pencahar gabungan "Kafiol". Sebagai tambahan kepada komponen ini, sediaannya juga mengandungi daun dan buah senna yang dihancurkan, buah ara dan parafin cair. "Kafiol" merujuk kepada ubat-ubatan yang menyebabkan kerengsaan kimia pada mukosa usus. Mempunyai sejumlah kontraindikasi: proctitis, penyakit hemoroid dalam tahap akut, penyumbatan usus, ulser berlubang, kolitis spastik dan sembelit, gangguan metabolisme air dan elektrolit, dll..

Dalam perubatan rakyat

  • Resipi digunakan sebagai pencahar: keluarkan biji dari plum dan tuangkan air rebusan sejuk semalaman. Pada waktu pagi, masak buah-buahan selama satu jam, tambah air panas semasa cecair menguap. Kemudian toskan kaldu dan ambil plum rebus sebelum setiap hidangan (kira-kira 10 keping pada satu masa). [7]
  • Untuk menguatkan sistem imun, rebusan berguna: tuangkan 20 g daun plum cincang halus dengan 250 ml air mendidih dan reneh selama setengah jam. Terikan dan minum ¼ gelas tiga kali sehari sebelum makan.
  • Sekiranya terdapat proses keradangan di ginjal, ubat dari kulit pokok plum digunakan: tuangkan 10 g kulit kayu cincang dengan segelas air mendidih dan masak kaldu dalam mandi air selama setengah jam. Saring, tambah isipadu dengan menambahkan 50 ml air mendidih dan minum ¼ cawan tiga kali sehari sebelum makan.
  • Sekiranya sembelit, infus diresepkan: bilas dahan pokok plum (50 g) dengan baik, potong, tuangkan 0,5 liter air mendidih, biarkan hingga 2 jam. Terikan dan minum 50 ml hingga tiga kali sehari.
  • Dengan gastritis (dengan keasidan rendah), resipi berguna: segera sebelum digunakan, campurkan jus plum buatan sendiri, plum berduri (plum berduri) dan madu (dalam perkadaran 4: 2: 1). Ambil komposisi dalam satu sudu tiga kali sehari. Rawatan ini dikontraindikasikan pada diabetes..
  • Untuk meningkatkan fungsi saluran pencernaan, bunga plum kering (25 g) tuangkan 250 ml air panas. Biarkan, menyeduh dan minum infus ¼ cawan tiga kali sehari sebelum makan. [sembilan]
  • Penyembuh tradisional mencadangkan melarutkan dan mengeluarkan batu dari pundi hempedu menggunakan resin (gusi) pokok plum. 100 g resin harus dilarutkan dalam 1 liter wain putih kering. Minum 50 ml tiga kali sehari setengah jam sebelum makan. Perlu diperhatikan bahawa resipi ini disebut dalam "Herbalist Lengkap" (1653) oleh N. Culpeper.
  • Untuk stomatitis, disyorkan untuk membilas dengan merebus daun plum: tuangkan 20 g daun kering dengan segelas air mendidih, rebus selama seperempat jam dan kemudian tambahkan air rebus, membawa jumlah cecair ke asal.
  • Tincture alkohol pada lubang plum membantu dengan sciatica: memecah lubang. Kisar biji-biji plum ke keadaan serbuk (anda memerlukan 25 g keseluruhan) dan tuangkan segelas vodka. Biarkan selama seminggu dan tapis. Gosokkan bahagian belakang yang meradang dengan warna ini.
  • Dengan bentuk eksim tangisan yang diabaikan, penyembuh tradisional menasihatkan sup cuka dari daun plum. Campurkan setengah gelas cuka (anggur, buah) dengan jumlah air mendidih yang sama dan didihkan. Tuangkan segelas daun plum segar yang dicincang halus ke dalam sup cuka dan biarkan mendidih lagi. Biarkan selama satu jam dalam mangkuk enamel di bawah penutup. Tepu pembalut kain kasa dengan kaldu yang disejukkan dan sapukan pada kulit yang rosak. Selepas 10 minit, bilas tempat sakit dengan air masak suam dan pelincir dengan salap propolis. [sembilan]

Dalam perubatan oriental

Dalam perubatan India, plum dimasukkan sebagai salah satu komponen utama dalam komposisi ubat-ubatan yang digunakan dalam rawatan penyakit ginekologi (leukorrhea, kitaran tidak stabil, kegagalan kehamilan).

Dalam perubatan rakyat Cina, buah plum digunakan sebagai ubat untuk muntah, dan kesan ekspektoran juga dikaitkan dengan plum..

Dalam penyelidikan saintifik

Minat ilmiah dalam kajian sifat perubatan plum dijelaskan oleh kandungan fenol yang tinggi dalam buahnya, terutama antosianin, yang merupakan antioksidan semula jadi..

Karya Igwe E., Charlton K. membuktikan hubungan antara penggunaan plum dan peningkatan fungsi kognitif (khususnya, kesan positif pada memori dan proses yang berkaitan). Sebagai tambahan kepada sifat antioksidan di atas, hubungan antara kemasukan buah plum dalam makanan dan pengurangan faktor risiko penyakit kardiovaskular ditekankan..

Sifat anti-radang, analgesik, antibakteria dan anti-barah dari plum gum rumah dianalisis dalam kajian oleh Nazar U., Raza A. et al..

Penyelidikan universiti di Oklahoma, Florida telah membuktikan kelebihan plum kering untuk menguatkan tisu tulang. Pengambilan plum kering secara teratur dalam makanan secara langsung meningkatkan kepadatan tulang, dan didapati bermanfaat dalam kes patah tulang dan osteoporosis..

Sejumlah karya ilmiah menekankan perkara berikut: komposisi kimia buah plum membolehkan buah ini digunakan sebagai sumber bahan mentah untuk pengeluaran antioksidan dalam industri makanan. [10,11]

Melangsingkan badan

Plum rendah kalori boleh menjadi asas untuk diet ekspres satu komponen (dirancang selama 2-3 hari) dan hari puasa (di mana air, teh hijau tanpa gula juga digunakan). Sekiranya tidak ada kontraindikasi, jus plum dimasukkan ke dalam diet..

Sebatian aktif secara biologi yang terkandung dalam buah plum membantu memerangi sindrom metabolik. Flavonoid dan komponen fenolik seperti antosianin, asid klorogenik, quercetin dan katekin mengatasi obesiti dengan menghalang pertumbuhan sel-sel lemak. Kajian oleh University of Liverpool (Institut Psikologi dan Kesihatan) menyimpulkan bahawa makan prun sebagai sebahagian daripada diet untuk mengawal berat badan sebenarnya mempercepat penurunan berat badan. [1]

Dalam memasak

Plum adalah buah yang digunakan secara universal dalam bidang kuliner, yang digunakan baik dalam gula-gula dan sebagai tambahan kepada hidangan daging..

  • Plum segar digunakan untuk memasak kompot, pengawet, selai, marmalade, confitures, membuat puri buah, marmalade dan marshmallow, buah-buahan manisan. Pektin dan bahan seperti pektin yang terkandung dalam plum mempunyai sifat gel yang tinggi. Plum disediakan sebagai lauk untuk daging, ia ditambahkan ke salad buah dan pastri. Plum dikeringkan, dibekukan (dengan atau tanpa biji), acar.
  • Plum kering (prun) digunakan dalam kompot, untuk makanan ringan dan pencuci mulut, dalam kombinasi dengan rebusan atau daging panggang. Varieti, buah-buahan yang digunakan untuk pengeringan, pengeluaran buah kering, mesti mempunyai kandungan bahan kering dan gula yang tinggi. Daging varieti yang sesuai padat dan tulangnya kecil.
  • Sos pedas dan manis dan masam (plum chutney, tkemali) disediakan dari jenis plum tertentu. Dalam resipi yang berbeza, plum sesuai dengan banyak rempah: cengkeh, bumbu, kayu manis, pala, vanila dan juga bawang putih..

Sos plum pedas

Bahan-bahan: 3 kg plum, 50 g bawang putih, 15-20 g sayur selasih, 100 ml minyak sayuran, 5-7 g kayu manis, 150-200 g gula, garam dan lada tanah secukupnya. Basuh plum dan angkat biji. Masukkan buah ke dalam periuk dan didihkan dengan api kecil hingga lembut. Kemudian gosokkan plum rebus tersebut melalui ayak. Hancurkan bawang putih, potong herba. Campurkan minyak sayuran, garam, lada, rempah, gula, herba dan bawang putih dengan haluskan plum. Rebus sos dengan api kecil selama 25 minit, kacau dari semasa ke semasa. Tuangkan sos panas ke dalam balang yang disterilkan dan tutup.

  • Bagaimana cara mengupas plum dengan cepat? Basuh plum, buat potongan berbentuk silang kecil dengan pisau di permukaan buah (di tempat yang bertentangan dengan lokasi tangkai). Rebus air, celupkan plum ke dalam air mendidih selama setengah minit, kemudian segera pindahkan buah ke air ais (dengan ketulan ais), juga selama setengah minit. Selepas itu, lepaskan kulit di bahagian sayatan - longkang akan dibersihkan dengan mudah.
  • Untuk memastikan buah segar lebih lama, plum perlu dicuci tidak terlebih dahulu, tetapi segera sebelum digunakan..
  • Untuk mematangkan plum yang telah robek, tetapi sedikit belum matang, buah-buahan mesti dimasukkan ke dalam beg kertas dengan pisang (atau epal), dibungkus rapat dan dibiarkan selama beberapa hari. Etilena yang dikeluarkan oleh pisang akan mempercepat pematangan plum. [1.9]
  • Sebilangan besar minuman beralkohol dan bukan alkohol disediakan dari plum, dan selalunya minuman plum nasional menjadi salah satu kad perniagaan gastronomi negara..
  • Yang popular di China ialah teh plum manis dan masam Suan Matan, minuman ringan yang jarang diperlukan pada musim panas..
  • Demson gin adalah minuman keras plum buatan Britain. Bangga mendapat tempat dalam senarai hadiah yang biasa diberikan pada Krismas.
  • Jerkam adalah minuman beralkohol tradisional dari pelbagai anggur ringan, plum cider, yang telah terkenal di kawasan ini di Worcestershire, England. Jerkam juga disediakan dari buah-buahan batu lain: pic, nektarin, aprikot.
  • Slivovitsa adalah brendi plum yang terkenal, pengeluarannya tersebar luas di negara-negara Eropah Tengah dan Timur (Republik Czech, Hungaria, Slovakia, Poland, Serbia, dll.).
  • Di Jepun, minuman keras plum tradisional disebut umeshu. Hidangkan umeshu dengan ais, air mineral, ditambahkan ke koktel.
  • Slivyanka adalah minuman keras plum yang popular, untuk penyediaannya anda boleh mengira lebih daripada satu pilihan resipi.

Slivyanka di rumah: isi sebotol dengan plum Hungaria dan isi dengan vodka sehingga menutupi buah-buahan sepenuhnya. Pastikan botol ditutup rapat di tempat yang gelap selama 6 minggu. Kemudian toskan vodka, dan tutup plum dengan gula (dalam jumlah - "berapa banyak yang akan masuk"). Tutup botol dengan rapat dan biarkan selama 2 minggu. Kemudian toskan sirap yang dihasilkan dan campurkan dengan vodka yang telah dikeringkan sebelumnya yang disiram dengan plum. Tapis pengisian, tuangkan ke dalam bekas dan tutup. Simpan di tempat yang sejuk, tempoh penuaan - sekurang-kurangnya enam bulan. [12]

Plum dalam pembuatan anggur

Untuk membuat wain, jenis seperti "Hungarian" sesuai. Daripada plum putih, hanya plum dengan keasidan rendah dan plum masak awal tidak sesuai. Plum membuat wain pencuci mulut yang sangat baik. Kesukaran bagi pembuat anggur adalah bahawa buah plum adalah buah yang sukar untuk "mengeluarkan" jus, jadi plum mesti diproses terlebih dahulu. Anggur plum ternyata legap, keruh, dan perlu diperjelaskan. Semakin lama anda menyimpan wain plum, semakin sedap rasanya. [13]

Dalam kosmetologi

Kosmetik berasaskan plum menggunakan jus plum atau pulpa buah masak.

Topeng plum untuk kulit kering

Resipi berikut menyuburkan, melembutkan dan meratakan kulit kering: kisar satu kuning telur dengan satu sudu teh jus plum. Sapukan campuran tersebut ke wajah anda, setelah 20 minit, bilas dengan air suam dan kemudian sejuk.

Topeng ini berguna untuk kulit kering: kupas dan sapukan satu plum masak. Letakkan jisim di wajah (pra-dilumasi dengan krim berkhasiat) dan bilas selepas seperempat jam.

Topeng plum untuk kulit normal

Masukkan buah plum masak yang dikupas dari kulitnya, campurkan dengan satu sudu keju kotej atau krim masam, dan sapukan jisim pada wajah. Basuh selepas 15 minit dengan air suhu bilik.

Untuk menyediakan topeng berkhasiat, kisar satu sudu mentega, satu kuning telur, satu sudu teh madu dan satu sudu besar plum puri sehingga rata. Biarkan topeng di wajah selama setengah jam, kemudian keluarkan sisa dengan tuala kertas lembut atau kapas (topeng ini juga sesuai untuk kulit kering).

Topeng untuk kulit berminyak: kupas dan puri plum masak lembut. Campurkan puri plum dengan satu putih telur yang dipukul dan sapukan ke muka. Basuh selepas 20 minit dengan air suam.

Tona topeng berikut dan meremajakan: campurkan kuning telur, 4 sudu besar plum puri, 0,5 sudu teh madu dan 2 sudu besar oatmated parut. Sapukan jisim homogen ke wajah, décolleté, leher dan lengan. Basuh topeng selepas 20 minit.

Untuk jenis kulit apa pun, prosedur dianjurkan: lembapkan beberapa alas kapas atau lapisan bulu kapas dalam 100 ml jus plum masak dan sapukan losyen tersebut ke wajah. Selepas seperempat jam, lap wajah anda dengan gerakan ringan dengan span bersih. [1]

Untuk membersihkan badan

Buah-buahan plum digunakan dalam pelbagai resipi detoks yang membersihkan badan dari toksin dan toksin yang terkumpul..

Smoothie kayu manis plum

Untuk menyiapkan anda memerlukan: 3 plum besar, diadu dan dicincang halus, seperempat cawan jus epal, seperempat cawan blueberry, setengah sudu teh kayu manis dan ais batu. Kisar semua bahan ke dalam pengisar sehingga sebati. Kandungan kalori smoothie tersebut ialah kira-kira 115 kkal.

Kesan pembersihan yang baik juga diberikan oleh merebus prun dan kismis. [empat belas]

Sifat berbahaya dari plum dan kontraindikasi

Plum tidak digalakkan untuk orang yang menderita obesiti, diabetes mellitus; terdedah kepada tekanan darah rendah (hipotensi). Varieti plum masam dikontraindikasikan untuk gastritis dengan keasidan tinggi (hyperacid), ulser perut atau ulser duodenum.

Semasa proses pengeringan, prun diperlakukan dengan sulfites (untuk mengelakkan pengoksidaan fenol pada buah). Oleh itu, penggunaan prun boleh menyebabkan pesakit hipersensitiviti terhadap bahan sulfite, reaksi alergi yang serius, hingga kejutan anaphylactic.

Penting untuk diingat bahawa pengambilan plum sebelum ujian diagnostik untuk tumor karsinoid boleh menyebabkan hasil positif yang salah: tumor jenis ini menimbulkan peningkatan tahap serotonin dalam darah, dan sejumlah besar bahan ini dicatat dalam plum.

Awal kanak-kanak juga merupakan kontraindikasi terhadap penyertaan plum secara intensif dan sistematik dalam diet (sejumlah kecil plum puri dibenarkan). [1,7,8]

Kami telah mengumpulkan poin yang paling penting mengenai faedah dan kemungkinan bahaya plum dalam ilustrasi ini dan kami akan sangat berterima kasih jika anda berkongsi gambar di rangkaian sosial, dengan pautan ke halaman kami:

Fakta menarik

  • Pokok plum berakar kuat pada budaya Jepun dan China. Dalam Empayar Surgawi, plum berbunga dianggap sebagai simbol kebahagiaan, dan kelopak lima bunga plum mewakili komponennya: kesejahteraan, bangsawan, umur panjang, nasib bahagia dan kemurnian rohani. Dalam puisi Cina, gambar plum mekar adalah salah satu gambaran utama. Di tanah Matahari Terbit, pohon plum yang berbunga adalah pertanda musim bunga. Orang Jepun mempunyai pepatah: "Bunga plum - baunya enak, bunga sakura - anda tidak boleh melelapkan mata".
  • Pewarna hijau dihasilkan dari daun plum, dan pewarna kuning dihasilkan dari kulit kayu. Kayu plum digunakan dalam pembuatan alat muzik.
  • Orang Yunani kuno menggunakan bunga plum dalam suntikan untuk merawat gusi berdarah, luka ulseratif pada rongga mulut, menguatkan gigi.
  • Status legenda diberikan kepada pai plum, resepnya diterbitkan di Amerika Syarikat setiap tahun selama 12 tahun di New York Times secara eksklusif atas permintaan pembaca.
  • Peratusan jisim biji plum berbanding dengan jumlah jisim buah sebahagiannya mencirikan nilai varieti plum. Bahagian buah yang lebih kecil jatuh di atas batu, semakin tinggi nilai ragamnya..
  • Plum adalah buah hati yang panjang. Bergantung pada jenis dan spesiesnya, pokok plum dapat tumbuh dan berbuah sehingga 60 tahun..
  • Ilmu pengetahuan moden telah mencipta kacukan indah dari plum dan pic - nectarine plum, plum dan aprikot - aprium dan pluot, yang menggabungkan kesempurnaan rasa dua buah sekaligus.
  • Dari 20 Februari hingga akhir bulan Mac, Jepun mengadakan festival tradisional pokok plum berbunga - Ume Matsuri. Bandar Mito (pulau Honshu) dipilih sebagai tempatnya pada abad ke-19. Di taman kota Kairaku-en, pengunjung mengagumi buah plum yang mekar, mendengar muzik rakyat dan mengadakan upacara minum teh.
  • Setiap tahun, percutian plum dan brendi plum (atau brendi plum, minuman beralkohol yang kuat) dianjurkan pada hari Sabtu terakhir bulan September di bandar Troyan (di utara Bulgaria). Para tetamu festival merasakan brendi plum, festival plum disertai dengan pameran aktif kraf rakyat.
  • Pada akhir abad ke-19, tukang kebun dan penternak Amerika, Luther Burbank, semasa menjalankan kerja eksperimen, membiakkan buah plum, serta 113 jenis tanaman plum. Burbank bereksperimen dengan plum Cina, Jepun, Amerika dan Eropah, mencipta kacukan aprikot dan plum, dan banyak lagi. Terlibat dalam pekerjaan pembiakan, Burbank melakukan kira-kira 25 ribu eksperimen dengan plum. Plum terbaik "dicipta" oleh Burbank pada tahun 1880-an - Santa Rosa, Wickson, Burbank, Amerika, Beauty.
  • Dari segi ketahanan musim sejuk, pokok plum berada di kedudukan kedua setelah ceri di antara semua buah batu lain..
  • Buah-buahan dari kebanyakan jenis plum tidak mencapai kematangan penuh pada masa yang sama, oleh itu disarankan untuk memetik buahnya ketika mereka matang, 2-3 kali "musim". [15.16]

Pemilihan dan penyimpanan

Sebaiknya pilih plum apabila berbaki 4-5 hari agar buah matang. Semasa membeli, keutamaan harus diberikan kepada plum yang masih elastik dengan lapisan berlilin. Buah-buahan dengan kulit nipis disimpan dalam masa yang sangat singkat. Sebaiknya simpan plum dalam beg plastik dengan lubang kecil di bahagian buah dan sayur di dalam peti sejuk. Purata jangka hayat buah-buahan yang belum masak dalam keadaan sedemikian adalah sehingga 20 hari. Prun disimpan di dalam gelas atau beg linen di tempat yang sejuk dan kering. [1]

Varieti dan penanaman

Pokok plum cukup ringan dan, jika dibandingkan dengan buah-buahan batu lain (buah persik, ceri, aprikot), adalah tanaman yang lebih tahan naungan. Varieti plum Eropah dicirikan oleh keperluan tinggi untuk kelembapan dan penyiraman intensif, kerana pembentukannya berlaku dalam keadaan kelembapan yang cukup banyak. Di samping itu, spesies plum seperti blackthorn dan plum Kanada tahan terhadap kemarau. Plum tumbuh dengan baik di pelbagai jenis tanah. Walau bagaimanapun, perkebunan budaya yang sangat produktif dapat dibuat di kawasan subur, di tanah dengan ciri-ciri fizikal yang baik. Air masin, tanah berlubang, berbatu, tersumbat dengan runtuhan atau kapur, tidak sesuai untuk menanam plum. Tanah chernozem, tanah liat dan buah berangan yang sesuai untuk penyaliran. Keadaan terma adalah salah satu faktor yang paling penting. Perlu diingat bahawa kawasan plum dibatasi terutamanya oleh keadaan suhu. Plum adalah tanaman termofilik (jenis plum Ussuri kurang mudah diserang sejuk). Mengikut tahap ketahanan musim sejuk, semua jenis plum dikelompokkan menjadi tahan lasak musim sejuk rendah, sederhana dan relatif.

Mengikut tarikh pematangan buah, varieti plum dibahagikan kepada awal (Biru awal, Aprikot, Renclode Franz Joseph), medium (Renclaud Altana, Moldavskaya biru, Mirabel Nancy, Kirk, Jefferson) dan akhir (orang Hungaria biasa, Anna Shpet, Renclaud Bove).

Salah satu perbezaan varieti yang paling ketara adalah rasa buah. Ia bergantung pada kehadiran dan keharmonian sebatian dalam buah-buahan dari pelbagai bahan, terutamanya gula dan asid organik.

Berdasarkan rasa buah, varietas secara konvensional dibahagikan kepada tiga kumpulan:

  1. 1 pencuci mulut (buah-buahan dengan rasa tinggi) - Renclaude Altana, Montfort, Mirabelle Nancy, Renclaude Briangston, Hungarian Itali, Anna Shpet, Peach, Splendor;
  2. 2 sudu besar (buah-buahan dengan rasa yang baik atau memuaskan) - Bahasa Hungary biasa, pembaharuan Renclode, Edinburgh, biru Moldavia, Apricot. Rasa buah-buahan dari varieti ini dianggarkan 3.5-4;
  3. 3 jenis teknikal - Kozlovsky Prunes, Big Blue, Niagara, Violet Renklode. Buah-buahan dari varietas ini mendapat peringkat rasa tidak lebih dari 3,5 mata pada rasa..

Harus diingat bahawa rasa enak buah di hampir semua jenis berubah dengan ketara selama bertahun-tahun. Ini disebabkan oleh keadaan cuaca yang kurang baik sepanjang tahun. Cuaca yang hangat, cerah dan lembap semasa pematangan buah menyumbang kepada pembentukan ciri rasa yang tinggi. [enam belas]

Dalam penanaman buah moden, plum adalah tanaman buah yang diusahakan di hampir semua negara di dunia. Buah plum dibezakan oleh komposisi kimianya yang kaya, nilai pemakanan yang tinggi dan ciri rasa yang sangat baik..

  1. Produk penyembuhan. Makanan adalah ubat, ubat adalah makanan. Komposisi. A.D. Milskaya, - Kh.: Phoenix, 1998.-- 479 s.
  2. Plum, mentah, sumber
  3. Plum, kering (prun), sumber yang tidak dimasak
  4. Plum, kering (prun), rebus, tanpa gula tambahan, sumber
  5. Plum, kering (prun), rebus, dengan gula tambahan, sumber
  6. Plum, kalengan, sirap berat, disalirkan, sumber
  7. Tumbuhan perubatan: buku rujukan ensiklopedik / ed. A.M. Grodzinsky. - Kiev: Olymp, 1992.-- 544 p.: Sakit.
  8. Turaeva N.I. Penyembuhan sifat plum // Jurnal saintifik elektronik "Biologi dan Perubatan Integratif" 2017 №1 (Januari)
  9. Nikolaeva Yu. Beri, buah-buahan dan jus. Khasiat berguna dan resipi rakyat terbaik. : Ripol-klasik, 2012.-- 192 p..
  10. Kajian Sistematik terhadap Kesan Kesihatan Plum (Prunus domestica dan Prunus salicina), sumber
  11. Potensi terapi pelbagai sasaran nanopartikel stabil gum Prunus domestica menunjukkan prospek antikanker, antibakteria, penghambatan urease, sifat anti-radang dan analgesik, sumber
  12. Senarai hidangan plum, sumber
  13. Shestov P.V., Kazakov P.K. Wain semula jadi buatan sendiri. - M.: "Stolitsa", 1991. - 64 p..
  14. Smoothie plum kayu manis, sumber
  15. Luther Burbank, sumber
  16. Vlasyuk S.G. Plum dan ceri plum. - K.: Harvest, 1989.-- 152 p. kelodak.

Dilarang menggunakan sebarang bahan tanpa persetujuan bertulis dari kami terlebih dahulu..

Pentadbiran tidak bertanggungjawab atas sebarang percubaan untuk menggunakan resipi, nasihat atau diet, dan juga tidak menjamin bahawa maklumat yang dinyatakan akan membantu atau membahayakan anda secara peribadi. Berhati-hati dan selalu berjumpa doktor yang sesuai!

Mengapa plum berguna untuk badan

Manfaat dan keburukan plum telah diketahui oleh manusia sejak kemunculan buah ini. Beberapa ribu tahun yang lalu, di wilayah Turki moden, tanaman telah dihasilkan yang merupakan kacukan blackthorn dan ceri plum. Kilang itu berjaya: ia menggabungkan rasa plum ceri dengan ketahanan sejuk blackthorn. Tetapi ini tidak berakhir di sana. Sebilangan besar sifat bermanfaat blackthorn juga telah dipindahkan ke kacukan ini. Akibatnya, plum adalah gudang dua set nutrien sekaligus - ciri garis lintang sejuk dan hangat.

Komposisi dan kandungan kalori dari plum

Komposisi 100 g buah mengandungi vitamin berikut:

  • vitamin A - 17 mcg;
  • vitamin B1 - 60 mcg;
  • vitamin B2 - 40 mcg;
  • vitamin B5 - 150 mcg;
  • vitamin B6 - 80 mcg;
  • vitamin B9 - 1.5 mcg;
  • vitamin C - sehingga 10 mg;
  • vitamin PP - 0,7 mg;
  • vitamin E - 600 mcg.

Di samping itu, plum mengandungi kira-kira 100 mcg provitamin-A dan sekitar 600 mcg niasin..

Komposisi unsur surih produk adalah seperti berikut:

  • kalium - 210 mg;
  • kalsium - 20 mg;
  • silikon - 4 mg;
  • magnesium - 10 mg;
  • natrium - 18 mg;
  • fosforus - 20 mg.

Plum mengandungi 9.5% gula, yang merangkumi:

  • sukrosa - 4.8%;
  • glukosa - 3%;
  • fruktosa - 1.7%.

Nilai pemakanan plum adalah seperti berikut:

  • protein - 7.2%;
  • lemak - 6.1%;
  • karbohidrat - 86.7%.

Kandungan kalori plum per 100 gram ialah 49 kcal;

Kandungan kalori 1 plum - kira-kira 15 kcal.

Khasiat plum untuk tubuh manusia

Manfaat utama plum segar adalah kesannya pada saluran pencernaan. Dengan bantuan buah ini, membersihkan perut dengan lembut dan menormalkan aktiviti usus.

Persoalan sama ada longkang menguatkan atau melemahkan telah lama diuji dalam praktik dan mempunyai jawapan yang jelas. Oleh kerana asid yang terdapat di dalam buah, menjengkelkan dinding perut, ia mempunyai kesan pencahar ringan.

Kesan lemah diuretik buah membantu membersihkan buah pinggang dan sistem perkumuhan secara keseluruhan.

Selain itu, buahnya kaya dengan vitamin dan mineral yang penting untuk tubuh. Terutama diperhatikan adalah kesan positifnya pada sistem peredaran darah dan kardiovaskular. Bahan-bahan dari komposisi P-vitamin yang terkandung di dalamnya menormalkan tekanan darah. Coumarins dalam buah-buahan membantu mencegah trombosis.

Buah ini dianggap berguna dalam aterosklerosis, kerana membersihkan dinding saluran darah dan sebahagiannya menghilangkan deposit kolesterol.

Manfaat plum hitam adalah dalam kepekatan vitamin B2 yang lebih tinggi, yang menormalkan metabolisme protein dan memulihkan sistem saraf.

Untuk badan wanita

Untuk tubuh wanita, buah akan berguna sekiranya terdapat gangguan kesihatan berikut:

  • dengan sembelit;
  • gangguan metabolik;
  • anemia.

Yang terakhir ini sangat penting, kerana disebabkan oleh haid dalam tubuh wanita, penurunan tahap hemoglobin dalam darah sering diperhatikan. Zat besi yang terkandung dalam plum mampu memberikan terapi tambahan yang berkesan untuk penyakit ini..

Di samping itu, plum digunakan oleh wanita untuk penurunan berat badan dan kosmetologi. Penggunaan buah-buahan dalam pelbagai resipi kosmetik merangsang sintesis kolagen dan membawa kepada keremajaan kulit.

Adakah plum baik untuk kehamilan dan penyusuan

Penggunaan plum semasa kehamilan dan penyusuan belum diperjelaskan. Di satu pihak, kehadiran bahan berguna (kompleks vitamin dan zat besi dengan kalsium) sangat baik untuk tubuh ibu dan anak, di sisi lain, aktiviti tinggi komponen plum dapat menyebabkan ketidakselesaan dan bahkan menyebabkan gangguan serius..

Oleh itu, pada masa ini disarankan untuk mengambil plum, hanya bermula dari bulan kedua penyusuan, dan lakukan secara beransur-ansur, memerhatikan reaksi bayi dan badan ibu.

Untuk kesihatan lelaki

Plum berguna untuk lelaki terutamanya kerana percepatan metabolisme dalam badan dan peningkatan nada. Buah-buahan mengandungi banyak kalsium, yang akan memberi kesan yang baik pada sistem rangka lelaki, pada tahap yang lebih besar daripada wanita, bergantung pada aktiviti fizikal.

Plum dianggap dapat merangsang pengeluaran testosteron dan meningkatkan fungsi prostat.

Untuk warga emas

Bermanfaat bagi orang tua di saluran pembuangan terutamanya tindakan pembersihannya yang berkaitan dengan saluran gastrointestinal dan sistem kardiovaskular (rawatan dan pencegahan aterosklerosis).

Tidak kurang pentingnya adalah kandungan kalsium yang tinggi, yang sangat diperlukan untuk sistem rangka orang tua, kerana tulang menjadi rapuh seiring bertambahnya usia..

Adakah mungkin kanak-kanak mempunyai plum dan pada usia berapa

Dalam bentuknya yang murni, faedah plum untuk bayi pada usia terlalu awal dipersoalkan. Malah pakar pemakanan yang paling radikal mengesyorkan memperkenalkan makanan pelengkap plum pertama selepas 6 bulan, dan dengan syarat makanan pelengkap sayur-sayuran lain telah diperkenalkan sebelumnya.

Sekolah pemakanan klasik umumnya tidak mengesyorkan pengenalan makanan pelengkap plum sebelum 9 bulan. Dalam kes ini, plum tidak boleh diberikan dalam bentuk tulennya, tetapi dalam bentuk kompot dari buah kering (prun). Tukar ke plum puri adalah disyorkan sekitar usia 1 tahun. Perhatian sedemikian disebabkan oleh alergeniti plum yang tinggi untuk anak dan ketidakmatangan saluran pencernaannya..

Dalam kes yang luar biasa, untuk mengatasi sembelit pada usia dini, dibenarkan menggunakan rebusan prun walaupun dari 4 bulan, tetapi dalam dos yang sangat kecil dan setelah berunding dengan pakar pediatrik atau doktor, serta di bawah pengawasan berterusan mereka.

Manfaat plum untuk penurunan berat badan

Plum boleh digunakan untuk menurunkan berat badan kerana sifat pembersihannya. Di samping itu, terdapat beberapa diet berdasarkan buah ini. Khususnya, diet plum yang terkenal, yang intinya terdiri dalam dua hari plum puasa, pengulangannya dibenarkan tidak lebih awal dari dua minggu sekali.

Diet seperti itu membolehkan anda kehilangan lebih kurang 1.5 kg lemak berlebihan dalam beberapa hari. Diet dianggap ketat, iaitu pada hari puasa, hanya satu produk yang digunakan. Dalam kes ini, dibenarkan untuk mengambil cecair yang tidak berkhasiat. Selalunya, teh atau air mineral bertindak sedemikian..

Untuk diet pada setiap dua hari puasa, anda mesti mengambil makanan berikut:

  • plum segar - 1 kg;
  • air (anda boleh menggunakan air mineral sedikit berasid tanpa gas) - 1.5 liter;
  • teh (hijau atau herba; hitam sangat tidak diingini) - hingga 1 liter.

Buah untuk diet ini harus dipilih mengikut kriteria berikut:

  • pastikan anda masak;
  • jika boleh, pilih varieti dengan kandungan gula rendah;
  • tidak boleh terlalu masam.

Buah-buahan dibasuh, dikeringkan dan dibahagikan kepada 5 bahagian, selepas itu dimakan pada siang hari secara berkala. Mereka dibahagikan kepada 5 bahagian dan cecair. Sebaiknya teh diminum 30 minit sebelum penyaliran, air - 30 minit selepasnya.

Daripada plum untuk satu atau dua kali makan, anda boleh menggunakan jus plum.

Pada hari-hari berikutnya (sekurang-kurangnya 5-7), perlu mematuhi peraturan pengambilan makanan berikut: melepaskan hidangan manis dan tepung, minuman beralkohol dan makanan segera. Sebaiknya kurangkan penggunaan makanan goreng sebanyak mungkin..

Sebagai tambahan, makanan terakhir (makan malam, tetapi sebaiknya makanan ringan petang) harus diganti dengan sebilangan buah plum segar, dicuci dengan teh dan air, seperti pada hari puasa..

Penggunaan plum dalam perubatan tradisional

Penggunaan buah dalam perubatan tradisional mengulangi penggunaannya dalam tradisional.

Buah-buahan mentah digunakan untuk meningkatkan fungsi usus, membersihkan badan dan meningkatkan kesejahteraan.

Merebus dari daun dan ranting digunakan untuk menyembuhkan luka, mencegah penyakit saluran pernafasan atas, dan membersihkan ginjal..

Jus dan kompot biasanya digunakan dalam kes di mana tidak perlu membersihkan usus dengan serat, dll..

Peraturan untuk penggunaan plum untuk pelbagai penyakit

Penggunaan plum untuk penyakit tertentu harus dilakukan dengan berhati-hati, memandangkan sifat aktif beberapa komponen buah.

Dengan gastritis

Dilarang mengambil tidak lebih dari 3-5 buah masak setiap hari. Anda boleh minum jus, tetapi cairkan dengan air dalam nisbah 1 hingga 2.

Dengan pankreatitis

Ia dibenarkan memakan 3-4 buah masak tanpa kulit setiap hari. Penggunaan hanya boleh dilakukan selepas makan. Semasa tempoh eksaserbasi, dibenarkan makan 1-2 plum tanpa kulit, tetapi jika diagnosis pankreatitis dibuat lebih dari 3 tahun yang lalu. Pada tahun-tahun awal penyakit plum dengan pemburukan, ia dilarang.

Dengan gout

Penggunaan buah terhad kepada 3-4 keping. Sehari. Boleh diambil selepas makan.

Dengan diabetes mellitus

Sekatan jisim buah yang dimakan: tidak lebih daripada 150 g plum mentah sehari; prun - tidak lebih daripada 40 g sehari. Kriteria utama untuk mengehadkan adalah kandungan kalori produk.

Topeng plum untuk muka dan rambut

Komposisi kimia buah menjadikannya ubat yang sangat diperlukan untuk pertumbuhan semula kulit dan pengukuhan rambut.

Cara termudah untuk menggunakan topeng adalah dengan menggunakan pulpa buah yang dihancurkan di wajah, di mana ia disimpan selama kira-kira 20 minit..

Topeng muka dengan kesan pembersih dibuat seperti berikut: pulpa 2-3 buah dikupas dan diuli hingga menjadi parah. Masukkan 1 sudu besar ke dalamnya. l. jus bawang dan 1 ulas bawang putih cincang. Topeng digunakan pada kulit kukus, di mana ia disimpan selama 15 minit, setelah itu dibasuh dengan air suam.

Topeng rambut dilakukan seperti ini: jus diperah dari 6 plum dan 1 sudu kecil ditambahkan ke dalamnya. kanji dan madu, serta 0,5 sudu kecil. yogurt. Semuanya dicampur dengan teliti dan disapukan pada rambut selama 30 minit. Selepas prosedur, topeng dibasuh dengan syampu.

Bagaimana anda boleh makan plum

Plum boleh digunakan dalam pelbagai bentuk. Ia boleh menjadi buah-buahan mentah, pencuci mulut, jem, makanan yang dibuat dari mereka. Terdapat banyak hidangan tepung berisi plum. Manfaat jem plum sama sekali tidak kalah dengan kelebihan plum mentah, dan sangat menyenangkan untuk makan sesuatu vitamin pada musim sejuk, dan selain itu, lazat..

Terdapat juga banyak hidangan eksotik, terutamanya pastri. Ini termasuk plum dalam sirap, plum dengan kacang dan gula, lozeng plum dan banyak lagi. Tetapi ada juga kombinasi yang tidak biasa di antara mereka: contohnya, plum acar dan plum dengan lemon, digunakan sebagai lauk untuk hidangan daging.

Kompot plum dan jus plum sangat popular..

Buah ini mempunyai sifat unik untuk mengekalkan hampir semua kualiti berguna semasa rawatan panas. Terdapat kira-kira selusin cara untuk memelihara plum..

Kebaikan dan keburukan jus plum

Jus mengulangi semua sifat positif (serta negatif) plum. Walau bagaimanapun, semasa menggunakannya, harus diingat bahawa kerana penyingkiran pecahan pepejal, kepekatan sebahagian besar komponen yang membentuk buah meningkat dengan ketara.

Ini mengenakan sekatan terhadap jumlah jus yang boleh digunakan tanpa akibat pada siang hari. Diyakini bahawa dos harian jus plum tidak boleh melebihi 300 ml, sementara disarankan untuk mengkonsumsi tidak lebih dari 100 ml sekaligus. Kandungan kalori jus plum adalah 39 kcal, iaitu hampir 20% kurang daripada buah mentah.

Manfaat plum compote juga hampir sama dengan plum mentah. Namun, kerana rawatan panas dan penambahan gula, kandungan kalori akan dua kali lebih tinggi daripada buah mentah (hampir 100 kkal). Perkara ini harus diambil kira oleh orang yang mengalami kegemukan dan gangguan metabolik..

Tulang plum: penggunaan dan penggunaan

Minyak yang terkandung di dalam biji adalah ubat yang baik untuk ascariasis, namun tidak dianjurkan untuk menggunakannya tanpa pembersihan khusus, yang tidak dapat dilakukan di rumah..

Agar minyak dapat memberi kesan terapeutiknya, ia harus diminum dengan banyak, hingga beberapa gram. Dalam kes ini, jumlah sianida yang dimasukkan ke dalam tubuh akan mendatangkan bahaya kepada kesihatan. Itulah sebabnya dilarang menggunakan biji-bijian atau minyak yang diperah sendiri..

Untuk tujuan terapi, hanya minyak biji plum yang dihasilkan secara industri sahaja yang dibenarkan untuk dimakan. Ini akan mengelakkan komponen mematikan..

Khasiat daun plum dan ranting

Daun dan ranting plum digunakan untuk menyiapkan decoctions dan infusions untuk membantu merawat kecederaan pelbagai jenis, baik dalaman dan luaran. Merebus ini digunakan dalam kes:

  • penyakit periodontal;
  • penyembuhan luka yang lama;
  • luka dengan pelepasan bernanah;
  • keradangan buah pinggang dan pundi kencing;
  • mikrotraumas saluran pernafasan atas dengan batuk dan selsema.

Kaldu disediakan seperti berikut: dalam satu liter air mendidih selama 20-30 minit. 150-200 g daun atau cabang plum muda dibancuh. Kemudian disaring, disejukkan dan digunakan untuk mencuci luka atau tertelan.

Kelebihan plum kuning

Manfaat buah ini terletak pada peningkatan kepekatan kalium dan pektin. Kalium mempunyai kesan yang baik pada jantung dan sistem peredaran darah secara umum. Ia juga meningkatkan kesan diuretik buah berbanding dengan kebun biasa..

Peningkatan kepekatan pektin menyumbang kepada penghapusan lebih banyak toksin dan sisa produk dari badan.

Cara menyimpan dan memilih plum dengan betul

Semasa memilih plum, pertama sekali, perhatikan penampilan buahnya, terutama pada warnanya yang seragam. Buah-buahan yang matang sepenuhnya lebih gelap dan lebih lembut, tetapi harus memperoleh semula bentuknya setelah tekanan ringan. Buah masak mempunyai rasa dan aroma yang khas.

Plum tidak selalu masak semasa dipetik, oleh itu, anda tidak boleh mengambil buah yang sedikit belum masak.

Semasa memilih, buah-buahan dengan retakan, penyok dan bintik-bintik harus dibuang..

Plum boleh disimpan di dalam peti sejuk tidak lebih dari 5 hari. Sekiranya produk perlu dibekukan, ia mesti dibasuh dan diikat. Pembekuan di dalam peti sejuk paling baik dilakukan dengan meletakkan buah ke dalam bekas plastik.

Manfaat plum beku adalah sama dengan yang segar, kerana apabila beku walaupun di rumah, berkat struktur sel buah, buah mengekalkan semua khasiatnya..

Bahaya plum dan kontraindikasi

Walaupun banyak khasiatnya yang bermanfaat, plum boleh menyebabkan ketidakselesaan dan bahkan akan memperburuk kesihatan, jika anda tidak mematuhi kontraindikasi.

Ini termasuk:

  • makan buah berlebihan dengan diabetes mellitus (plum boleh mengandungi hingga 10% gula, oleh itu, dikontraindikasikan untuk mengkonsumsi buah dalam jumlah besar untuk pesakit tersebut);
  • penyakit urolithiasis;
  • gout maju;
  • gastritis pada peringkat akut;
  • reumatik;
  • kegagalan buah pinggang;
  • masalah saluran kencing (penyumbatan, prostatitis, dll.);
  • intoleransi individu dan alahan.

Kontraindikasi terakhir yang disenaraikan agak jarang berlaku, tetapi dapat menampakkan diri pada masa kanak-kanak.

Kesimpulannya

Manfaat dan bahaya plum diteliti dan didokumentasikan dengan baik. Buah yang enak ini mempunyai banyak khasiat yang bermanfaat dan mempunyai kesan pembersihan dan keremajaan pada badan. Walau bagaimanapun, seseorang tidak boleh melupakan kontraindikasi - buah mengandungi sejumlah besar bahan aktif kimia, yang kesannya pada tubuh dapat berubah-ubah.