Pemakanan untuk tuberkulosis paru

Pemakanan untuk tuberkulosis harus ditingkatkan, kerana dengan kekebalan yang lemah, kekuatan diperlukan. Dalam kebanyakan kes, terdapat penguraian protein yang aktif, perkembangan proses keradangan. Oleh itu, sangat penting untuk mematuhi diet yang ditetapkan untuk mengisi semula cadangan unsur surih, protein, vitamin dalam badan..

  1. Postulat asas
  2. Perincian mengenai pemakanan untuk tuberkulosis
  3. Peraturan khas

Postulat asas

Penyakit seperti tuberkulosis paru dikaitkan dengan penguraian protein yang cepat, gangguan proses metabolik dalam badan, dan penurunan imuniti. Oleh itu, bersama dengan rawatan, pemakanan sekiranya penyakit harus menjadi sangat penting - untuk dipelbagaikan. Pesakit perlu makan makanan yang mudah dicerna, yang tidak memerlukan perbelanjaan tenaga yang besar untuk pencernaan.

Pemakanan untuk tuberkulosis paru berdasarkan peningkatan pengambilan protein. Jumlah hariannya sekurang-kurangnya 150 gram. Makanan protein seperti susu, ikan, telur dan daging sangat dialu-alukan. Tetapi lemak dan karbohidrat harus dimakan dalam jumlah minimum. Terutama apabila metabolisme karbohidrat terganggu. Lemak mesti mudah dicerna.

Semasa rawatan untuk tuberkulosis, makan lemak lemak, mentega, krim masam buatan sendiri dan krim juga dibenarkan. Semasa pembengkakan tuberkulosis, tubuh mula kehilangan sejumlah besar garam mineral. Oleh itu, dalam tempoh rawatan ini, makanan ditunjukkan bahawa jumlahnya meningkat. Pemakanan untuk tuberkulosis didasarkan pada penggunaan makanan seperti: daging, keju, keju cottage, telur, buah ara, aprikot kering, kismis, ikan, kacang.

Semasa merawat komplikasi batuk kering, jangan tambahkan garam pada makanan. Pengambilan cecair harian sekurang-kurangnya satu liter. Berkat diet ini, enuresis semakin meningkat, cecair larut lebih cepat, dan radang mereda. Dengan batuk kering, kekurangan vitamin bermula. Oleh itu, disyorkan untuk mengambil vitamin seperti vitamin C. Kandungannya yang sangat tinggi terdapat dalam asid askorbik. Kehadiran vitamin dalam diet dalam membasmi kuman serum darah, meningkatkan antibodi, dan mengurangkan keracunan badan. Di samping itu, anda perlu memperkaya menu pesakit dengan produk tenusu, minyak ikan, kuning telur, wortel, tomato, aprikot, lada merah. Makanan ini kaya akan vitamin penting, khususnya vitamin A.

Diet harian pesakit tuberkulosis harus mengandungi sekurang-kurangnya 2500 kilokalori. Menu harus dipelbagaikan. Mengambil kira proses keradangan yang teruk semasa sakit dan keadaan umum badan secara keseluruhan. Apabila penyakit ini bertambah buruk, diet pesakit batuk kering adalah ketat. Tetapi rejim seperti itu hanya mungkin dilakukan dalam waktu yang singkat..

Perincian mengenai pemakanan untuk tuberkulosis

Semasa rawatan penyakit ini, diet untuk tuberkulosis No. 11 diambil sebagai dasar. Ia ditetapkan untuk pengampunan penyakit.

Berikut adalah contoh menu diet # 11:

  • sarapan pagi pertama: kaserol keju kotej, bubur soba dengan susu, segelas teh;
  • sarapan pagi kedua: keju kotej, sebilangan aprikot kering kukus;
  • makan tengah hari: ladu dalam kaldu, potongan dengan rebusan sayur, kompot epal tanpa gula;
  • snek petang: telur rebus lembut, segelas infusi rosehip;
  • makan malam pertama: ikan bakar dengan kentang, tomato segar, segelas teh dengan lemon tanpa gula;
  • makan malam kedua: segelas kefir;
  • pada waktu siang: roti dengan dedak, keropok, madu.

Semasa merawat batuk kering, diet pesakit harus merangkumi produk berikut:

  • dari produk roti - roti gandum dan rai, dibakar;
  • sup;
  • produk daging - daging pelbagai jenis, unggas, jeroan, sosej;
  • ikan dan kaviar;
  • sayur rebus dan rebus;
  • hidangan telur;
  • semua jenis produk tenusu;
  • salad sayur-sayuran dan buah-buahan segar;
  • dari gula-gula - madu dan jem;
  • lemak mentega dan sayur-sayuran.

Semasa rawatan batuk kering, dilarang memasukkan makanan diet daging berlemak, unggas dan ikan, pastri dengan krim, sos pedas dan berlemak.

Peraturan khas

Pemakanan pesakit tuberkulosis dengan pengampunan yang berterusan mesti banyak, kaya dengan makanan protein, vitamin.

Dalam tempoh ini, proses keradangan reda, tetapi suhunya tetap rendah. Oleh itu, jumlah lemak yang dimakan mesti diminimumkan, jumlah karbohidrat yang mudah dicerna mesti dikurangkan. Adalah perlu untuk memperkayakan makanan dengan vitamin B1 dan C.

Makanannya pecahan. Keseluruhan penggunaan kilokalori sehari harus sekurang-kurangnya 2.700. Semasa merawat batuk kering dengan peningkatan kegembiraan saraf, jumlah kilokalori sehari harus sekurang-kurangnya 3 ribu. Dengan berlakunya penyakit ini, proses keradangan di paru-paru membara sedikit, suhu badan meningkat.

Oleh kerana pesakit tersebut telah mengurangkan berat badan dengan ketara, mereka perlu memberi tumpuan kepada penggunaan karbohidrat, makanan tepu dengan vitamin dan mineral. Makanan harus kaya dengan vitamin C dan kalsium. Makanan pecahan.

Semasa rawatan tuberkulosis dalam tempoh eksaserbasi, jumlah kilokalori yang dimakan setiap hari harus sekurang-kurangnya 3.000. Lagipun, pada masa ini proses aktif pembusukan tisu berlaku, proses keradangan yang kuat diperhatikan. Suhu badan tinggi, dengan latar belakang pemecahan protein yang ketara, penipisan badan yang kuat diperhatikan. Anda perlu mengambil banyak cecair, sayur-sayuran mentah dan buah-buahan, di mana semua vitamin berguna terdapat dalam jumlah yang betul. Pengambilan asid askorbik yang berlebihan diperlukan.

Semasa pembengkakan tuberkulosis, selera makan hilang, sistem pencernaan badan berfungsi dengan gangguan. Oleh itu, makanan harus menjadi rawatan yang sama, iaitu, dihancurkan sebanyak mungkin, dan makanan harus pecahan. Diet diet bersama dengan rawatan mengurangkan keadaan pesakit dengan ketara.

Pemakanan untuk tuberkulosis paru - diet terapeutik, makanan yang dibenarkan dan dilarang

Pemakanan adalah bahagian penting dalam rawatan batuk kering paru. Semasa sakit, seseorang kehilangan berat badan, kekebalannya semakin lemah. Diet menyediakan pesakit dengan semua nutrien, vitamin, dan mineral yang diperlukan. Mematuhi peraturan pemakanan akan membantu anda pulih lebih cepat, mengatasi tuberkulosis paru.

Kepentingan diet untuk batuk kering

Terapi pemakanan untuk tuberkulosis bertujuan untuk meningkatkan daya tahan tubuh, memulihkan fungsi organ, mempercepat proses regeneratif dan mengurangkan beban pada hati. Untuk ini, diet pesakit mesti mengandungi vitamin A, C, K, B1, B12, yang mempunyai potensi imunogenik. Dalam tuberkulosis, protein terurai dengan lebih cepat, jadi diet ditujukan untuk kehadiran jumlah protein yang diperlukan dalam menu harian pesakit secara berterusan.

Lemak, terutama asam linoleat, mempercepat proses pertumbuhan semula tisu yang terkena tuberkulosis. Atas sebab ini, daging babi harus dimakan. Karbohidrat sederhana dan kompleks dalam tuberkulosis paru membantu menjaga normal pankreas. Diet nombor 11 meningkatkan diuresis, yang mendorong penyerapan cecair yang terkumpul di paru-paru. Akibatnya, proses keradangan secara beransur-ansur memudar..

Peraturan pemakanan

Cadangan utama untuk pemakanan tuberkulosis paru dikurangkan menjadi makanan seimbang. Peraturannya adalah seperti berikut:

  1. Kandungan protein dalam diet pesakit dengan tuberkulosis paru sekurang-kurangnya 130 g, lemak - 100 g, karbohidrat - 450 g. Sekiranya pesakit mengalami anemia, protein meningkat menjadi 140 g, lemak menurun menjadi 80 g, kerana mereka mengganggu penyerapan zat besi.
  2. Kandungan kalori makanan adalah 3600 kcal. Semasa penderitaan dan rehat di tempat tidur - 2700 kcal.
  3. Pengambilan buah-buahan, sayur-sayuran, jus, produk susu yang diperam setiap hari diperlukan untuk mengembalikan keseimbangan vitamin dan mineral (kalsium, besi, magnesium, kalium).
  4. Jumlah garam dalam diet harian adalah 15 g. Sekiranya bentuk eksudatif dan keadaan serius pesakit, garam diminimumkan.
  5. Mengambil atau menambahkan minyak ikan ke makanan, yang mempercepat pemulihan.
  6. Makanan pecahan 5 kali sehari, setiap 3-4 jam pada masa yang sama.
  7. Penggunaan air sehari - hingga 2 liter. Sekiranya terdapat masalah buah pinggang - 1 L.
  8. Makanan tidak boleh sejuk atau panas, agar tidak mengganggu saluran pencernaan.
  9. Kaedah memasak - memanggang, mengukus, memanggang, menggoreng dengan sedikit minyak.

Diet untuk batuk kering paru

Matlamat diet tuberkulosis paru adalah untuk membantu pesakit pulih dengan menu protein tinggi yang seimbang. Untuk melakukan ini, perlu menggunakan makanan yang sihat sepanjang rawatan dan selepasnya, kerana kebarangkalian kambuh tinggi.

Makanan terlarang

Orang yang menderita tuberkulosis paru tidak boleh makan berlebihan dan melebihi pengambilan kalori harian. Apa yang harus dikecualikan:

  • sos panas, perasa, rempah;
  • ikan berlemak, daging;
  • produk separuh siap, makanan dalam tin, produk halus, daging asap;
  • roti, pastri dengan krim;
  • gula;
  • lemak haiwan;
  • kuah yang kaya, makanan goreng;
  • alkohol, kopi yang kuat, teh.

Dibenarkan

Nutrien untuk tuberkulosis paru mesti banyak, mudah dicerna. Untuk ini, disyorkan perkara berikut:

  • sayur-sayuran, sayur-sayuran, cendawan;
  • beri, buah-buahan;
  • kacang, buah kering;
  • oatmeal, soba, barli mutiara, beras, millet, bubur jagung;
  • produk susu yang ditapai;
  • madu, coklat, jem, jeli, marshmallow, jem, marshmallow;
  • telur, keju kotej, kaviar;
  • roti, produk tepung;
  • daging (daging babi, daging lembu, arnab) dan ikan (hake, pollock, salmon);
  • lemak (marjerin) dan minyak (zaitun, sayur-sayuran, jagung);
  • air mineral, teh lemah, minuman buah, jus.

Contoh menu selama seminggu

Pemakanan untuk tuberkulosis paru semasa dan selepas rawatan mempunyai nilai tenaga yang tinggi. Pilihan diet lengkap untuk minggu ini:

Diet nombor 11 semasa rawatan tuberkulosis paru

Semasa sakit, penurunan berat badan dan penurunan fungsi pelindung diperhatikan. Diet untuk tuberkulosis membantu pesakit pulih lebih cepat dan memberi tubuh semua bahan yang diperlukan.

Prinsip pemakanan umum

Prinsip asas terapi pemakanan:

  1. Kandungan kalori harian adalah 3600 unit. Semasa pemburukan penyakit dan bergantung pada rehat di tempat tidur, kadarnya dikurangkan menjadi 2700 kcal.
  2. Pemakanan untuk tuberkulosis paru melibatkan penyertaan dalam menu produk susu fermentasi, sayur-sayuran, buah-buahan dan jus untuk mengembalikan keseimbangan vitamin dan mineral. Pesakit memerlukan magnesium, kalium, zat besi dan kalsium.
  3. Dianjurkan untuk mengurangkan pengambilan garam hingga 15 g sehari. Bagi pesakit dengan tuberkulosis yang teruk, angka ini diminimumkan.
  4. Pemakanan yang betul melibatkan penyertaan minyak ikan dalam makanan, kerana ia menyumbang kepada pemulihan yang lebih cepat.
  5. Anda harus makan 5 kali sehari pada selang waktu 3 jam. Bahagiannya mestilah bersaiz kecil.
  6. Jumlah air yang dimakan setiap hari tidak boleh melebihi 2 liter. Pesakit yang mengalami masalah buah pinggang disarankan untuk minum tidak lebih dari 1 liter cecair.
  7. Anda tidak boleh makan makanan sejuk atau panas. Makanan harus hangat atau dibawa ke suhu bilik agar tidak mengganggu sistem pencernaan.
  8. Kaedah memasak yang disyorkan: merebus, merebus, memanggang, menggoreng (dengan sedikit minyak).
  9. Diet untuk tuberkulosis pada kanak-kanak melibatkan diet yang seimbang dan sihat. Pengambilan kalori bergantung pada usia:
  • 4-6 tahun - 2000 kcal;
  • 8-12 tahun - 3000 kcal;
  • 14-17 tahun - 4000 kcal.

Terapi diet dalam rawatan tuberkulosis adalah penting, kerana kadar pemulihan pesakit bergantung pada menu yang disusun dengan betul..

Protein

Kesan protein pada badan:

  • parut luka;
  • peningkatan sifat perlindungan;
  • membekalkan tubuh dengan nutrien, seperti vitamin B.

Ciri-ciri pemakanan bergantung pada tahap penyakit. Pengambilan protein harian adalah 130 g, dengan anemia jumlah ini meningkat menjadi 140 g. Pada pesakit dengan perkembangan penyakit akut, protein tidak boleh memenuhi sebahagian besar menu.

Pada peringkat kronik, disarankan untuk menggandakan pengambilan protein harian.

Semasa sakit, protein terurai lebih cepat, jadi ia mesti sentiasa ada di dalam badan. Produk tenusu harus disukai kerana diserap dengan baik. Ikan tanpa lemak, daging sapi muda, telur dan ayam tinggi protein.

Terapi pemakanan untuk tuberkulosis melibatkan pengurangan bahagian lemak dalam makanan. Bahan-bahan ini menghalang proses pencernaan, yang mempengaruhi hati secara negatif. Norma harian adalah 100 g. Dengan anemia, angka ini turun menjadi 80 g, kerana lemak mengganggu penyerapan zat besi.

Lemak susu harus disukai, kerana tidak menyebabkan kegemukan dan lebih baik diserap. Produk yang disyorkan:

  • krim masam;
  • mentega;
  • krim;
  • minyak zaitun;
  • minyak bunga matahari.

Karbohidrat

Penyakit ini memberi kesan negatif kepada pankreas, oleh itu disarankan untuk menyokongnya dengan karbohidrat. Pengambilan harian mereka ialah 450 g. Sebilangan besar bahan ini boleh menyebabkan kegemukan. Madu, gula dan jem seharusnya merangkumi 1/5 daripada jumlah karbohidrat. Bahan-bahan yang mudah dicerna (roti, produk tepung, semolina dan beras beras) mesti dimakan dalam jumlah yang lebih kecil. Keutamaan diberikan kepada buah-buahan, sayur-sayuran, soba dan oatmeal.

Vitamin

Untuk pencegahan tuberkulosis dan semasa rawatannya, tubuh harus dibekalkan dengan vitamin dan mineral yang diperlukan:

  1. Kalsium. Terkandung dalam produk susu dan fermentasi, kacang, aprikot kering dan biji bijan.
  2. Vitamin A. Kuning telur, tomato, paprika, ikan, wortel.
  3. Vitamin kumpulan B. Roti dedak, hati, ragi, pasta dari gandum durum.

Kompleks vitamin khas akan membantu memenuhi keperluan nutrien tubuh. Saranan untuk pesakit yang penyakitnya dalam tahap pembusukan: pengambilan vitamin C setiap hari harus mencapai 300-400 mg.

Produk yang dibenarkan

Pemakanan pesakit tuberkulosis semudah mungkin dan dapat diasimilasikan untuk tubuh. Diet tidak menunjukkan sekatan kalori atau penolakan sekumpulan produk.

Sebahagian besar diet adalah makanan protein.

Keutamaan diberikan kepada memasak dengan jumlah minimum minyak. Menu harian terdiri daripada salad, sup tumbuk, kaserol dan rebusan. Beri dan buah-buahan berguna segar. Selain itu, mereka boleh digunakan untuk menyiapkan kompot, minuman buah, jeli, mousses, jus dan rebusan. Sayuran boleh dimakan rebus, direbus, keju, acar dan dibakar.

Produk berikut mesti ada di menu kanak-kanak:

  • daging;
  • seekor ikan;
  • telur;
  • produk tenusu;
  • sayur-sayuran;
  • buah-buahan;
  • roti;
  • pasta.

Menu dibuat dengan mengambil kira tahap penyakit (bentuk terbuka atau tertutup), ciri-ciri perjalanan penyakit dan masalah yang berkaitan.

Jadual Produk yang Diluluskan

Kumpulan produkMakanan
Produk BakeriBarangan bijirin penuh
Kursus pertama (dalam kaldu kedua)Lobak, bit, kentang, herba, bijirin, pasta
DagingDomba tanpa lemak, ayam, arnab, ayam belanda
Produk tenusuKrim masam buatan sendiri, kefir, yogurt, whey, keju, keju kotej
BijirinNasi perang, gandum rata, soba hijau
Seekor ikanSalmon merah jambu, ikan hering, ikan trout, pike hinggap
Sayur-sayuranLobak, ubi jalar, bit, jagung, kentang, kekacang
Buah-buahan dan buah beriJeruk, lemon, pinggul mawar (dalam bentuk rebusan), kiwi, cranberry, gooseberry, currant hitam, strawberi, strawberi liar, blackberry

Produk yang dilarang sepenuhnya atau sebahagiannya

Diet untuk tuberkulosis paru melibatkan pengecualian dari diet makanan yang memperburuk keadaan pesakit.

Jadual Produk Terlarang

ProdukProtein, gLemak, gKarbohidrat, gKalori, kcal
Krim pastri0.226.016.5300
Babi16.021.60.0259
Itik16.561.20.0346
Itik salai19.028.40.0337
Angsa16.133.30.0364
Lemak haiwan0.099.70.0897
Lemak kuliner0.099.70.0897

Jumlah zat ditunjukkan setiap 100 g produk. Sebagai tambahan kepada produk yang disenaraikan, pemakanan untuk tuberkulosis paru semasa rawatan melibatkan pengecualian sepenuhnya minuman beralkohol dan sos panas. Dilarang menggunakan ikan dalam tin, sosej dan sosej.

Menu untuk minggu ini

Menu contoh untuk diet nombor 11 untuk hari Isnin:

  • sarapan pagi: bubur gandum, vinaigrette, ikan tanpa lemak;
  • makanan ringan: segelintir kacang;
  • makan tengah hari: borscht dengan krim masam, ayam rebus;
  • snek petang: yogurt dengan buah beri;
  • makan malam: telur rebus, kentang tumbuk, salad sayur-sayuran;
  • sebelum tidur: kefir (1 gelas).
  • sarapan pagi: oatmeal, roti rai (1 keping), buah-buahan kering;
  • makanan ringan: buah;
  • makan tengah hari: sup sayur-sayuran, kek ikan, herba;
  • snek petang: pai epal, teh;
  • makan malam: keju kotej dengan krim masam dan beri;
  • sebelum tidur: serum (1 gelas).
  • sarapan pagi: telur hancur, keju keras, roti gandum (2 roti bakar);
  • makanan ringan: koktel yogurt dan herba;
  • makan tengah hari: kacang polong, daging rebus tanpa lemak, krim;
  • snek petang: kaserol keju kotej, kompot;
  • makan malam: soba dengan makanan laut dan minyak sayuran;
  • sebelum tidur: kefir.
  • sarapan pagi: bubur gandum dengan kuah sayur;
  • makanan ringan: jus buah;
  • makan tengah hari: acar, gulai, salad sayur-sayuran;
  • snek petang: kuki tanpa gula, jus;
  • makan malam: penkek, teh;
  • sebelum tidur: yoghurt buatan sendiri dengan madu.
  • sarapan pagi: gulai ayam, pasta;
  • makanan ringan: jeli buah dan beri, kacang;
  • makan tengah hari: gulungan kubis dengan krim masam, sayur-sayuran;
  • snek petang: roti gandum, jus lobak merah;
  • makan malam: ikan rebus, rebusan sayur;
  • sebelum tidur: serum.
  • sarapan pagi: bubur, potongan daging kukus ayam, sos sayur;
  • makanan ringan: buah-buahan kering dan kacang;
  • makan tengah hari: sup dengan kekacang, ladu dengan daging, herba;
  • snek tengah hari: curd soufflé dengan beri;
  • makan malam: keju, buah;
  • sebelum tidur: susu panggang yang ditapai.
  • sarapan pagi: puding buah dan beri, roti bakar rai, mentega;
  • makanan ringan: keropok, madu, kompot;
  • makan tengah hari: sup dengan kacang, salad sayur-sayuran;
  • snek petang: pisang milkshake;
  • makan malam: ikan rebus, sayur-sayuran;
  • sebelum tidur: susu curdled.

Jadual yang dibentangkan sesuai untuk kanak-kanak dan orang dewasa. Selepas pulih, anda boleh menggunakan diet seperti itu.

Diet untuk batuk kering paru

Peraturan umum

Di beberapa negara, tuberkulosis adalah masalah besar, kerana kematian dengannya, ketika mempertimbangkan jumlah kematian akibat penyakit berjangkit, berada di peringkat pertama. Faktor-faktor yang cenderung kepada tuberkulosis adalah: penurunan imuniti (misalnya, kekurangan imuniti akibat jangkitan HIV) dan kekurangan zat makanan. Gejala klasik tuberkulosis paru-paru adalah: batuk, demam, penurunan berat badan, hemoptisis. Walau bagaimanapun, ia boleh menjadi tidak biasa - dengan gejala yang tidak spesifik (kelemahan umum, keletihan, penurunan selera makan dan penurunan prestasi) atau tidak ada gejala sama sekali.

Terapi ubat yang dilakukan tanpa pengawasan ahli phthisiatrician menyebabkan kambuh berulang atau kemunculan ketahanan terhadap ubat, terutama ketika menggunakan rejimen ubat yang tidak mencukupi. Dengan pendekatan yang tepat, penyakit ini dapat disembuhkan dan pemakanan memainkan peranan penting..

Pemakanan untuk tuberkulosis paru harus lengkap dan memenuhi keperluan tubuh untuk protein, lemak, vitamin, karbohidrat. Ini diperlukan untuk meningkatkan daya pelindung dan meningkatkan proses reparatif..

Kaedah utama untuk membetulkan status pemakanan pesakit dengan tuberkulosis adalah menyediakan makanan berkalori tinggi - 45 atau lebih kkal per 1 kg berat badan. Dalam kes ini, kandungan kalori total harus diliputi oleh pengambilan protein dalam jumlah 2 g per kg berat badan. Pada pesakit dengan tuberkulosis, protein pecah lebih cepat, dan ini menjelaskan kandungannya yang tinggi dalam makanan. Pada masa yang sama, protein harus mudah diserap dan sepenuhnya.

Protein adalah sumber tenaga untuk tisu otot, bertindak sebagai neurotransmitter dan menyumbang kepada penyerapan mineral dan vitamin secara normal.

Lemak disyorkan dalam jumlah yang hampir sama dengan protein. Lipid mengandungi asid lemak, fosfolipid, sterol dan asid lemak penting, yang penting untuk proses pembaikan dan kehidupan normal. Asid linoleat mesti terkandung dalam makanan (sumbernya adalah jagung dan minyak kacang soya, daging babi berlemak). Diet dikuasai oleh minyak sayuran.

Dari karbohidrat dalam makanan terdapat karbohidrat sederhana (gula, madu, jem, buah-buahan manis, roti bakar tepung putih) dan kompleks (bijirin, sayur-sayuran, produk tepung gandum).

Komponen wajib sokongan pemakanan merangkumi mineral dan vitamin, yang kesannya terhadap indikator imun sangat penting, yang sangat penting dalam tuberkulosis. Sebagai tambahan kepada protein dan lemak, sejumlah vitamin dan mineral mempunyai potensi imunogenik. Untuk tahap yang lebih besar, kesan imunogenik terdapat pada vitamin, terutama larut dalam lemak (A, D, E dan K) dan larut dalam air (C, B1, B12).

Vitamin A kaya dengan hati haiwan, kuning telur dan mentega, dan karoten (vitamin A provitamin) terbentuk dalam wortel, selada, aprikot segar dan kering.

Sumber vitamin D adalah keju dan keju kotej, kuning telur mentah, produk tenusu, hati ikan (ikan kod dan halibut), mentega, ikan haring lemak, makarel, tuna.

Vitamin E dapat diperoleh dengan memakan tauge bijirin, telur, susu, pelbagai minyak sayuran (bunga matahari, jagung, biji kapas, kedelai, kacang tanah).

Pesakit harus mendapat vitamin C 2 kali lebih banyak, kerana pengambilan ubat anti-tuberkulosis mempengaruhi pertukaran vitamin dan mengganggu penyerapannya. Sumber vitamin C mesti dimasukkan dalam diet harian. Ini adalah jeruk, kiwi, strawberi, kismis hitam, lemon, paprika, kubis (terutama sauerkraut), jeruk kepingan, currants, gooseberry, semua jenis bawang, buckthorn laut, decoctions rosehip.

Vitamin B1 mesti dimakan setiap hari dengan makanan, kerana vitamin ini tidak disintesis dalam badan. Vitamin ini terdapat dalam ragi bir, beras coklat (liar), gandum, kekacang, daging sapi, rai yang tumbuh dan biji-bijian lain, ginjal, hati, dan kuning telur. Oleh kerana Vitamin B12 merangsang sintesis protein, sangat penting dalam diet pesakit tuberkulosis. Kandungannya yang tinggi terdapat di hati ikan, daging, daging sapi dan hati babi, kaviar ikan, produk susu fermentasi, ragi roti dan bir, salad, bayam, bawang hijau, bahagian sayur, kuman gandum, rumput laut. Selebihnya vitamin B terdapat dalam kacang, ragi bir, kekacang, jagung, biji-bijian, daging.

Semua syarat di atas dipenuhi oleh pemakanan perubatan Jadual No. 11, yang diresepkan bukan hanya untuk tuberkulosis, tetapi juga untuk penyakit lain yang disertai dengan keletihan dan asthenia. Ini adalah nutrisi lengkap secara fisiologi dari peningkatan kandungan kalori, dengan peningkatan kandungan protein, karbohidrat, lemak dan vitamin. Dalam kes ini, makanan tidak boleh merengsakan mukosa gastrik dan pundi hempedu..

Oleh itu, diet untuk tuberkulosis paru harus merangkumi perkara berikut:

  • Kandungan protein tinggi (tidak kurang daripada 120 g dan terutamanya berasal dari haiwan), jumlah lemak yang sama dan 350-500 g karbohidrat.
  • Kaya dengan komposisi vitamin dan mineral. Sumbernya adalah sayur-sayuran, buah-buahan, jus, rebusan abu gunung, mawar liar dan viburnum. Pesakit harus menerima kalsium dengan mengambil produk tenusu, yang jumlahnya tidak terhad.
  • Kandungan kalori tidak kurang dari 3000-3500 kcal.
  • Kandungan garam biasa (sehingga 15 g). Batasannya dibenarkan sekiranya berlaku tuberkulosis eksudatif atau keadaan serius pesakit, yang membantu meningkatkan pengeluaran air kencing dan mengurangkan keradangan.
  • Sekiranya anemia kekurangan zat besi, jumlah protein yang dimakan meningkat menjadi 140 g (meningkatkan penyerapan zat besi dari makanan) dan jumlah lemak menurun, penyerapan zat besi menjadi sukar.
  • Hidangan dikukus, dikukus, direbus atau dibakar. Tahap pengisaran bergantung kepada keadaan pesakit dan penyakit gastrousus bersamaan.
  • Penggunaan cecair hingga 1.5-2 l.
  • Makanan pecahan sekurang-kurangnya 5 kali.

Ini adalah asas asas pemakanan bagi pesakit. Memandangkan kebanyakan ubat anti-tuberkulosis menyebabkan hepatitis yang disebabkan oleh ubat-ubatan, penyesuaian pemakanan harus dilakukan..

Produk yang dibenarkan

Diet untuk batuk kering merangkumi:

  • Komponen protein yang terdiri daripada produk tenusu dan telur, proteinnya mudah dicerna. Di tempat kedua adalah daging tanpa lemak, daging lembu, ayam, daging babi tanpa lemak, yang boleh dimasak dalam bentuk apa pun, termasuk goreng. Sekiranya tidak ada kontraindikasi dari saluran pencernaan. Perlu diingat bahawa hidangan goreng dan panggang akan memuaskan selera makan sekiranya terdapat masalah dalam hal ini. Anda boleh memasak hidangan dari hati dan makanan lain yang kaya dengan vitamin B12. Dari sudut pemakanan yang sihat, adalah tidak diinginkan untuk menggunakan produk daging jadi (sosej, ham, dll.) Dan daging berlemak, daging angsa dan itik.
  • Ikan dari pelbagai jenis dan kaedah pemprosesan, makanan ringan dalam bentuk ikan hering, kaviar ikan dan makanan dalam tin.
  • Sebarang produk tenusu mengikut pilihan pesakit, keju lemak sederhana, keju kotej dan hidangan yang dibuat daripadanya.
  • Apa-apa roti, bergantung pada pilihan pesakit. Pelbagai barangan bakar dan produk tepung secara sederhana. Dengan gastritis dan kolitis bersamaan, rai dan biji-bijian dikecualikan.
  • Pelbagai sup (sayur-sayuran dan bijirin), kecuali sup dan kaldu yang berlemak berlebihan pada daging domba, itik dan angsa berlemak, daging babi berlemak. Dengan toleransi yang baik dan tidak adanya kontraindikasi dari saluran gastrousus, bawang segar dan bawang putih dapat disajikan dengan hidangan pertama, yang merangsang selera makan.
  • Hiaskan dari bijirin, pasta, kekacang dan sayur-sayuran. Pergantian bijirin yang berbeza, hidangan sayur-sayuran (kaviar, ragout, potongan daging, kentang tumbuk, kaserol) mempelbagaikan diet pesakit dengan ketara. Anda boleh memasak bubur susu, kaserol bijirin dengan keju kotej dan sayur-sayuran.
  • Minyak sayuran (2-3 sudu sehari untuk salad dan bijirin), mentega (30-50 g sehari) dan minyak ikan, diambil dalam bentuk persediaan. Tidak digalakkan mengambil sejumlah besar lemak angsa, itik, babi dan domba yang berat untuk pencernaan.
  • Segala buah segar, salad buah, minuman buah dan jus daripadanya, kompot dan jeli. Merebus bunga liar, rebusan ramuan dengan madu dan lemon berguna. Sebagai pencuci mulut, anda boleh makan jem, jem, gula-gula, marshmallow, marmalade.
  • Tidak terlalu berlemak dan pedas.
  • Makanan yang kaya dengan kalsium dan fosforus: kembang kol, susu, keju, kefir, keju kotej, krim masam, tomato, buah ara.
  • Hidangan yang merangsang selera makan: kaldu, rempah.
  • Secara amnya, makanan mesti sedap dan menyelerakan. Hidangan utama harus didahului dengan makanan ringan (salad sayur-sayuran dengan ramuan, acar sayur).

Prinsip terapi pemakanan untuk tuberkulosis paru

Makanan menempati salah satu tempat utama dalam kehidupan setiap orang, kerana dengan pengaturan diet yang betul, ia adalah sumber nutrien yang memberi tubuh manusia kehidupan yang bertenaga dan imuniti yang kuat. Dengan penyakit serius, tubuh memerlukan peningkatan jumlah nutrien untuk mengatasi penyakit ini. Kami akan mempertimbangkan bagaimana merumuskan diet dan mengatur pemakanan untuk tuberkulosis paru sehingga tubuh mendapat kekuatan yang diperlukan untuk melawan penyakit ini.

Tuberkulosis adalah penyakit berjangkit yang sangat berbahaya yang boleh berlaku dalam bentuk akut dan kronik. Pada masa kanak-kanak, jangkitan tuberkulosis primer biasanya merebak melalui sistem limfa.

Dan terutamanya kelenjar getah bening terjejas. Pada populasi orang dewasa, bentuk penyakit yang paling biasa adalah tuberkulosis paru..

Selain organ ini, yang berikut boleh dijangkiti:

  • kulit;
  • sistem muskuloskeletal;
  • usus;
  • buah pinggang;
  • hati;
  • laring (tuberkulosis organ).

Keracunan tuberkular tidak hanya mempengaruhi organ yang terkena itu sendiri, tetapi juga memberi kesan buruk kepada seluruh badan secara keseluruhan. Dalam kes ini, tindakan sistem pencernaan ditekan, metabolisme protein, lemak dan karbohidrat terganggu. Pertukaran mineral juga mengalami perubahan. Dalam badan yang sakit, terdapat kehilangan natrium klorida, kalsium dan fosforus yang ketara. Penggunaan vitamin A, C dan kumpulan B meningkat dengan ketara, dan dengan itu, simpanannya habis.

  • Prinsip umum diet untuk penyakit
  • Protein
  • Adakah terdapat manfaat untuk lemak?
  • Karbohidrat dalam pemakanan
  • Pengambilan vitamin dan unsur mikro
  • Diet adalah sebahagian daripada terapi
  • Tempoh pemburukan penyakit
  • Makanan bayi
  • Ubat-ubatan rakyat untuk membantu diet

Prinsip umum diet untuk penyakit

Terapi pemakanan untuk tuberkulosis memainkan peranan penting dalam pemulihan pesakit.

Terapi diet harus memenuhi syarat umum berikut:

  • menggalakkan pengembangan imuniti;
  • membekalkan tubuh dengan bahan yang akan membantu melawan kesan berbahaya penyakit ini, iaitu untuk menyembuhkan fokus keradangan yang dikembangkan sebelumnya;
  • menormalkan kerja saluran gastrousus, dan oleh itu proses metabolik;
  • menormalkan keseimbangan vitamin dan mineral dalam badan.
kembali kepada kandungan ↑

Protein

Telah lama diketahui mengenai faedah makanan paling sederhana. Sekiranya tiada agen farmakologi, susu panggang dengan gandum adalah pembekal utama protein kepada badan yang sakit..

Dalam perkembangan tuberkulosis yang akut dengan gejala yang jelas seperti demam, mual, muntah, pening, pengambilan protein tidak boleh ketara. Pada batuk kering kronik, pengambilan protein harian harus dua kali ganda..

Ini dapat dicapai dengan menambahkan produk tenusu ke dalam diet - protein ini diserap oleh badan dengan berkesan.

Protein yang memasuki organisma yang terjejas mempunyai kesan positif berikut:

  • memberi kesan parut pada luka;
  • meningkatkan imuniti;
  • bersama dengan makanan protein, vitamin memasuki badan, khususnya kumpulan B.

Terdapat sejumlah produk, selain produk tenusu, yang mengandungi jumlah protein yang paling besar yang berguna untuk tubuh yang sakit. Ini termasuk:

  • telur;
  • ikan tanpa lemak;
  • daging ayam;
  • daging lembu.
kembali kepada kandungan ↑

Adakah terdapat manfaat untuk lemak?

Ketika menyusun menu untuk tuberkulosis, aturan utamanya adalah mengurangi jumlah lemak yang dikonsumsi, kerana dapat mempengaruhi proses pencernaan, dalam hal ini, hati terutama terkena beban yang serius. Jumlah lemak dalam diet harian tidak boleh melebihi norma bagi orang yang sihat, iaitu 100 g / hari.

Apabila memilih produk yang mengandungi lemak, lebih baik memberi keutamaan kepada produk yang berasal dari tenusu, kerana lemak seperti itu mudah diserap oleh tubuh dan tidak menyebabkan kegemukan. Ia boleh menjadi:

  • krim masam;
  • krim;
  • mentega.

Walau bagaimanapun, sangat mustahak untuk melepaskan lemak babi atau domba. Minyak zaitun, minyak bunga matahari, dan minyak ikan tidak boleh diabaikan, 1/3 dari semua lemak yang dimakan harus berasal dari tumbuhan.

Karbohidrat dalam pemakanan

Diet yang betul untuk tuberkulosis harus mengandungi jumlah karbohidrat yang mencukupi, kerana fungsi pankreas terjejas dan kerjanya harus disokong. Kandungan harian - hingga 500 g (lebih banyak - boleh menyebabkan kegemukan).

1/5 pengambilan karbohidrat mestilah dalam bentuk gula, jem, atau madu.

Karbohidrat yang mudah dicerna yang terkandung dalam roti, produk tepung, semolina, beras, bubur millet mestilah dalam diet dalam jumlah yang lebih sedikit daripada yang terdapat dalam sayur-sayuran, buah-buahan, kentang, oatmeal, soba dan barli mutiara.

Pengambilan vitamin dan unsur mikro

Bagaimana untuk membantu badan yang sakit menahan jangkitan? Salah satu langkah yang diperlukan adalah membekalkan tubuh dengan vitamin dan mineral. Ini dapat dilakukan melalui peningkatan pengambilan sayur-sayuran dan buah-buahan:

  1. Pengambilan kalsium setiap hari dapat diperoleh dengan mengonsumsi produk susu dan susu yang ditapai, serta biji wijen, aprikot kering, kacang.
  2. Untuk mengisi semula vitamin A, anda perlu makan telur (kuning telur), ikan, wortel, tomato, lada.
  3. Vitamin kumpulan B dapat diperoleh dengan memakan hati, roti dedak, ragi, roti dan pasta dari gandum durum.

Sekiranya makanan tidak dapat memenuhi keperluan orang sakit untuk mendapatkan vitamin (sangat penting untuk memantau tahap vitamin A, C, D dan kumpulan B), analog sintetiknya harus diambil dalam bentuk tablet atau suntikan.

Dengan sebarang bentuk tuberkulosis dalam fasa pembusukan, jumlah vitamin C harian harus mencapai 300-400 mg. Ia meningkatkan nada dan menyokong tindak balas imun badan, meneutralkan toksin, yang membawa kepada pemulihan yang cepat.

Vitamin C sangat diperlukan untuk hemoptisis dan pendarahan, kerana mengurangkan kebolehtelapan kapilari dan melegakan keradangan pada tisu.

Garam harus digunakan dengan berhati-hati. Sekiranya terdapat keadaan patologi seperti kerosakan pada tisu tulang, gangguan aktiviti ginjal, maka diet khas untuk tuberkulosis diresepkan untuk mengelakkan pembengkakan, tidak termasuk penggunaan garam. Pengambilan cecair dikurangkan menjadi 1 L / hari.

Diet adalah sebahagian daripada terapi

Semua cadangan mengenai pemakanan untuk tuberkulosis diambil kira dalam diet yang digunakan di dispensari. Dia memenuhi semua norma dan cadangan ahli phthisiatricians. Yang disebut diet 11 untuk batuk kering melibatkan memakan makanan berikut:

  • roti gandum durum;
  • pelbagai bijirin (soba dan oatmeal paling disukai);
  • sup sayur-sayuran;
  • hidangan daging dari daging tanpa lemak;
  • sayur segar;
  • buah;
  • telur (tidak lebih daripada 2 keping sehari);
  • hidangan ikan;
  • sebarang produk tenusu;
  • jem, sayang;
  • decoctions tumbuhan perubatan, khususnya, pinggul mawar;
  • bukannya lemak haiwan - sayur-sayuran.

Makanan mestilah pecahan (hingga lima kali sehari). Diet untuk tuberkulosis paru mesti memenuhi semua syarat doktor yang hadir. Penggunaan makanan tertentu boleh menyebabkan bahaya yang besar kepada kesihatan. Kontraindikasi adalah untuk mengecualikan bateri seperti:

  • ikan berlemak;
  • daging kambing, daging lembu dan lemak memasak;
  • sos: pedas dan berlemak;
  • krim mentega pada kek.

Tempoh pemburukan penyakit

Pemakanan untuk tuberkulosis paru semasa rawatan pada tahap akut mesti mematuhi beberapa peraturan. Tubuh perlu meningkatkan nilai pemakanan diet, kerana sekiranya penyakit, sebatian protein mengalami kerosakan cepat dan mereka perlu sentiasa diisi ulang.

Cadangan pemakanan merangkumi makanan berguna berikut untuk batuk kering:

  • lemak: 90-100 g / hari, protein: hingga 150 g / hari, karbohidrat: hingga 500-600 g / hari;
  • peningkatan pengambilan vitamin C;
  • pengambilan dua kali ganda cecair, jus segar;
  • kehadiran buah-buahan dan sayur-sayuran segar dalam diet;

Semua produk harus digiling dengan teliti dan diambil pada selang waktu pendek (2-3 jam).

Sekiranya tuberkulosis paru-paru rumit oleh keadaan patologi yang berkaitan dengan sistem muskuloskeletal dan sistem kardiovaskular, makanan yang mengandung kalsium harus ditambahkan ke dalam makanan (hingga 5 g / hari).

Sebaliknya, kandungan garam harus dikurangkan secara drastik (makan roti tanpa garam).

Makanan bayi

Anak yang sakit selalu menjadi bencana bagi ibu bapa dan doktor. Oleh itu, untuk pemulihan yang cepat pada kanak-kanak, anda mesti mematuhi beberapa peraturan:

  • kesederhanaan dalam pemakanan (sejumlah besar nutrien, vitamin dan unsur surih harus terkandung dalam jumlah yang sedikit);
  • makanan pecahan (6-7 kali sehari);
  • kehadiran dalam diet jumlah sayur-sayuran dan buah-buahan segar yang mencukupi;
  • penggunaan minyak ikan (dibenarkan dari tiga bulan).
kembali kepada kandungan ↑

Ubat-ubatan rakyat untuk membantu diet

Produk madu dan lebah akan memberi kesan positif tambahan apabila ditambahkan ke menu tuberkulosis.

Produk ini boleh:

  • mempunyai kesan anti-radang;
  • menjalankan fungsi antibakteria;
  • menebus kekurangan kalium.

Kumis juga harus dikaitkan dengan makanan yang meningkatkan daya tahan tubuh - itu adalah minuman yang diperoleh dari susu kuda dengan penapaian. Ia mengandungi:

  • vitamin C, A, dan juga kumpulan B;
  • asid laktik;
  • karbon dioksida;
  • gula susu.

Bagi pesakit dengan bentuk penyakit yang teruk, dos harian purata adalah hingga setengah liter kumis, untuk semua yang lain - hingga satu setengah liter sehari.

Terdapat kontraindikasi untuk mengambil minuman ini. Ini termasuk:

  • penyakit hati;
  • peningkatan kegembiraan;
  • penyakit gastrousus;
  • berat badan berlebihan;
  • kerosakan buah pinggang;
  • kegagalan sistem kardiovaskular.

Anggur digunakan sebagai sumber pemakanan tambahan. 1 kg beri mengandungi hingga 180 g glukosa. Pesakit dibenarkan untuk minum sehingga 2 kg sehari. Kontraindikasi akan:

  • gangguan saluran pencernaan;
  • berat badan berlebihan;
  • diabetes.

Pemakanan yang dipilih dengan betul dan seimbang akan sangat membantu dalam rawatan penyakit yang kompleks seperti tuberkulosis paru..

Pemakanan untuk batuk kering

Pemakanan untuk tuberkulosis adalah komponen penting dalam kejayaan rawatan patologi berjangkit ini.

Tugas utama terapi diet adalah membekalkan tubuh dengan nutrien, meningkatkan aktiviti sel-sel sistem kekebalan tubuh, menormalkan metabolisme, mempercepat pertumbuhan semula tisu yang rosak, mengurangkan beban toksik pada hati (endogen dan eksogen).

Gambar klinikal

  • Gambar klinikal
  • Pemakanan untuk batuk kering
  • Produk lebah untuk kesihatan
  • Ciri-ciri kuasa
  • Senarai Produk Yang Disyorkan
  • Menu untuk minggu ini
  • Pengeluaran

Tuberkulosis adalah penyakit berjangkit yang disebabkan oleh mikobakteria gram positif (bacillus Koch). Basil ini sangat tahan terhadap suhu negatif, asid, alkohol dan alkali. Walau bagaimanapun, parasit memerlukan sejumlah besar oksigen dan darah untuk menghasilkan semula dengan jayanya. Atas sebab ini, jangkitan sering "tersimpan" di saluran pernafasan seseorang, menyebabkan tuberkulosis paru. Selain itu, pencerobohan boleh mempengaruhi sistem limfa, sendi, organ genitouriner, tulang, otak, dan kulit. Pada masa yang sama, proses keradangan berterusan berkembang di tempat-tempat di mana tongkat mengendap (kerana pembiakan patogen secara intensif). Kemudian, kapsul pelindung terbentuk di sekitar lokasi serangan parasit, di mana badan "menutup" bakteria yang ditekan.

Dengan imuniti yang kuat dan rawatan yang betul, tisu yang rosak secara beransur-ansur parut. Walau bagaimanapun, terapi yang betul tidak dapat memberikan jaminan pemulihan 100%, kerana beberapa basil tetap dalam keadaan tidak aktif di dalam badan. Sebaik sahaja keadaan yang baik diciptakan untuk pengaktifan bacillus Koch (penurunan imuniti, perkembangan hipovitaminosis, peningkatan beban toksik pada hati), kapsul pelindung mencair di tempat luka lama. Pada masa ini, mikobakteria meninggalkan fokus granulomatosa, dan rongga terbentuk di tapak parut tisu - rongga (tuberkulosis sekunder).

Semasa jangkitan berlangsung, pemusnahan saluran udara atas dan bawah berlaku. Sekiranya terdapat sebilangan besar rongga, hemoptisis atau pendarahan paru berlaku.

Gejala pertama tuberkulosis:

  • kelemahan;
  • peningkatan keletihan;
  • pucat kulit;
  • suhu subfebril (37.2 darjah);
  • berpeluh (terutamanya pada waktu malam);
  • pengurangan berat;
  • kelenjar getah bening yang bengkak;
  • insomnia;
  • batuk kering.

Ingat, tuberkulosis paru primer boleh menjadi asimtomatik untuk jangka masa panjang. Untuk mengesan patologi pada peringkat awal, perlu menjalani fluorografi dada setiap 2 tahun.

Pemakanan untuk batuk kering

Kandungan kalori diet harian pesakit harus 10% lebih tinggi daripada nilai tenaga menu harian orang sihat (3000-3500 kilokalori).

Ciri-ciri komponen pemakanan untuk tuberkulosis:

  1. Protein. Jatah makanan harus mengandungi banyak protein, kerana di bawah pengaruh keracunan bakteria, pengambilan bahan ini meningkat 2 kali ganda.

Bagi pesakit yang dijangkiti, dos harian dikira berdasarkan nisbah 2 gram protein per kilogram berat badan (ini adalah 120-130 gram sehari untuk orang dewasa dengan berat badan 60-70 kilogram). Dalam kes yang teruk, bahagian nutrien harian meningkat menjadi 140-150 gram. Komponen-komponen ini diperlukan untuk tubuh memudarkan fokus keradangan, memulihkan protein tisu, mempercepat pengembangan imuniti anti-tuberkulosis.

Sumber terbaik protein yang mudah dicerna: produk tenusu (whey, keju cottage, kefir, krim masam, keju), unggas (ayam belanda, ayam), daging arnab, telur (ayam, puyuh), makanan laut (kerang, ikan, tiram, udang), bijirin (barli, soba, oat), kekacang (lentil, kacang polong, kacang soya).

Pencernaan protein yang berasal dari haiwan adalah 94%, protein sayuran - 70%.

  1. Lemak. Toksin yang dikeluarkan oleh mikobakteria menyebabkan perubahan yang mendalam dalam struktur membran sel. Ini membawa kepada pengaktifan peroksidasi lipid, dan, sebagai akibatnya, pelanggaran metabolisme lemak. Terhadap latar belakang proses ini, seseorang kehilangan selera makan dan cepat menurunkan berat badan. Di samping itu, dalam 50% kes, disfungsi organ dalaman berlaku, di mana banyak lipoprotein (hati, kelenjar adrenal, otak) tertumpu..

Untuk mengisi kekurangan berat badan, menu harian pesakit tuberkulosis diperkaya dengan lemak berdasarkan 1.2 gram trigliserida per kilogram berat badan (ini adalah 100-110 gram). Walau bagaimanapun, melebihi bahagian lipid harian mempunyai kesan sebaliknya: gangguan pencernaan berlaku, selera makan menurun, dan fungsi detoksifikasi hati merosot. Di samping itu, dengan peningkatan patologi, penting untuk mengambil tidak lebih dari 70 - 80 gram unsur setiap hari..

Cadangan lipid diisi semula kerana penggunaan asid lemak tak jenuh, yang merupakan sebahagian daripada minyak sayuran (biji rami, unta, cedar), makanan laut, minyak ikan.

  1. Karbohidrat. Dengan bentuk tuberkulosis yang aktif (disertai dengan keadaan demam), fungsi alat insular pankreas ditekan, yang menyebabkan penurunan sintesis glikogen di hati. Untuk mengelakkan gangguan metabolik, tubuh pesakit harus menerima sekurang-kurangnya 500 gram karbohidrat setiap hari. Dalam bentuk patologi yang teruk (pleurisy eksudatif, tuberkulosis berserabut-cavernous, pneumonia caseous, meningitis), bahagian sakarida harian dikurangkan menjadi 350 gram.

Untuk mengisi simpanan glukosa, roti segar, bijirin yang belum dikupas, madu, dan gula tebu digunakan. Pada masa yang sama, lebih baik menolak penggunaan gula-gula, minuman bergula dan pastri halus (dibuat dari tepung putih).

  1. Garam mineral. Dengan tuberkulosis aktif, keperluan unsur mikro dan makro berlipat ganda (kerana kerosakan tisu, suhu tinggi, berpeluh). Penyimpangan dalam metabolisme mineral disebabkan oleh pelanggaran fungsi sintetik dan metabolik hati.

Makronutrien, seperti fosforus dan kalsium, memainkan peranan penting dalam terapi diet tuberkulosis. Nutrien ini terlibat dalam hampir semua tindak balas tenaga dan metabolik dalam badan. Di samping itu, mereka mempercepat parut fokus berjangkit, menormalkan proses pembekuan darah, mengurangkan manifestasi reaksi alergi, mengurangkan kebolehtelapan saluran limfa dan saluran darah..

Dengan batuk kering, keperluan harian untuk kalsium meningkat hingga 2-3 gram, dalam fosforus - hingga 3-6 gram. Bahan-bahan ini terdapat dalam keju kotej, keju, krim masam, kefir, pasli, kembang kol.

  1. Vitamin. Pesakit dengan tuberkulosis (terutamanya bentuk kavernosa), dalam 90% kes, mengalami kekurangan vitamin kumpulan B, C dan A. Memperkenalkan 2-3 gram asid L-askorbik ke dalam diet pesakit meningkatkan fungsi perlindungan darah (termasuk sintesis pembunuh T, memusnahkan jangkitan), meneutralkan produk reput mikobakteri, merangsang imuniti anti-jangkitan. Sumber nutrien semula jadi: sauerkraut, pasli, cranberry, pinggul mawar. Di samping itu, peningkatan jumlah vitamin A harus terdapat dalam diet pesakit tuberkulosis (4-5 miligram sehari).

Retinol terdapat dalam produk tenusu (mentega, krim masam), minyak ikan, kuning telur, sayur-sayuran dan buah-buahan merah-oren (wortel, aprikot, labu, kesemek, jeruk). Bahan ini mempercepat pertumbuhan semula tisu yang rosak (termasuk epitel mukosa), mengurangkan kepekatan kolesterol dalam sel (yang dimakan oleh mikobakteria), meningkatkan status imun pesakit, dan berpartisipasi dalam pembentukan purpura visual. Seiring dengan ini, vitamin kumpulan B termasuk dalam diet untuk tuberkulosis, kerana mereka mempercepat penyembuhan luka tisu, meningkatkan metabolisme protein-karbohidrat, dan menstabilkan latar belakang psiko-emosi. Roti bijirin penuh, bijirin, kekacang, minyak sayuran, kacang-kacangan, biji, telur, produk tenusu akan membantu mengimbangi kekurangan nutrien ini..

Ingat, hanya diet yang dirumuskan dengan baik (dengan nisbah komponen makanan yang betul) membantu mempercepat pemulihan pesakit setelah terapi antibiotik intensif.

Produk lebah untuk kesihatan

Dalam "memerangi" tuberkulosis, larva ngengat lilin, propolis, royal jelly, serbuk sari dan madu digunakan sebagai terapi tambahan untuk rawatan ubat. Produk ini meningkatkan proses metabolik di hati dan meningkatkan status imun pesakit.

  1. Larva ngengat lilin. Walaupun bola api adalah parasit utama sarang lebah, tincture anti-tuberkulosis dibuat berdasarkan telurnya. Ahli imunologi Rusia I.I.Mechnikov secara eksperimen membuktikan bahawa enzim pencernaan larva ngengat lilin mampu melarutkan filem yang menutupi mikobakteri. Akibatnya, jangkitan menjadi rentan terhadap paparan ubat-ubatan anti-TB asas..
  2. Propolis. Oleh kerana terdapatnya resin aromatik, flavonoid, benzoat dan asid kayu manis, produk ini mempunyai sifat antiseptik dan bakterisida (terutama terhadap bakteria tuberkulosis). Seiring dengan ini, propolis meningkatkan imuniti anti-infeksi semula jadi, mempercepat penghapusan kolesterol berbahaya, meningkatkan selera makan dan mengurangkan kekerapan serangan batuk. Di samping itu, bahan ini menangkal pembentukan gumpalan darah, merangsang proses hematopoiesis, menghilangkan kekejangan vaskular.

Menariknya, propolis meningkatkan kesan antibiotik (polymyxin, tetracycline, neomycin, streptomycin) sebanyak 10-100 kali. Dalam proses akut penyakit ini, ekstrak minyak dan air dari produk lebah digunakan; dalam tempoh pengampunan, dibenarkan menggunakan larutan alkohol.

  1. Jeli diraja. Dari segi nilai pemakanan, produk ini melebihi susu lembu keseluruhan: 4-5 kali kandungan protein, 3-4 kali kepekatan karbohidrat, 2-3 kali kandungan lemak. Selain itu, ia mempunyai kesan detoksifikasi dan anabolik yang kuat pada tubuh (kerana kandungan flavonoid, imunoglobulin, fitonutida, asid amino, fitohormon, antioksidan, enzim).

Sekiranya tuberkulosis paru-paru, royal jelly disarankan untuk digunakan sebagai sebahagian dari fitokomposisi dengan madu limau nipis, propolis (untuk meningkatkan sifat biologi).

  1. Serbuk sari (debunga lebah). Kepekatan asid amino semula jadi yang meningkatkan status imun pesakit. Di samping itu, produk mempercepat pemulihan protein tisu, meningkatkan proses metabolik di hati, merangsang pengeluaran eritrosit, mengurangkan jumlah kambuh, menstabilkan membran sel, meneutralkan racun dan toksin..
  2. Sayang. Produk pengukuhan umum yang meningkatkan daya hidup pesakit. Madu meningkatkan fungsi enzimatik saluran pencernaan, merangsang sintesis eritrosit, meningkatkan aktiviti fagosit leukosit, meningkatkan simpanan glikogen di hati, mempercepat detoksifikasi produk pembusukan mikobakteria.

Ingat, disarankan untuk menggunakan produk lebah baik untuk perawatan dan untuk pencegahan tuberkulosis, terutama pada tuberkulosis, di mana pesakit dengan ujian ganjaran tuberkulin diperhatikan.

Ciri-ciri kuasa

Dengan bentuk tuberkulosis yang aktif, penggunaan struktur penting (protein, vitamin, lemak, mineral) meningkat, yang menyebabkan penurunan imuniti anti-berjangkit semula jadi. Oleh itu, tujuan utama pemakanan terapeutik adalah: mengisi kekurangan nutrien, meningkatkan pertahanan badan dan mengurangkan beban toksik pada hati. Untuk menyelesaikan tugas yang ditetapkan, ahli terapi Rusia M. I. Pevzner mengembangkan makanan khas untuk pesakit tuberkulosis, yang disebut "Diet No. 11".

Ciri-ciri jadual asas:

  1. Nilai tenaga menu harian ialah 3500-4000 kilokalori.
  2. Nisbah optimum B: W: U dalam diet ialah 120 gram: 100 gram: 450 gram.
  3. Cara yang boleh diterima untuk memanaskan makanan - rebusan, bakar, rebus, kukus.
  4. Sifat diet - pecahan (5-6 kali sehari), hemat, berlimpah (terutama semasa pengampunan).
  5. Sekatan untuk penyakit bersamaan: dengan anemia kekurangan zat besi, dos lemak harian dikurangkan menjadi 80-90 gram dan bahagian protein meningkat kepada 140 gram. Sekiranya pesakit menghidap diabetes mellitus, jumlah karbohidrat harian dikurangkan menjadi 300 gram, dan kadar protein meningkat kepada 130 gram. Semasa tempoh pelemahan proses patologi, dos lemak dan sakarida harian dikurangkan menjadi minimum (masing-masing 70 gram dan 300 gram). Sekiranya terdapat patologi saluran pencernaan, kemungkinan mengikuti "diet nombor 11" harus dibincangkan dengan pakar phthisiatrician.
  6. Makanan yang dilarang: hidangan pedas, rempah, kopi, teh hitam, kaldu daging yang kuat, jeroan, produk separuh siap, gula-gula, gula putih.

Memandangkan orang yang menghidap tuberkulosis mengalami penurunan selera makan, makanan yang dimasak semestinya enak dan beraroma mungkin..

Senarai Produk Yang Disyorkan

  1. Produk Bakeri. Untuk merangsang fungsi pengosongan usus, lebih baik menggunakan pastri gandum (terbuat dari gandum hitam atau tepung gandum). Sebagai tambahan, dibenarkan memasukkan produk dari pasta puff dalam makanan harian pesakit..
  2. Makanan pertama. Sup harus disediakan secara eksklusif dalam kaldu kedua (untuk mengurangkan jumlah karsinogen dalam cecair). Pada masa yang sama, disarankan untuk memasukkan sejumlah besar wortel, bit, kentang, herba, bijirin atau pasta gelap ke dalam pinggan..
  3. Daging. Untuk mengurangkan beban pada hati, lebih baik menggunakan produk yang tidak mengumpulkan bahan toksik dalam tisu otot (domba tanpa lemak, ayam belanda, ayam, daging arnab). "Daging" yang dibeli di kedai (sosej, balyks, pate, stews, sosis, hati, lidah) dilarang.
  4. Produk tenusu. Penting untuk memasukkan kefir buatan sendiri, yogurt, krim masam, keju kotej, whey dan keju dalam menu "anti-tuberkulosis". Semasa menggunakan produk kedai, lebih baik memberi keutamaan kepada produk yang bertanda "Thermostat". Makanan ini mempercepat parut fokus tuberkulosa (kerana ketepuan badan dengan kalsium dan protein), dan juga meningkatkan imuniti anti-berjangkit semula jadi pesakit (dengan "membekalkan" ketegangan bakteria bermanfaat ke usus).
  5. Groot. Komponen integral "diet nombor 11", membekalkan tubuh dengan serat makanan, asid amino, vitamin dan mineral. Bijirin terbaik untuk pemakanan perubatan adalah soba hijau, beras yang belum dipotong, oat yang rata.
  6. Seekor ikan. Untuk meningkatkan selera makan, ikan hering, salmon merah jambu, pike perch atau trout diperkenalkan ke dalam menu yang dijangkiti 2-3 kali seminggu. Dilarang keras menggunakan ikan dalam tin atau produk separuh siap (dalam minyak atau tomato).
  7. Sayur-sayuran. Untuk "diet nombor 11" adalah penting untuk memilih makanan dengan indeks glisemik tinggi: wortel, ubi jalar, bit, kentang, jagung, kekacang. Untuk mempercepat pengambilan tinja dan meningkatkan fungsi detoksifikasi hati, diet pesakit harus sekurang-kurangnya 500 gram sayur-sayuran sehari (bakar, rebus, kukus, diperam).
  8. Buah-buahan dan buah beri. Untuk mengisi keperluan harian untuk vitamin (terutama dalam asam askorbat), diet harian pesakit diperkaya dengan lemon, jeruk, pinggul mawar (dalam bentuk rebusan), gooseberry, cranberry, kiwi, currant hitam, strawberi, stroberi, blackberry. Semasa memilih buah-buahan dan buah beri, keutamaan diberikan kepada buah-buahan bermusim dengan pulpa masak berair dan rasa masam-manis. Sekiranya, dengan latar belakang terapi anti-tuberkulosis, selaput lendir saluran pencernaan menjadi meradang, serat tumbuhan kasar dikeluarkan dari menu harian. Dalam kes sedemikian, dibenarkan menggunakan buah-buahan dan beri yang hanya direbus (bersama dengan lauk).

Untuk meningkatkan fungsi penghalang badan, disarankan menggunakan biji, kacang, minyak yang tidak disempurnakan, ramuan, decoctions herba.

Menu untuk minggu ini

Isnin

Sarapan pagi: 200 gram bubur gandum, 150 gram vinaigrette, 30 gram herring masin ringan (sebelumnya direndam dalam air), 10 gram camelina.

Makan tengah hari: 50 gram kacang pelbagai jenis (badam, kacang mete, walnut).

Makan tengah hari: 300 gram borscht, 100 gram stik ayam, 30 gram krim masam.

Makanan ringan: 200 mililiter yoghurt dan beri beri.

Makan malam: 200 gram kentang tumbuk, 150 gram salad sayur-sayuran segar (tomato, timun, bawang, sayuran hijau), 1 telur (rebus lembut).

Sejam sebelum tidur: 200 mililiter kefir.

Selasa

Sarapan pagi: 200 gram oatmeal, 100 gram buah kering (cranberry, aprikot kering, kismis), 20 gram roti rai.

Makan tengah hari: 200 gram buah-buahan bermusim (epal, pir, jeruk, pic, plum, pisang).

Makan tengah hari: 300 gram sup sayur sayur, 150 gram kek ikan, 50 gram sayur-sayuran berdaun.

Makanan ringan petang: 200 mililiter teh chamomile, 150 gram charlotte epal (buatan sendiri).

Makan malam: 150 gram keju kotej, 100 gram beri bermusim (raspberi, strawberi, cranberry, blackberry), 30 mililiter krim masam.

Satu jam sebelum tidur: 200 ml serum.

Hari Rabu

Sarapan pagi: 100 gram telur dadar (dari 2 telur), 50 gram keju Belanda, 30 gram roti bakar gandum.

Makan tengah hari: 250 mililiter smoothie hijau (100 mililiter yogurt, 100 gram buah atau beri, 50 gram hijau).

Makan tengah hari: 300 gram sup kacang, 150 gram sayur rebus (bit, wortel, kubis), 15 mililiter krim masam.

Makanan ringan petang: 200 mililiter kompot, 150 gram puding curd-cranberry.

Makan malam: 250 gram soba hijau, 150 gram ikan jeli dengan sayur-sayuran, 15 mililiter minyak biji rami.

Sejam sebelum tidur: 200 mililiter kefir.

Khamis

Sarapan pagi: 200 g bubur gandum, 150 g kuah sayur (zucchini, wortel, terung, tomato), 20 mililiter minyak biji rami.

Makan tengah hari: 200 g campuran buah (alpukat, epal, pic, pisang, pir).

Makan tengah hari: 300 g acar beras, 150 g salad bit dan lobak merah, 100 g gulai daging.

Makanan ringan petang: 150 g jus segar (oren, epal, anggur, strawberi), 100 g cookies labu-oat.

Makan malam: 250 g penkek dengan keju kotej, 150 mililiter teh herba (melati, mawar, linden).

Satu jam sebelum tidur: 150 ml yogurt buatan sendiri, 7 ml madu.

Jumaat

Sarapan pagi: 150 gram pasta (coklat), 50 gram gulai ayam,

Makan tengah hari: 200 mililiter jeli buah dan beri (lingonberry, currant hitam, kiwi, pisang, rosehip, epal), 50 gram kacang (hazelnut, walnut, badam).

Makan tengah hari: 300 gram gulungan kubis dengan daging, 150 gram kepingan sayur segar, 30 gram krim masam termostatik.

Makanan ringan: 200 mililiter jus lobak merah, 70 gram kepingan gandum.

Makan malam: 200 gram rebusan sayur, 100 gram ikan rebus, 15 mililiter minyak buckthorn laut.

Satu jam sebelum tidur: 250 ml serum.

Sabtu

Sarapan pagi: 200 g soba, potongan daging ayam 100 g (stim), 50 mililiter kuah sayur (rebus).

Makan tengah hari: 100 g buah kering semula jadi (aprikot kering, buah ara, prun, cranberry, kismis), 50 g kacang mentah (kacang mete, badam, walnut, hazelnut).

Makan tengah hari: 300 g sup lentil, ladu 100 g daging, 50 g hijau berdaun (ketumbar, dill, kemangi, pasli), 30 mililiter krim masam buatan sendiri.

Makanan ringan petang: 200 g beri bermusim (strawberi, raspberi, blueberry, blackberry), 30 mililiter krim.

Makan malam: 150 g keju kotej, 50 g pisang, 30 g kismis, 30 g kurma, krim masam 20 mililiter.

Sejam sebelum tidur: 25 mililiter susu panggang.

Ahad

Sarapan pagi: 150 g puding epal dan beras, 50 g keju Belanda, 30 g roti bakar rai, 10 g mentega.

Makan tengah hari: 200 mililiter kompot beri, 100 gram biskut, 15 mililiter madu.

Makan tengah hari: 200 g sup kacang puri, 150 g salad bit dan kubis, 30 g sayur berdaun.

Makanan ringan petang: 200 g milkshake pisang.

Makan malam: 200 g ikan dengan sayur-sayuran (bakar), 20 ml minyak buckthorn laut.

Satu jam sebelum tidur: 250 mililiter susu curdled.

Pengeluaran

  • Mengapa anda tidak boleh menjalani diet sendiri
  • 21 petua bagaimana untuk tidak membeli produk basi
  • Cara menjaga sayur-sayuran dan buah-buahan segar: helah sederhana
  • Cara mengatasi keinginan gula anda: 7 makanan yang tidak dijangka
  • Para saintis mengatakan bahawa belia boleh berpanjangan

Pemakanan untuk tuberkulosis adalah komponen terapi terapi yang paling penting yang bertujuan untuk menekan jangkitan bakteria yang disebabkan oleh bacillus Koch. Apabila dijangkiti, sejumlah besar racun toksik (sisa produk mikroorganisma) dilepaskan ke dalam darah. Akibatnya, proses oksidatif pada tisu menjadi perlahan, pertukaran struktur penting terganggu, rembesan enzimatik pankreas menurun, dan peredaran darah merosot. Untuk mengurangkan masalah ini, diet pesakit tuberkulosis diperkaya dengan komponen pemakanan yang mempunyai aktivitas detoksifikasi..

Makanan berguna untuk pesakit tuberkulosis: biji-bijian dan produk tenusu, bijirin, kacang, biji-bijian, minyak sayuran, sayur-sayuran, buah-buahan, buah beri. Bahan-bahan ini, selain meningkatkan fungsi hati, jenuh tubuh dengan nutrien (asid amino, vitamin, mineral), meningkatkan imuniti anti-jangkitan.

Maklumat kesihatan yang lebih segar dan relevan di saluran Telegram kami. Langgan: https://t.me/foodandhealthru

Kepakaran: pakar penyakit berjangkit, ahli gastroenterologi, ahli pulmonologi.

Jumlah pengalaman: 35 tahun.

Pendidikan: 1975-1982, 1MMI, san-gig, kelayakan yang lebih tinggi, doktor penyakit berjangkit.

Ijazah saintifik: doktor dari kategori tertinggi, calon sains perubatan.

Latihan:

  1. Penyakit berjangkit.
  2. Penyakit parasit.
  3. Kecemasan.
  4. HIV.