Kacang rebus

Kacang polong adalah salah satu ahli keluarga kekacang yang paling banyak, sihat dan berkhasiat. Kacang rebus, kerana sifat dan ketersediaannya yang bermanfaat, sering disebut "daging orang miskin." Kacang polong sangat sesuai untuk memasak, yang mempertahankan bentuk bulat kacang polong ketika dikeringkan, dan dapat dijual sama ada keseluruhan atau dibahagikan kepada dua bahagian (calorizator). Warna kacang rebus bergantung pada warna produk asli, biasanya sawi kuning atau berpasir.

Kandungan kalori kacang rebus

Kandungan kalori kacang rebus ialah 60 kcal per 100 gram produk.

Komposisi dan sifat berguna kacang rebus

Kekayaan utama kacang rebus adalah kehadiran protein berkualiti tinggi yang mudah dicerna, asid amino penting, serat dan serat makanan, yang menormalkan aktiviti saluran gastrointestinal. Produk ini mengandungi: vitamin kumpulan B, A, C, E, PP, serta banyak mineral, termasuk: kalium, kalsium, magnesium, selenium, zat besi, klorin dan belerang, yodium, fosfor dan natrium. Pati yang terdapat dalam kacang polong rebus terbentuk dari glukosa semasa proses pematangan kacang polong, sehingga kacang polong segar terasa manis. Makan kacang polong yang dimasak mempunyai kesan yang baik terhadap fungsi sistem kardiovaskular, meningkatkan metabolisme dan menormalkan tekanan darah. Kacang polong memiliki kemampuan untuk menurunkan kadar kolesterol "buruk" dalam darah, membersihkan dinding perut dan usus dari terak, merupakan antioksidan dan agen profilaksis terhadap terjadinya tumor ganas dan penyakit kelenjar tiroid..

Bahaya kacang rebus

Kacang rebus tidak berguna untuk semua orang; jumlahnya harus dikurangkan kepada orang tua, wanita hamil dan menyusui untuk mengelakkan peningkatan pembentukan gas. Kacang rebus adalah penyebab peningkatan kadar asid urik, masing-masing, pengumpulan garam di dalam badan. Tidak disyorkan untuk membasmi kacang polong yang dimasak bagi mereka yang menderita gout, penyakit ginjal, terutamanya nefritis dan adanya batu, kolesistitis dan beberapa patologi usus..

Kacang rebus untuk penurunan berat badan

Kacang rebus sering dimasukkan ke dalam menu hari puasa dan pelbagai diet, kerana produk ini dapat ditoleransi dengan baik, mengekalkan rasa kenyang untuk waktu yang lama, kerana adanya protein, jisim otot tidak kehilangan nada. Diet kekacang berdasarkan pengambilan kekacang setiap hari, termasuk kacang polong rebus.

Kacang rebus dalam masakan

Waktu memasak kacang polong yang dimasak bergantung pada sama ada biji utuh atau setengah biji digunakan. Biasanya, kacang polong direbus dalam satu jam, untuk kacang polong yang dihancurkan 45 minit sudah cukup, tertakluk pada rendaman awal wajib, sekurang-kurangnya 6 jam. Untuk mengurangkan masa memasak, sedikit baking soda ditambahkan ke dalam air sambil merendam. Kacang kacang direbus dalam sup, kentang tumbuk, atau bubur kacang disiapkan, dibumbui dengan mentega. Kacang rebus sesuai dengan ramuan dengan aroma yang kaya, seperti ketumbar, bawang dan daging asap. Kacang rebus adalah produk yang ideal untuk vegetarian, orang yang berpuasa dan semua orang yang, kerana pelbagai alasan, tidak menggunakan produk daging..

Anda boleh mengetahui lebih lanjut mengenai kacang rebus, faedah dan bahaya dari klip video.

FitAudit

FitAudit adalah pembantu pemakanan harian anda.

Maklumat yang benar mengenai makanan akan membantu anda menurunkan berat badan, menambah jisim otot, meningkatkan kesihatan, menjadi orang yang aktif dan ceria..

Anda akan dapati sendiri banyak produk baru, anda akan mengetahui faedah sebenar mereka, anda akan membuang dari diet anda produk-produk yang sebelum ini anda tidak tahu tentang bahaya sebelumnya.

Semua data berdasarkan penyelidikan saintifik yang boleh dipercayai, dapat digunakan oleh amatur dan pakar pemakanan profesional dan atlet.

Kacang polong

Kacang polong dianggap sebagai produk diet rendah kalori. Bentuk dan warna biji kacang dapat berbeza-beza bergantung pada ragamnya. Terdapat dua kumpulan utama: mengupas kacang polong dan kacang polong. Produk ini berjaya digunakan dalam masakan untuk penyediaan kursus pertama, kedua, salad, pastri, pencuci mulut..

Ciri-ciri yang bermanfaat

Kacang polong mengandungi sejumlah protein sayuran yang terhad, yang dalam komposisi dan nilai pemakanannya sesuai dengan produk daging. Kacang polong adalah "pil vitamin" yang mengandung komposisi: serat, asid amino penting, sebatian mineral (kalsium, kalium, besi, fosforus), vitamin (kumpulan B, C, PP, provitamin A). Pencinta hidangan kacang dapat menghargai banyak khasiat yang bermanfaat dari produk tumbuhan vitamin ini:

  • rawatan dan pencegahan penyakit perut (ulser), jantung;
  • menurunkan kolesterol darah;
  • membolehkan anda mengawal diabetes;
  • mengurangkan kemungkinan serangan jantung, barah;
  • menghalang proses penuaan kulit;
  • diuretik ringan;
  • antioksidan;
  • kesan antikarsinogenik.

Sifat dan kekurangan negatif

Kacang polong, seperti makanan lain, mempunyai kekurangannya:

  • intoleransi individu terhadap biji kekacang;
  • kontraindikasi untuk makan dengan proses keradangan di usus, perut, gout, masalah peredaran darah kronik;
  • jika teknologi memasak tidak diikuti, kacang polong boleh menyebabkan perut kembung.

Nilai pemakanan

Nama penunjukKandungan nutrien setiap 100 gram produk
Kandungan kalori, kcal298
Protein, g20.5
Lemak, g2
Karbohidrat, g49.5
Boron, mcg670
Beta-karotena, mg0.01
Vanadium, mcg150
Vitamin A, μg2
Vitamin B1 (tiamin), mg0.81
Vitamin B2 (riboflavin), mg0.15
Vitamin B5 (pantotenik), mg2.2
Vitamin B6 (pyridoxine), mg0.27
Vitamin B9 (asid folik), μgenam belas
Vitamin E (TE), mg0.7
Vitamin H (biotin), μgSembilan belas
Vitamin PP (setara dengan niasin), mg6.5
Besi, mg6.8
Iodin, mcg5.1
Kalium, mg873
Kalsium, mg115
Kobalt, mcg13.1
Silikon, mg83
Magnesium, mg107
Mangan, mg1.75
Tembaga, μg750
Molibdenum, mcg84.2
Natrium, mg33
Serat makanan, g11.2
Selenium, mcg13.1
Sulfur, mg190
Fosforus, mg329
Fluorin, μgtiga puluh
Klorin, mg137
Choline, mg200
Kromium, mcgsembilan
Zink, mg3.18

Maklumat pemakanan produk disajikan untuk tujuan maklumat sahaja, kandungan kalori dan nilai pemakanan sebenar produk mungkin berbeza bergantung pada pengeluar dan pembekal (30% satu cara atau yang lain). Sila ambil kira ini semasa membuat diet..

Kacang polong: faedah kesihatan, kandungan kalori, penggunaan makanan

Masa membaca: 7 minit

Makan yang sihat bermaksud makan bukan sahaja makanan yang enak dan memuaskan, tetapi juga makanan yang sihat. Kacang polong memenuhi syarat ini. Budaya ini mengandungi sejumlah elemen berharga untuk tubuh, yang menentukan sifat bermanfaatnya. Kacang polong disyorkan untuk semua kategori orang, terutama berguna untuk wanita hamil. Walaupun kandungan kalori yang agak tinggi, ia banyak digunakan dalam pemakanan makanan. Terdapat juga sejumlah kontraindikasi di mana penggunaan budaya dilarang atau dibatasi..

Nilai pemakanan dan tenaga, komposisi

Kandungan nutrien kacang polong segar (BJU per 100 g produk):

  • Protein - 5.4 g;
  • Lemak - 0,4 g;
  • Karbohidrat - 14.5 g.

Nilai tenaga produk ialah 81 kcal (339 kJ).

Bergantung pada kategori kacang polong, tenaga dan nilai pemakanan boleh berbeza-beza:

Jenis kacang

Kandungan kalori (kandungan kalori setiap 100 g)

Kandungan BJU (gram per 100 g)

Rebus di dalam air

Rebus dalam kentang tumbuk

Budaya ini merangkumi sejumlah vitamin, masing-masing penting untuk kesihatan dan perkembangan tubuh manusia sepenuhnya:

Vitamin

Kandungan dalam 100 g produk

B5 (asid pantotenik)

C (asid askorbik)

Produk ini juga kaya dengan mineral dan unsur surih yang diperlukan untuk menjaga kesihatan:

Unsur

Kandungan (mg per 100 g produk)

Kerana kandungan proteinnya yang tinggi, kacang polong digunakan oleh beberapa kategori orang sebagai pengganti daging, misalnya, vegetarian atau orang percaya semasa berpuasa.

Varieti tanaman otak dianggap lebih enak daripada jenis meja. Ini disebabkan oleh peningkatan kandungan kanji dan gula. Namun, ketika ia masak, kadar gula dalam kacang coklat menurun..

Ciri-ciri yang bermanfaat

Komposisi kimia tepu menentukan sifat-sifat bermanfaat produk berikut:

  • penyingkiran lebihan cecair dari badan, penyingkiran bengkak;
  • memerangi akibat anemia;
  • penghapusan sembelit, normalisasi fungsi saluran gastrousus;
  • rawatan ekzema dan penyakit kulit yang lain;
  • menurunkan tahap kolesterol darah;
  • penghapusan risiko mengembangkan kekurangan yodium pada janin;
  • pencegahan asma, penghapusan komplikasi semasa serangan;
  • bantuan dalam rawatan onkologi, batuk kering;
  • pemulihan ketajaman penglihatan, penghapusan keletihan mata;
  • penghapusan pedih ulu hati.

Untuk lelaki

Kacang polong mempunyai kesan positif terhadap keadaan prostat. Pada gilirannya, ini memberi kesan yang baik terhadap kerja keseluruhan sistem genitouriner. Penggunaan budaya dapat meningkatkan potensi, merangsang aktiviti seksual. Asid folik meningkatkan bilangan dan kualiti sperma.

Oleh kerana nilai pemakanan dan rasa kenyang, produk ini disyorkan untuk sukan sukan dan kerja fizikal yang berat..

Kacang polong merangsang fungsi otot dan mempercepat pertumbuhan otot.

Untuk para wanita

Asid folik adalah salah satu komponen penting dalam produk untuk wanita. Elemen ini melambatkan proses penuaan badan, bertanggungjawab untuk keadaan normal dan fungsi organ wanita.

Kacang polong mempunyai kesan positif terhadap keadaan kulit. Kesan ini dapat dicapai kerana pembersihan badan yang kompleks dan penyelesaian pelbagai masalah kulit..

Produk ini dapat memenuhi tubuh dengan hemoglobin yang penting. Ini sangat penting semasa kitaran haid, apabila kandungan zat ini dalam darah turun ke nilai kritikal..

Kacang polong mengandungi sejumlah besar vitamin, protein dan asid amino, yang menjadikan produk ini sangat diperlukan untuk ibu hamil. Budaya membolehkan anda menormalkan tekanan darah dan menurunkan kolesterol.

Khasiat bermanfaat lain untuk ibu mengandung:

  • vitamin C membantu menguatkan pertahanan badan;
  • asid folik dapat mengurangkan risiko mengembangkan kecacatan janin semasa kehamilan;
  • kalsium yang terkandung dalam kacang polong diperlukan untuk pembentukan dan pengukuhan sistem rangka bayi, dan juga untuk memperbaiki keadaan tubuh ibu.

Produk ini membantu untuk tidur lebih kuat dan cepat, melawan insomnia dan gangguan tidur, yang biasa terjadi pada wanita hamil.

Pada masa yang sama, kacang polong tergolong dalam kategori makanan berat, akibatnya ibu hamil tidak digalakkan menggunakannya secara kering. Budaya ini mesti terlebih dahulu direndam dalam air sejuk dan dibilas dengan bersih - hanya selepas itu ia boleh digunakan..

Beberapa hari sebelum melahirkan, ibu hamil perlu berhenti mengambil kacang polong. Ini disebabkan oleh fakta bahawa produk tersebut menyebabkan peningkatan pembentukan gas di dalam usus. Atas sebab yang sama, kacang polong tidak digalakkan untuk dimakan sepanjang tempoh penyusuan..

Untuk kanak kanak

Dari segi kandungan protein, kacang polong sebanding dengan daging lembu, yang menjadikan produk sebagai komponen penting dalam pemakanan bayi. Pada masa yang sama, protein yang terkandung dalam kultur cepat diserap oleh tubuh anak..

Tiamin adalah bahan penting lain. Bahan ini mempunyai kesan positif berikut pada tubuh anak:

  • mengaktifkan pertumbuhan anak;
  • meningkatkan selera makan;
  • mempercepat perkembangan sistem otot;
  • tepu badan dengan tenaga.

Kacang polong mengandung sejumlah besar vitamin C, yang membantu memperkuat sistem kekebalan tubuh dan melindungi dari penyakit pernafasan.

Bubur kacang sangat berguna untuk pelajar sekolah. Berkat penggunaannya, dapat meningkatkan tumpuan perhatian, meningkatkan ingatan dan penglihatan..

Peraturan kemasukan dan penggunaan dalam diet

Dari segi nilai tenaganya, kacang polong tidak termasuk dalam kategori makanan rendah kalori. Walaupun begitu, ia mempunyai sejumlah sifat bermanfaat yang penting bagi orang yang mengalami masalah berat badan berlebihan:

  • membersihkan badan daripada cecair berlebihan, dengan itu mengurangkan isipadu badan dan menghilangkan selulit;
  • tidak terkumpul dalam badan dalam bentuk simpanan lemak;
  • menguatkan kerangka otot;
  • membuang toksin dan toksin.

Cara termudah untuk menurunkan berat badan adalah dengan merendam kacang polong kering dalam air sejuk selama 12 jam dan kemudian mengisarnya dalam penggiling daging. Jisim yang dihasilkan dimakan dalam beberapa sudu sepanjang hari. Kursus rawatan berlangsung 1-1,5 minggu. Setelah selesai, berat badan akan turun dan fungsi usus akan kembali normal.

Semasa menggunakan budaya untuk tujuan pemakanan, anda harus sepenuhnya tidak makan garam dan gula..

Norma yang dibenarkan untuk kacang polong segar adalah 200 g sehari. Produk rebus sebagai sebahagian daripada pelbagai salad, bijirin, dan lain-lain tidak digalakkan mengambil lebih dari 100 g sehari.

Kontraindikasi

Agar tidak membahayakan kesihatan, anda harus menahan diri dari makan kacang polong jika anda mempunyai penyakit dan masalah berikut dengan tubuh:

  • intoleransi individu terhadap produk, reaksi alahan;
  • berumur di bawah 3 tahun;
  • usia tua (kerana sistem pencernaan yang lemah);
  • tempoh penyusuan;
  • nefritis;
  • kolesistitis;
  • diabetes jenis 1;
  • tromboflebitis.

Dalam beberapa penyakit, penggunaan kacang polong tidak dilarang sama sekali, tetapi sangat terhad:

  • Dengan gout, dibenarkan menggunakan kacang polong rebus dalam jumlah kecil.
  • Dengan patologi buah pinggang dan hati, produk ini dibenarkan dimakan hanya dalam kes yang jarang berlaku..
  • Kacang kering dan rebus digunakan dengan berhati-hati sekiranya terdapat gangguan pada fungsi saluran pencernaan yang berkaitan dengan keasidan tinggi.
  • Dengan pankreatitis, ia dibenarkan memakan sebilangan besar kacang polong. Adalah dipercayai bahawa produk dalam bentuk ini akan memberi manfaat kepada pesakit. Pada masa yang sama, pesakit dilarang memberikan bijirin, sup dan hidangan berasaskan kacang polong yang lain..

Semasa pemburukan gastritis, kacang polong dilarang digunakan dalam bentuk apa pun. Sekiranya pengampunan, dibenarkan makan sebilangan kecil kacang hijau atau tauge.

Sekiranya terdapat penyakit kronik, disarankan untuk terlebih dahulu membincangkan kemungkinan menggunakan kacang polong dan produk berdasarkannya dengan pakar yang berkelayakan.

Kacang polong

Ia adalah genus tumbuhan herba tahunan keluarga kekacang. Tanah air sebahagian besar spesiesnya dianggap sebagai Eropah dan Afrika Tengah, serta wilayah Asia Tengah. Ahli arkeologi mendakwa bahawa biji kacang telah digunakan oleh manusia sejak Zaman Batu.

Antara sayur-sayuran lain, kekacang ini dibezakan oleh fakta bahawa ia mengandungi sejumlah besar protein dan serat, jadi mempunyai kesan yang baik terhadap proses pencernaan dan boleh menjadi sumber protein yang baik untuk vegetarian dan atlet..

Sifat kacang polong yang berguna

Kandungan komposisi dan kalori

Bahan asas
(g / 100 g):
Segar
hijau [1]
Segar
buah [2]
Beku
hijau [3]
Dalam tin
hijau [4]
Keringkan
terkelupas [5]
Air78.8688.8989.3085.138.69
Karbohidrat14.457.557.2010.6061.63
Gula5.674-3.203.14
Serat makanan5.72.63.13.322.2
Protein5.422.82.83.0123.12
Lemak0,40.200.300.483.89
Kalori (Kcal)81424258364
Mineral (mg / 100 g):
Potasium244200192106852
Fosforus108535163334
Magnesium332423Sembilan belas63
Kalsium2543502046
Natriumlima44185lima
Besi1.472.0821.294.73
Zink1.240.270.410.723.49
Vitamin (mg / 100 g):
Vitamin C40.060.022.07.81.8
Vitamin PP2,0900.6000.5000.9953.608
Vitamin B10.2660.0800.0600.0770.719
Vitamin A0.2300.3260.0420.0230.045
Vitamin B60.1690.1600.1540.0650.140
Vitamin B20.1320.1500.1000.0240.244
Vitamin E0.130.39-0.020.12

Dari jadual di atas, menunjukkan bahawa kacang polong sangat bermanfaat bagi tubuh ketika segar. Kacang polong dan kacang polong (sesuai untuk dimakan) kaya akan vitamin dan mineral. Selain itu, sayur ini tidak berbahaya bagi mereka yang ingin menurunkan berat badan - rendah kalori..

Bagi kaedah pemprosesan kacang polong yang berbeza, ia mempunyai kesan yang berbeza terhadap nilai pemakanannya. Oleh itu, pembekuan hanya sebahagiannya menghilangkan produk nutrien dan vitamin, tetapi setelah pemuliharaan, jumlah nutrien yang tidak dapat diabaikan tetap ada di dalam sayur. Kacang kuning kering, pada gilirannya, tidak terlalu kaya dengan vitamin, tetapi mempunyai kandungan protein dan serat makanan yang sangat tinggi.

Ciri penyembuhan kacang polong

Kacang polong adalah salah satu sumber protein nabati yang paling kaya yang diperlukan oleh tubuh sebagai bahan binaan otot dan tulang. Ini juga memberikan rasa kenyang yang tahan lama, kerana, bersama dengan serat makanan, ia melambatkan proses pencernaan dan meningkatkan tahap hormon yang mengurangkan selera makan [6]. Dari segi kandungan protein, kacang polong sering dibandingkan dengan daging, dan seringkali sayur ini menjadi bahagian penting dalam diet vegetarian dan vegan..

Walau bagaimanapun, tidak kira seberapa serupa protein asal tumbuhan dan haiwan, protein tersebut masih tidak sama, sehingga kacang polong tidak dapat menjadi pengganti daging sepenuhnya. Memakan sayur ini, tubuh tidak menerima asid amino metionin penting, yang terlibat dalam sebilangan besar proses biokimia. Sebagai contoh, 100 g kacang mengandungi hanya 0,082 g metionin, dan 100 g daging lembu mengandungi 0,588 g.

Sebaliknya, para saintis sampai pada kesimpulan bahawa kandungan metionin dan turunannya yang tinggi - homosistein - dalam tubuh menyebabkan masalah dengan saluran darah, pembentukan trombus, dan pengaktifan gen yang memicu penuaan. Yang terbaik adalah mengimbangi dan menjaga metionin dalam jarak minimum. Anda boleh mencapainya dengan mengurangkan pengambilan daging anda dan menambahkan sumber protein lain seperti kacang polong ke dalam diet anda..

Kacang hijau segar juga memberikan cairan vitamin kepada tubuh. Sayuran ini mempunyai kepekatan vitamin B yang tinggi, dan juga mengandung vitamin C, PP, E, A, K. Selain itu, kacang polong kaya dengan unsur surih seperti: kalium, magnesium, fosforus, zat besi, zink, selenium. Semua vitamin dan nutrien ini sering memainkan peranan penting dalam banyak proses dalam tubuh, dan kekurangannya boleh menyebabkan penyakit serius.

Perhatikan bahawa bersama dengan kacang polong, sejumlah asid berharga masuk ke dalam badan. Sebagai contoh, asid glutamat adalah elemen penting untuk fungsi otak. Asid amino neurotransmitter ini secara aktif terlibat dalam metabolisme tisu otak. Asid pantotenik juga tidak tergantikan dalam proses metabolik. Ia juga memberikan sintesis kolesterol, hemoglobin, histamin. Akhirnya, sukar untuk melebih-lebihkan kepentingan asid folik, yang terlibat dalam pembentukan sel darah merah dan menyumbang kepada normalisasi hematopoiesis..

Kesan positif kacang polong pada sistem pencernaan dikaitkan dengan kehadiran serat makanan dalam komposisinya. Mereka bertindak sebagai probiotik semula jadi, menyokong kehidupan bakteria bermanfaat dan menghalang pertumbuhan patogen dalam usus. Ini membantu mencegah pelbagai masalah gastroenterologi dan juga barah usus besar [7]. Serat juga dapat membantu melegakan sembelit. Dan itu juga memprovokasi penghasilan unsur dalam air liur, yang bertanggungjawab untuk memerangi plak gigi..

Perhatikan bahawa penggunaan kacang polong mempunyai kesan yang baik terhadap sistem kardiovaskular manusia. Kandungan kalium, magnesium dan kalsium yang tinggi membantu mengekalkan tekanan darah normal. Serat makanan membantu menormalkan kadar kolesterol, dan dengan demikian mengurangkan risiko terkena aterosklerosis. Di samping itu, antioksidan, bersama dengan vitamin A dan E, melindungi sel dari kemusnahan dan dengan itu menyumbang kepada memerangi penyakit kardiovaskular, sekaligus mencegah barah.

Sebaiknya gunakan kacang polong untuk diabetes. Pertama, sayur ini mempunyai indeks glisemik rendah - ukuran seberapa cepat gula darah naik setelah memakan sesuatu produk. Serat mengurangkan kadar penyerapan karbohidrat, yang menyebabkan peningkatan tahapnya secara beransur-ansur, dan bukannya cepat [9]. Lebih-lebih lagi, penyelidikan menunjukkan bahawa kerana kandungan proteinnya yang tinggi, kacang polong membantu menstabilkan gula darah pada pesakit diabetes jenis 2 [10].

Walaupun begitu, walaupun terdapat banyak khasiat yang bermanfaat, banyak yang terus tidak peka terhadap kacang polong, kerana mereka adalah salah satu pemimpin makanan yang menyebabkan kembung dan kembung. Masalahnya ialah sayur ini tidak sepenuhnya diserap ke dalam usus kecil dan memasuki usus besar, di mana bakteria yang tinggal di sana menyerangnya. Gabungan mikroorganisma ini dengan gula sederhana yang terkandung dalam kacang polong menyebabkan penapaian dan pembentukan gas. Bertentangan dengan kepercayaan yang popular, gas-gas ini diserap dalam jumlah minimum sehingga tidak menyebabkan bahaya pada tubuh, tetapi tetap saja menimbulkan kesulitan tertentu..

Walau bagaimanapun, terdapat beberapa cara untuk menghilangkan rasa tidak selesa. Pertama, anda boleh menggabungkan kacang polong dengan makanan seperti dill, kunyit, dan pudina. Mereka membantu memecahkan gas menjadi gelembung kecil, mengurangkan kembung. Kedua, makan kacang polong yang telah tumbuh atau direndam dapat membantu. Penyediaan ini mendorong penghasilan enzim tambahan yang mempercepat proses pencernaan. Akhirnya, penyertaan kacang polong dalam makanan secara berterusan membolehkan tubuh membiasakannya dan mula menghasilkan lebih banyak amilase, yang memecah gula dan dengan itu menghalang proses penapaian..

Penggunaan kacang polong dalam perubatan

Hari ini, kekacang ini belum digunakan dalam pembuatan ubat-ubatan, tetapi mempunyai potensi yang baik untuk digunakan dalam industri farmaseutikal. Sebagai contoh, saintis Jepun percaya bahawa kacang polong mempunyai sifat imunomodulator dan boleh menjadi salah satu komponen agen imunostimulasi. Di samping itu, untuk tujuan terapi, ia boleh digunakan sebagai persediaan untuk menormalkan mikroflora usus..

Perhatikan juga bahawa protein kacang dibuat dari biji kacang polong, yang digunakan dalam sukan dan pemakanan makanan. Ia merangsang pertumbuhan tisu otot dan, tidak seperti protein haiwan, memberikan tekanan yang lebih sedikit pada buah pinggang.

Penggunaan kacang polong dalam perubatan tradisional

Dalam perubatan rakyat, pelbagai produk ubat disediakan berdasarkan kacang polong, tetapi tidak digalakkan menggunakannya sebagai ubat utama. Persediaan semula jadi seperti itu boleh menjadi tambahan terapi atau, dalam beberapa kes, pencegahan. Anda juga perlu berunding dengan doktor anda mengenai penggunaannya..

Keseimbangan kompleks vitamin dan mineral menjadikan kacang polong sebagai sayuran pemakanan yang berharga untuk penyakit buah pinggang. Sayuran mempunyai kesan diuretik dan mengeluarkan garam dari badan, mencegah pembentukan batu. Di samping itu, ia dapat membantu memecahkan batu-batu yang ada menjadi kepingan yang lebih kecil untuk memudahkan penyingkirannya dari badan. Untuk tujuan ini, doktor rakyat mengesyorkan membuat rebusan pucuk kacang muda. Ada yang menasihatkan untuk menambahkan daun tanaman dan kacang itu sendiri.

Pucuk dikumpulkan semasa tempoh berbunga, dicuci, dihancurkan dan dituangkan dengan air (pada kadar 2 sudu per 1 gelas air). Setelah mendidih, biarkan batang dengan api kecil selama 10 minit. Kemudian kuahnya hendaklah dibancuh selama lebih kurang 30 minit dan tapiskan. Agar ejen menghasilkan kesan yang diinginkan, perlu mengambil kuahnya selama lebih kurang satu bulan. Biasanya ia diminum 2 sudu 3-4 kali sehari sebelum makan..

Untuk penyakit kulit seperti eksim dan eripelas, serta untuk luka bernanah, penyembuh tradisional menasihatkan untuk menggunakan kacang polong secara luaran. Untuk melakukan ini, anda boleh mencampurkan beberapa sudu tepung kacang polong dengan protein telur ayam mentah dan kacau hingga sebati, sapukan pada bahagian kulit yang terkena. Pilihan lain: campurkan putih telur dengan kacang polong yang belum dimasak menjadi gruel.

Juga, kacang polong dianggap sebagai penolong yang baik dalam memerangi bisul dan karbuncel. Untuk rawatan penyakit radang purulen seperti itu, tapal dibuat dari tepung kacang. Mereka memberikan pematangan yang dipercepat dan melembutkan segmen kulit yang rosak. By the way, anda boleh membuat tepung sendiri di rumah. Biji kacang polong kering perlu dicincang dan direbus dengan air mendidih dalam nisbah satu-ke-satu. Kacau campuran, sejukkan untuk mengelakkan luka bakar dan sapukan suam ke tempat sakit, tutup dengan kertas dan pembalut. Biarkan selama beberapa jam.

Selain itu, tepung kacang disarankan untuk digunakan jika terjadi masalah pencernaan (terutama sembelit), dengan kadar kolesterol tinggi (sebagai pencegahan aterosklerosis) dan kadar gula tinggi. Penyembuh tradisional percaya bahawa tepung kacang membantu mengembalikan peredaran darah yang normal di otak, yang seterusnya menyebabkan penurunan sakit kepala dan peningkatan ingatan. Untuk tujuan tersebut, biasanya ambil 1 sudu teh tepung semasa perut kosong setiap hari..

Penggunaan kacang polong dalam perubatan oriental

Di timur, kacang polong terkenal sejak sekian lama. Sebagai contoh, sebutan mengenai dia terdapat di Veda India kuno. Menurut legenda, kekacang ini diberikan kepada manusia oleh para dewa ketika bumi berhenti menghasilkan tanaman. Penguasa legenda dan penjelmaan Tuhan di bumi, Prthu Maharaj, tahu bagaimana berkomunikasi dengan para Dewa - para dewa yang mengawal tenaga, bintang, unsur. Untuk menyelamatkan orang dari kelaparan, mereka menasihati penguasa untuk menanam kekacang, yang, semasa pertumbuhan, mengumpulkan tenaga matahari dan kemudian memindahkannya kepada orang.

Di China kuno, kacang polong adalah simbol kekayaan dan kemakmuran. Di sana ia dikelaskan sebagai produk neutral yang mempunyai kesan ringan dan menenangkan pada badan. Doktor rakyat China percaya bahawa sayur-sayuran ini merangsang limpa, memperbaiki pencernaan, melawan sembelit, mempunyai kesan diuretik ringan dan, sebagai akibatnya, mengurangkan pembengkakan. Secara umum, kacang polong dianggap sebagai produk sihat yang menenangkan dan menguatkan badan..

Dalam risalah perubatan klasik Tibet, kacang polong dicadangkan untuk merawat penyakit kulit. Untuk melakukan ini, kawasan yang terjejas disarankan untuk menggosok dengan tepung kacang polong. Rawatan ini juga dianggap dapat meningkatkan peredaran darah dan melegakan gangguan pencernaan..

Kacang polong dalam penyelidikan saintifik

Para saintis di University of Copenhagen telah mendapati bahawa protein tumbuhan menjenuhkan tubuh manusia lebih baik daripada protein haiwan. Eksperimen ini melibatkan 43 pemuda yang dihidangkan tiga makanan yang terdiri daripada makanan yang kaya dengan protein tumbuhan (kebanyakan kacang polong) atau makanan yang mengandungi protein haiwan (terutamanya daging babi, daging rusa dan daging lembu). Pada akhirnya, ternyata mereka yang makan kekacang lebih kenyang dan memakan purata 12% lebih sedikit kalori dalam makanan seterusnya berbanding mereka yang makan daging. [11].

Para saintis mengaitkannya dengan kandungan serat kacang polong yang tinggi. Walaupun kekacang kurang kaya protein daripada daging, kekacang menimbulkan rasa kenyang kerana serat makanan kasar mereka [11]. Hasil percubaan itu penting dari segi memasukkan kacang polong dalam makanan..

Kajian seterusnya tidak lama lagi. Oleh itu, dengan mengambil keputusan eksperimen sebelumnya, para saintis Kanada terus mengembangkan topik ini. Dalam eksperimen mereka, 940 orang (lelaki dan wanita) mengambil bahagian, yang menerima 130 g kacang polong setiap hari selama 6 minggu. Pada masa yang sama, mereka tidak membatasi diri dengan produk lain dan menjalani gaya hidup yang biasa. Akibatnya, walaupun menerima bahagian minimum kacang polong dan tanpa usaha keras, rata-rata setiap peserta kehilangan 0,34 kg selama periode ini [12].

Para saintis di pusat penyelidikan yang sama di Toronto berjaya mengetahui bahawa pengenalan kekacang, termasuk kacang polong, ke dalam diet, menurunkan kadar kolesterol sebanyak 5%. Makan makanan ini setiap hari akan mengurangkan risiko terkena penyakit kardiovaskular, yang kini dianggap sebagai salah satu penyebab utama kematian, menurut para penyelidik. Perhatikan bahawa penurunan kolesterol yang lebih ketara diperhatikan pada lelaki, kerana, sebagai peraturan, mereka memantau diet mereka lebih sedikit dan petunjuk awal mereka lebih buruk daripada pada wanita [13].

Para saintis Jepun, pada gilirannya, percaya bahawa kacang polong dapat digunakan untuk menyelesaikan masalah dengan saluran gastrousus. Setelah beberapa siri percubaan pada tikus, mereka sampai pada kesimpulan bahawa kesannya sayur itu serupa dengan probiotik: ia meningkatkan fungsi membran mukus, meningkatkan imuniti tempatan dan mengganggu aktiviti penting mikroorganisma patogen. Namun, menurut para penyelidik, masalahnya ialah untuk mencapai hasil yang diinginkan, kacang polong perlu dimakan dalam jumlah besar, jadi sekarang mereka sedang mempelajari mekanisme tindakannya dan akan segera berusaha mensintesis bahan yang diperlukan [14].

Antara lain, kacang polong terbukti berkesan dalam merawat hipertensi dan melegakan simptom penyakit buah pinggang kronik. Selalunya kedua penyakit ini dikaitkan dalam lingkaran setan: tekanan darah tinggi memberi kesan negatif kepada fungsi ginjal, dan kegagalan buah pinggang mengekalkan tekanan darah tinggi. Walau bagaimanapun, apabila menggunakan protein kacang polong, kemungkinan untuk menunda atau bahkan mencegah perkembangan kegagalan buah pinggang. Sekiranya penyakit ini sudah berkembang, protein kacang polong sekurang-kurangnya akan mengekalkan tekanan darah pada tahap normal, mengurangkan beban pada buah pinggang [15].

Para penyelidik melakukan eksperimen pada tikus, di mana separuh daripada tikus dengan penyakit ginjal polikistik diberi protein kacang polong hidrolisat (proteinnya sebahagiannya dihancurkan dan disucikan oleh enzim, setelah itu hanya asid amino yang paling penting yang tersisa), dan yang lain tidak mengubah diet biasa mereka. Akibatnya, haiwan yang menjalani diet protein mengalami penurunan tekanan darah sebanyak 20 persen. Hasil ini kelihatan menjanjikan, kerana dalam kebanyakan kes, komplikasi yang disebabkan oleh tekanan darah tinggi menjadi penyebab kematian pada pesakit dengan kegagalan buah pinggang [15].

Kacang polong untuk penurunan berat badan

Pakar pemakanan belum dapat memberikan penilaian yang jelas mengenai kacang polong. Ini pasti produk yang sangat sihat, tetapi penyertaannya dalam diet ketika menurunkan berat badan adalah masalah yang memberi ruang untuk perbincangan. Sebagai contoh, dalam diet mengangkat doktor Hollywood terkenal Nicholas Perricone, kacang polong berada dalam kategori sayur-sayuran terlarang, tetapi pakar pemakanan Kanada yang terkenal Russell de Sousa mendakwa bahawa pengambilan kekacang ini setiap hari membantu menurunkan berat badan tambahan tanpa banyak usaha..

Baiklah, pertama anda perlu mengetahui jenis kacang polong yang kita bicarakan. Sejak membenarkan atau melarang penggunaan produk tertentu, beberapa parameter dipertimbangkan dan berbeza untuk kacang polong, bergantung pada kaedah penyediaannya. Pertama, anda perlu melihat kandungan kalori. Dari sudut pandangan ini, kacang hijau segar sangat sesuai untuk diet apa pun. Ini mengandungi banyak nutrien dan vitamin dan hanya sekitar 80 kkal per 100 g.Keadaannya sama sekali berbeza dengan kacang polong kering, yang nilai tenaganya mencapai 350 kkal per 100 g..

Namun, ini bukan semua. Percanggahan timbul ketika mempertimbangkan parameter kedua - indeks glisemik suatu produk (penunjuk kesan karbohidrat terhadap perubahan kadar gula dalam darah). Jadi, untuk kacang polong segar, 50 unit, dan kacang polong kering - 25. Maksudnya, kacang polong segar segera memberi tenaga dan tahap glukosa dalam badan meningkat lebih cepat dan, dengan itu, rasa lapar timbul lebih cepat. Tetapi ketika makan kacang kering, yang juga mengandung banyak protein dan serat (karenanya dicerna lebih perlahan), rasa kenyang tetap ada untuk jangka waktu yang lebih lama.

Jadi, jika diet melibatkan penyerahan daging, kacang polong kering dapat menebus kekurangan protein. Di samping itu, ia akan memberikan tenaga dan kekuatan yang diperlukan semasa latihan fizikal. Lebih-lebih lagi, hasil beberapa kajian menunjukkan kepada kita bahawa dengan pengambilan sebahagian kecil biji-bijian kering, seseorang akan menurunkan berat badan berlebihan. Ini disebabkan terutamanya oleh kenyataan bahawa selepas hidangan kacang polong, anda tidak merasa makan lebih lama. Selain itu, sayur ini membantu meningkatkan fungsi saluran pencernaan, yang juga penting untuk menormalkan berat badan. Sekiranya kandungan kalori kacang polong masih terlalu tinggi untuk anda, maka anda boleh memasukkan diet hijau kacang polong segar yang lebih ringan..

Akhirnya, jika anda sudah cukup protein dalam diet anda, maka makan kacang polong semestinya tidak berguna. Kerana sejumlah besar protein membebankan buah pinggang. Juga, diet protein dikontraindikasikan untuk mereka yang berusaha menurunkan berat badan hanya melalui perubahan diet, tanpa aktiviti fizikal. Dalam kes ini, protein yang terkumpul secara beransur-ansur akan berubah menjadi glukosa dan hanya menimbulkan kenaikan berat badan berlebihan..

Kacang polong dalam masakan

Kacang polong disayangi dan digunakan sejak sekian lama di hampir semua negara di dunia. Ia diketahui popular di kalangan masyarakat Yunani kuno. Di Rusia, sejak Zaman Pertengahan, banyak hidangan yang dibuat dari kacang polong, tetapi pada masa itu juga dimakan terutama oleh orang miskin. Tetapi di Perancis, kacang hijau segar disajikan di rumah kaya sebagai makanan istimewa, dan kacang kering adalah banyak orang biasa..

Hari ini, kacang polong sama sekali tidak dianggap sebagai makanan peringkat kedua. Sebagai contoh, di Holland di salah satu restoran terbaik di Amsterdam, yang terletak tidak jauh dari istana kerajaan, mereka menyediakan makanan istimewa - sup kacang dengan daging asap. Bagi sebilangan masyarakat (misalnya, di Amerika Latin), budaya kekacang ini secara amnya menjadi asas menu tanaman. Di Timur Tengah, omong-omong, apa yang disebut "kacang domba" atau kacang buncis semakin meluas. Walau bagaimanapun, ini bukan jenis kacang khas, tetapi saudara terdekatnya, kekacang milik genus yang berbeza..

Dalam memasak, kacang polong digunakan dengan cara yang berbeda: mereka dimakan segar, ditambahkan ke piring daging, salad, kalengan, sup, bijirin, kentang tumbuk, potongan daging dibuat dari itu, ia digunakan sebagai pengisian untuk ladu vegetarian, pai dan penkek. Dan di China mereka juga mempunyai idea untuk menambah kacang polong ke dalam ais krim..

Sangat menarik bahawa kita mempunyai kacang hijau segar pada musim panas, adalah kebiasaan untuk makan secara berasingan dari yang lain, walaupun mereka dapat dimasukkan ke dalam salad sayuran dengan sempurna. Contohnya, tambahkan ke tomato, bawang merah, tahu, dan lada cili (atau bawang putih). Anda boleh membumbui salad seperti itu dengan minyak zaitun..

Satu lagi perkara menarik: kita biasa menyediakan sup kacang dari biji-bijian kering, tetapi ada juga versi musim panas yang lebih ringan dari hidangan ini, yang menggunakan sayur-sayuran muda. Resipi untuk sup kacang tumbuk sangat mudah. Didihkan air dalam periuk sehingga mendidih, masukkan beberapa daun pudina ke dalamnya, masukkan kacang polong (anda boleh menggunakan produk beku di luar musim) dan masak selama 3 minit. Semasa rawatan haba jangka pendek seperti itu, bahan berguna tidak akan mempunyai masa untuk runtuh. Kemudian anda perlu mengalirkan air, menggiling kacang polong dan pudina dalam pengisar dan tuangkan campuran yang dihasilkan kembali ke dalam kuahnya. Masukkan garam, lada dan minyak zaitun.

Sekiranya anda lebih suka sup tradisional atau kacang polong tumbuk yang terbuat dari biji-bijian kering, maka anda harus memperhatikan beberapa cara hidup yang berguna. Pertama, disarankan untuk merendam kacang polong sebelum mendidih - ini diketahui oleh banyak orang, tetapi tidak semua orang tahu bahawa dalam proses itu anda dapat menambahkan satu sendok teh baking soda ke dalam air dan ini akan menyingkirkan penyekat enzim yang membantu kacang polong mencerna dengan lebih baik dan cepat. Oleh itu, ia akan membantu menyelesaikan sebahagian masalah kembung dan kembung..

Kedua, jika anda terlupa atau tidak sempat merendam kacang, untuk mempercepat pendidihannya, anda perlu menambahkan sedikit air sejuk ke dalam kuali setiap 5-7 minit. Anda juga boleh memasak kacang polong dalam periuk perlahan. Benar, akan memerlukan lebih banyak masa - kira-kira satu setengah jam dengan mod "pemadam".

Mengenai keserasian kacang polong dengan produk lain, ada baiknya menggunakannya dengan paprika segar, kubis dari semua jenis, timun, wortel, tomato, zucchini, terung dan bit. Sauerkraut dan timun juga hebat. Jangan gabungkan kacang polong dengan biji-bijian dan produk tenusu..

Penggunaan kacang polong dalam bidang kosmetologi

Walaupun kekacang pada umumnya dan kacang polong secara khusus mempunyai banyak khasiat yang berguna, kosmetik berdasarkannya sangat jarang sehingga boleh dihitung dengan jari satu tangan, dan pada dasarnya ia memberikan kesan anti-penuaan. Oleh itu, syarikat Latvia ITLA.LV telah melancarkan rangkaian krim "La Femme élégante", yang mengandungi ekstrak kacang. Mengangkat krim dan topeng dengan ekstrak budaya kekacang ini juga dikembangkan oleh orang Sepanyol (krim kontur mata Natura Bisse ultra-memulihkan) dan orang Rusia (krim anti-kerut Bidang Rusia).

Dan walaupun sekarang kacang polong tidak digunakan dengan cara yang paling aktif dalam tata rias, mereka dianggap sebagai penolong yang baik dalam memerangi penyakit kulit. Menurut legenda, Catherine II menderita kulit wajah yang bermasalah dan, dengan malu menunjukkannya di depan umum, menerapkan lapisan tepung sebagai serbuk. Secara semula jadi, ini hanya memperburuk keadaan dan bintik-bintik dan kerengsaan baru muncul di wajah. Kemudian salah seorang doktor mahkamah menasihati permaisuri untuk mencuba topeng kacang Rom. Dalam mortar kayu, perlu menghancurkan kacang polong, menambah krim masam dan sapukan pada wajah beberapa kali seminggu. Permaisuri sangat gembira dengan hasilnya kerana kulitnya menjadi putih dan licin..

Walaupun keberkesanan saintifik kosmetik "kacang" belum dapat dipastikan, wanita masih sering menggunakan produk yang disediakan sendiri. Pada prinsipnya, ini masuk akal, kerana sayuran ini mempunyai kompleks vitamin B, vitamin E dan antioksidan yang mempunyai kesan positif terhadap keadaan integumen. Topeng digunakan untuk menghilangkan ketidaksempurnaan dan mengekalkan kulit yang sihat dan awet muda..

Untuk jenis kulit kering dan normal, disarankan untuk menggunakan kacang hijau segar, yang memberikan penghidratan yang baik. Untuk menyediakan topeng, ia mesti diuli dengan keadaan puri. Sebagai peraturan, prosedur ini dilakukan seminggu sekali. Bagi mereka yang mempunyai jenis kulit berminyak, produk yang diperbuat daripada kacang polong kering lebih sesuai - mereka mengeringkan epidermis dan melawan jerawat. Biasanya, kacang kering direbus dan kemudian tumbuk atau digiling dalam penggiling kopi sehingga keadaan tepung. Anda perlu menggunakan topeng 2 kali seminggu. Simpan dana pada kulit tidak lebih dari 10-15 minit, dan kemudian bilas dengan air.

Antara resipi yang paling popular untuk topeng kulit kering, kami mengetengahkan yang berikut:

  • Beri dan kacang. Dua sudu puri kacang segar dicampurkan dengan dua sudu kismis hitam cincang sebanyak mungkin. Ia dipercayai dapat membantu mengatasi kedutan..
  • Zaitun dan kacang polong. Dua sudu puri kacang segar digabungkan dengan satu sudu minyak zaitun, tiga tetes eter oren dan kuning telur ayam mentah. Topeng seperti itu semestinya mempunyai kesan mengangkat..
  • Kacang murni. Sekiranya anda hanya ingin melembapkan kulit anda, maka sapukan kacang polong pada wajah anda tanpa menambahkan lagi bahan..

Untuk penjagaan kulit berminyak, resipi berikut boleh berguna:

  • Topeng klasik direka untuk menghilangkan kilauan berminyak. Tiga sudu tepung kacang mesti dicurahkan dengan air atau susu sehingga campuran likat diperolehi.
  • Topeng pembersih disediakan menggunakan 30 g tepung, 30 g oatmeal, sedikit air, secubit pala dan kayu manis. Topeng harus mempunyai kesan pilling, oleh itu perlu digunakan dengan gerakan mengurut, dan kemudian biarkan di wajah selama 5-7 minit.

Sifat berbahaya kacang polong dan kontraindikasi

Manfaat kacang polong tidak dapat dinafikan, tetapi pada masa yang sama, terdapat beberapa kontraindikasi terhadap penggunaannya. Sebagai contoh, tidak digalakkan bagi penghidap gout, semasa penyakit gastrousus meningkat, dengan nefritis akut dan gangguan peredaran darah..

Selain itu, kacang polong mengandungi antinutrien yang disebut - sebatian yang mengganggu penyerapan nutrien. Dari semua kekacang, kacang polong mengandung antinutrien paling sedikit, tetapi kacang polong masih ada dan, selain meneutralkan mineral bermanfaat, dapat menimbulkan masalah pencernaan. Terutama berhati-hati pada orang yang mengkonsumsi kacang polong sebagai makanan protein utama mereka dan mereka yang menderita kekurangan zat makanan kronik..

Antara antinutrien yang paling aktif dalam kacang polong adalah asid fitik dan lektin. Yang pertama mengikat mineral dan mencegah tubuh menyerap cukup zat besi, kalsium, zink dan magnesium. Dan yang terakhir menyumbang kepada peningkatan pengeluaran gas dan kembung. Untuk mengelakkan kesan negatif kacang polong pada tubuh dan membiarkan semua unsur berguna diserap, perlu:

  • makan kacang, terutamanya yang segar, dalam bahagian sederhana (120-170 g);
  • taburkan atau rendam kacang sebelum memasak dan makan.

Kami telah mengumpulkan poin yang paling penting mengenai faedah dan kemungkinan bahaya kacang polong dalam ilustrasi ini dan kami akan sangat berterima kasih jika anda berkongsi gambar di rangkaian sosial dengan pautan ke halaman kami:

Cara memilih dan cara menyimpan kacang polong

Semasa membeli kacang hijau segar, anda perlu memperhatikan warnanya: buahnya harus berwarna hijau tanpa menguning. Di samping itu, mereka harus mudah pecah dan dengan cepat, melepaskan jus. Perhatikan bahawa ini adalah sayur yang mudah rosak cepat kehilangan rasa dan kualiti berguna, jadi disarankan untuk memakannya segera setelah menuai atau membeli. Paling baik disimpan di dalam bekas tertutup di dalam peti sejuk tidak lebih dari 7-10 hari.

Semasa memilih kacang polong kering, anda harus melihat ukuran kacang polong: ia harus bersaiz sederhana (diameter 3-4 mm). Warnanya boleh menjadi kuning atau hijau, tetapi tidak ungu, kerana ini sudah menjadi varieti makanan. Keringkan kekacang ini boleh disimpan dalam bungkusan plastik sehingga 5 tahun, dan di dalam bekas tertutup rapat atau dalam keadaan hampagas - semuanya 10. Walaupun lebih baik menggunakan bekas kaca dengan sedikit garam di bahagian bawah - ini akan membantu menghilangkan serangga dan menghilangkan kelembapan berlebihan. Ngomong-ngomong, jika anda tertanya-tanya bagaimana memasak bubur kacang dengan cepat dan ingin kacang polong mudah mendidih hingga sebati, maka anda perlu memilih biji-bijian kering.

Akhirnya, seperti kacang polong dalam tin, ketika memilihnya, anda harus memilih bekas kaca, yang membolehkan anda mempertimbangkan kualiti produk. Kacang polong harus utuh dan tidak berkerut. Tudung pada tin tidak boleh bengkak. Di samping itu, anda pasti harus memperhatikan komposisi. Dalam produk yang berkualiti, tidak ada apa-apa selain air, gula, garam dan kacang polong, kandungannya, tidak boleh lebih rendah daripada 65%. Tarikh pembuatan juga memainkan peranan penting, kerana dari Mei hingga Julai pengeluar biasanya menggunakan bahan mentah segar, dan selebihnya - beku atau kering.

Fakta menarik mengenai kacang polong

Dalam banyak budaya, penampilan kacang polong di bumi dikaitkan dengan pemeliharaan ilahi. Sebagai contoh, menurut salah satu legenda, ketika Tuhan mengusir Adam yang berdosa dari kebun, dia harus bekerja keras. Oleh itu, ketika dia membajak tanah, air mata mengalir di pipinya dan, jatuh ke tanah, berubah menjadi kacang polong.

Dari maklumat yang lebih dipercayai dapat diketahui bahawa di Rusia kacang polong sering ditanam di sepanjang jalan sehingga pengembara yang jauh dapat memperoleh cukup. Itu juga digunakan untuk berbagai ritual. Sebagai contoh, untuk menarik keberuntungan dan kekayaan, 22 kacang polong kering diletakkan di dalam cawan besi, ditutup dengan tangan kiri mereka dan berderak dengan isi, berkeliling rumah dalam bulatan. Tetapi di Rom kuno, kacang polong digunakan untuk mantra cinta. Oleh itu, ada kepercayaan bahawa bahagian kacang yang terbelah dua tertarik, jadi gadis-gadis menyimpan satu setengah untuk diri mereka sendiri, dan melemparkan separuh yang lain kepada kekasih mereka.

Di Jepun, kacang polong telah lama dan masih melambangkan kesihatan yang baik. Dipercayai bahawa ia mesti ada di meja Tahun Baru bersama dengan mi - simbol umur panjang dan kue beras - simbol kelimpahan [17]. Di Perancis Abad Pertengahan, pada gilirannya, kacang polong tidak hanya menjadi simbol kesihatan, tetapi berubah menjadi penyelamat rakyat. Rumah orang yang tidak sedap dipandang menyimpan panas dengan sangat teruk, sehingga pada musim sejuk banyak yang jatuh sakit dan mati.

Keadaan itu diselamatkan oleh Raja Charles V, yang membawa dari salah satu lawatannya ke Sepanyol budaya baru yang tidak biasa - kacang polong. Ternyata seorang bangsawan Sepanyol memperlakukan Charles untuk bubur kacang dengan daging babi goreng. Raja Perancis menyukai kenyataan bahawa makanan itu tetap hangat sepanjang dua jam makan. Dia memerintahkan untuk membawa pulang beberapa ratus gerobak dengan tanaman kekacang ini. Dia menyemai ladang di selatan negara itu, dan sejak saat itu, bubur kacang dengan daging menjadi hidangan rakyat Perancis yang menghangatkan banyak keluarga dalam keadaan sejuk..

Tetapi di Yunani kuno, kacang mempunyai reputasi yang tidak jelas. Orang miskin terutama memakannya, sementara intelektual percaya bahawa kacang polong membosankan akal dan menyebabkan insomnia. Ahli matematik dan ahli falsafah Pythagoras yang terkenal malah melarang para pelajarnya menggunakannya. Terdapat legenda tentang bagaimana orang Pythagoras, melarikan diri dari musuh mereka, tiba-tiba berhenti dan dikalahkan sepenuhnya, kerana mereka tidak berani menyeberangi ladang yang disemai dengan kacang [17].

Menariknya, ada kelainan genetik yang jarang disebut Fauvism. Ia paling biasa di Iran, Iraq, Maghribi, Itali dan Perancis. Asalnya masih belum jelas, dan mekanisme kerosakan pada tubuh tidak difahami sepenuhnya. Sebilangan zat yang terkandung dalam kacang polong, masuk ke dalam darah, memulai proses pembelahan sel darah - eritrosit. Kelumpuhan sementara berlaku. Tidak dianjurkan bagi mereka yang menderita penyakit ini tidak hanya makan kacang polong, tetapi juga berada di tempat berbunga kekacang..

By the way, sebelumnya dipercayai bahawa Fauvism adalah penyakit raja, yang diturunkan dari generasi ke generasi. Tidak hairanlah, dalam kisah dongeng yang terkenal "The Princess and the Pea" karya Hans Christian Andersen, sang putera, yang ingin menikahi seseorang dari keluarga kerajaan, mengahwini seorang pengemis hanya kerana dia tidak dapat tidur di tempat tidur bulu, di bawahnya meletakkan sebiji kacang. Oleh kerana tubuhnya bereaksi terhadap kekacang, anda pasti yakin bahawa gadis itu sebenarnya adalah puteri sebenar..

Melanjutkan tema raja dan kacang polong, seseorang tidak dapat mengingat ungkapan terkenal "di bawah raja kacang polong", "ingat raja kacang polong", "ketika raja kacang polong bertarung dengan jamur". Raja Kacang ini adalah watak dalam karya satira, di mana ia digambarkan oleh penguasa kuno yang legendaris, dan unit frasaologi yang suka bermain, yang pada dasarnya bermaksud "pada zaman kuno".

Tetapi ungkapan "peasouper" (sup kacang) yang ada dalam bahasa Inggeris mempunyai makna yang cukup serius dan, sayangnya, negatif. Jadi pada pertengahan abad kedua puluh di England mereka memanggil jenis kabut lebat. Setelah anticyclone membawa cuaca sejuk, berkabut dan tenang ke London, orang mula menggunakan lebih banyak arang batu untuk memanaskan kediaman mereka. Arang batu ini berkualiti rendah dan mengandungi sulfur. Setelah dibakar, bahan beracun masuk ke udara, yang bercampur dengan gas ekzos dari kenderaan dan debu, membentuk asap tebal.

Kegelapan yang menutupi ibu kota secara praktikal melumpuhkan bandar selama beberapa hari. Kerana penglihatan yang lemah, pengangkutan berhenti berjalan, orang berusaha untuk tidak keluar ke jalanan, walaupun kabut asap juga memasuki kawasan tersebut. Kerana zarah jelaga, yang memberikan kabut warna kuning-hitam, ia disebut "sup kacang". Akibatnya, beberapa ribu orang mati di London (kebanyakan orang tua dan orang yang menderita penyakit pernafasan).

Varieti dan penanaman

Menanam kacang polong tidak begitu sukar. Rasanya paling enak di tanah yang ringan, kaya dengan kalium dan fosforus, tetapi tidak ada nitrogen. Seelok-eloknya memilih kawasan cerah yang dilindungi dari angin. Masa penanaman untuk biji kacang boleh berbeza dari 20 April hingga awal Julai (jenis pematangan yang sangat awal). Pembungaan berlaku dalam 28-60 hari, bergantung pada ragamnya. Dan sebulan kemudian, panen pertama muncul. Buah berlangsung rata-rata 30-40 hari.

Perhatikan bahawa kacang polong dapat ditanam baik dengan bantuan biji-bijian yang tumbuh, dan dengan bantuan yang kering. Walau bagaimanapun, dalam kes terakhir, seseorang tidak dapat melakukan tanpa rawatan benih pra-menyemai. Sebilangan tukang kebun mengesyorkan merendamnya dalam larutan asid borik yang hangat (40 ° C) selama 5 minit pada kadar 2 g per 10 liter air. Yang lain menasihatkan agar merendam biji ke dalam air pada suhu bilik selama 12-15 jam (air harus diganti setiap 3 jam).

Bagi varietas, kacang polong dibahagikan kepada dua kumpulan utama: gula (varieti otak) dan pelupusan. Kacang polong lebih lembut dan dapat dimakan bersama kacang polong, dan kacang polong inilah yang biasa digunakan untuk pengawetan. Dan jenis pelupusan mengandungi lebih banyak pati, buahnya tidak sesuai untuk dimakan manusia, dan biji-bijian biasanya dikeringkan..

Jadi, kacang polong adalah sayuran paling sihat yang menyediakan tubuh dengan kompleks vitamin yang baik dan membekalkan mineral yang diperlukan. Lebih-lebih lagi, dalam bentuk kering, seperti produk lain, ia kaya akan protein dan serat makanan dengan kandungan kalori yang agak rendah. Tidak seperti makanan protein lain, kacang polong tidak meningkatkan kadar kolesterol. Dan pengambilan sebahagian kecilnya secara berkala akan memberi kesan yang sangat positif terhadap kesihatan manusia..

  1. Pangkalan data nutrien Nasional AS, sumber
  2. Pangkalan data nutrien Nasional AS, sumber
  3. Pangkalan data nutrien Nasional AS, sumber
  4. Pangkalan data nutrien Nasional AS, sumber
  5. Pangkalan data nutrien Nasional AS, sumber
  6. Paddon-Jones D., Westman E., Mattes R.D., Wolfe R.R., Astrup A., Westerterp-Plantenga M. Pengurusan berat badan dan rasa kenyang protein. The American Journal of Clinical Nutrition, Volume 87, Issue 5. Mei 2008, hlm. 1558-1561.
  7. Guinane C.M., Cotter P.D. Peranan mikrobiota usus dalam kesihatan dan penyakit gastrointestinal kronik: memahami organ metabolik tersembunyi, sumber
  8. Dahl W.J., Foster L.M., Tyler R.T. Kajian semula manfaat kesihatan kacang polong (Pisum sativum L.), sumber
  9. Lattimer J.M., Haub M.D. Kesan serat makanan dan komponennya terhadap kesihatan metabolik. Nutrien 2010, 2 (12), P. 1266-1289.
  10. Promintzer M, Krebs M. Kesan protein pemakanan pada homeostasis glukosa. Pemakanan Klinikal dan Penjagaan Metabolik 9 (4), Julai 2004, hlm. 463-468.
  11. Kristensen MD, Bendsen NT, Christensen SM, Astrup A., Raben A. Makanan berdasarkan sumber protein sayuran (kacang dan kacang polong) lebih kenyang daripada makanan berdasarkan sumber protein haiwan (daging sapi muda dan daging babi) - ujian makan silang secara rawak belajar. Jurnal Penyelidikan Makanan & Pemakanan, 2016.
  12. Kim S.J., Souza R.J., Choo V.L., Ha V., Cozma A.I., Chiavaroli L., Mirrahimi A., Mejia S.B., Buono M., Bernstein A.M., Leiter L.A., Kris-Etherton P.M. Kesan penggunaan nadi diet pada berat badan: tinjauan sistematik dan meta-analisis percubaan terkawal secara rawak. Jurnal Pemakanan Klinikal Amerika, 2016.
  13. Ha V., Sievenpiper JL, Souza RJ, Jayalath VH, Mirrahimi A., Chiavaroli L., Mejia SB, Sacks FM, Buono M., Bernstein AM, Leiter LA, Kris-Etherton PM, Bazinet RP, Josse RG, Beyene J Kesan pengambilan nadi diet pada sasaran lipid terapeutik yang ditetapkan untuk pengurangan risiko kardiovaskular: tinjauan sistematik dan meta-analisis percubaan terkawal secara rawak. Jurnal Persatuan Perubatan Kanada, 2014.
  14. Malozyomov S. Makanan masih hidup dan mati. 5 prinsip pemakanan sihat. - Moscow: Eksmo, 2017.
  15. Persatuan Kimia Amerika. "Protein Dari Garden Pea Dapat Membantu Memerangi Tekanan Darah Tinggi, Penyakit Ginjal." ScienceDaily, sumber
  16. Pesta D.H., Samuel V.T. Diet protein tinggi untuk mengurangkan lemak badan: mekanisme dan kemungkinan peringatan. Khasiat. Metab., 2014. Hlm 1-8.
  17. Vishnyakova M.A., Yankov I.I., Bulyntsev S.V., Buravtseva T.V., Petrova M.V. "Kacang polong, kacang, kacang..." St. Petersburg: "Dynamite", 2001. - 221s.

Dilarang menggunakan sebarang bahan tanpa persetujuan bertulis dari kami terlebih dahulu..

Pentadbiran tidak bertanggungjawab atas sebarang percubaan untuk menggunakan resipi, nasihat atau diet, dan juga tidak menjamin bahawa maklumat yang dinyatakan akan membantu atau membahayakan anda secara peribadi. Berhati-hati dan selalu berjumpa doktor yang sesuai!