Apa vitamin dan mineral yang terdapat dalam tomato

Tomat adalah buah tanaman dalam keluarga nighthade. Ia dihidangkan mentah, rebus, kalengan atau disembuhkan, sendiri atau sebagai sebahagian daripada semua jenis hidangan. Sayuran ini dihargai bukan hanya kerana rasanya yang tidak biasa, tetapi juga khasiatnya yang bermanfaat. Apa vitamin yang terdapat dalam tomato? Mari kita fikirkan.

Komposisi

Tomato adalah produk rendah kalori, itulah sebabnya ia sering digunakan dalam diet. Dalam 100 g pulpa merah jambu, kuning atau merah, tidak lebih daripada 24 kcal. Ini adalah seperseratus keperluan tenaga untuk orang dewasa..

Vitamin dalam tomato terdapat dalam kuantiti yang banyak. Lebih-lebih lagi, buahnya adalah 94% air kosong. Mereka kaya dengan antioksidan dan asid yang sangat bermanfaat untuk tubuh..

Jadual kandungan vitamin dalam tomato
VitaminJumlah vitamin dalam 100 g produk, mg
Vitamin B60.1
Vitamin Blima0.1
Vitamin A0.25
Vitamin E0.5
Vitamin B30.6
Vitamin C12

Komposisi mineral tomato tidak kurang kaya. Antara yang paling penting ialah tembaga, kalsium dan kalium..

Jadual kandungan mineral dalam tomato
MineralJumlah mineral dalam 100 g produk, mg
Fluorin0.002
Tembaga0.1
Zink0.2
Selenium0.2
Besi0.3
Natriumlima
Kalsiumsepuluh
Magnesiumsebelas
Fosforus24
Potasium237

Bagi komposisi organik, tomato termasuk air (93.5 mg / 100 g), serat makanan (3.8 / 100 g), protein (0.6 / 100 g) dan karbohidrat (4.2 / 100 d). Mereka mengandungi separuh norma vitamin A dan 70% daripada norma harian asid askorbik.

Manfaat

Tomato masak mempunyai kesan yang baik pada tubuh:

  • meningkatkan penglihatan;
  • melindungi daripada penyakit vaskular dan jantung;
  • melegakan keletihan, merangsang pengeluaran serotonin dan tiramina;
  • mencegah perkembangan cirit-birit dan aterosklerosis.

Tomato membantu wanita hamil untuk mengatasi gejala toksikosis awal, menghilangkan rasa mual dan muntah. Buah-buahan membersihkan usus dan melegakan sembelit. Tomato sangat berguna untuk orang tua. Lycopene (antioksidan semula jadi) menghalang mutasi DNA dan percambahan sel barah.

Buahnya mengandungi kromium. Ia mengurangkan rasa lapar dan disyorkan untuk orang yang berlebihan berat badan. Tomato mengandungi minimum kalori dan maksimum serat. Komponen terakhir memberikan rasa kenyang untuk masa yang lama. Asid organik mempercepat proses pencernaan.

Kolin meningkatkan hemoglobin dan menghilangkan kolesterol berbahaya. Ia membantu melawan bakteria penyebab penyakit dan menormalkan tekanan darah. Dengan penggunaan biasa, ini meningkatkan kadar glukosa darah pada penderita diabetes. Jus tomato yang baru diperah adalah sumber zat besi, kalium, kalsium, magnesium, asid semula jadi yang kaya. Bahan-bahan ini menormalkan metabolisme badan..

Vitamin B terlibat dalam proses metabolisme sistem saraf, tisu otot dan hati. Mereka memulihkan sel dan memperkayakannya dengan oksigen, menormalkan fungsi pembiakan.

Buah merah jambu mengandungi selenium. Bahan ini meningkatkan keupayaan mental, meningkatkan imuniti, dan mengurangkan risiko terkena polip usus. Sebagai langkah pencegahan, anda boleh makan 1-2 buah seminggu.

Tomato adalah sumber belia. Mereka mengandungi karotena. Elemen ini mempunyai kesan antioksidan dan melambatkan proses penuaan. Buah-buahan merah dan masak lebih tepu dengan karotena daripada yang lain..

Tomato rebus adalah produk makanan yang sihat untuk kanak-kanak berusia satu tahun. Kanak-kanak berumur lebih dari 2 tahun dibenarkan menggunakan tomato segar. Perkenalkan mereka ke dalam diet secara beransur-ansur.

Walaupun terdapat kelebihan produk, tomato mempunyai kontraindikasi untuk dimakan. Tomato hijau, batang dan daun tanaman mengandungi solanin. Ini mengganggu metabolisme dan merosakkan hati. Sekiranya bersentuhan dengan kulit, bahan tersebut boleh menyebabkan kenaikan suhu badan, reaksi alergi dan gatal-gatal..

Tomato kering matahari mengandungi banyak asid oksalik. Apabila dimakan secara berlebihan, masalah perut timbul. Beri masin tepu dengan natrium klorida. Ia menyebabkan penumpukan cecair dan pembengkakan.

Tomato acar memprovokasi pembentukan batu di pundi kencing dan buah pinggang (terutamanya apabila digabungkan dengan kentang). Kanak-kanak dan wanita hamil pada trimester ketiga harus berhati-hati dengan kerja rumah. Tomato harus dikecualikan sepenuhnya dari diet apabila:

  • gout;
  • artritis;
  • penyakit batu empedu;
  • penyakit buah pinggang dan saluran gastrousus pada peringkat akut;
  • intoleransi individu.

Penyimpanan

Tomato merosakkan dengan cepat. Tempat terbaik untuk menyimpan buah segar adalah di dalam peti sejuk atau di bilik yang lembap dan gelap. Keadaan penyimpanan yang diperlukan - kelembapan tinggi dan suhu rendah yang stabil.

Buah-buahan segar yang sudah matang disimpan tidak lebih dari 1 minggu. Tomato kehijauan bertahan lebih lama (2-3 minggu). Untuk mempercepat pematangannya, masukkan buah-buahan ke dalam beg plastik bersama dengan epal atau pisang..

Tomato adalah sumber vitamin dan mineral yang kaya. Dengan penggunaan sederhana dan biasa, mereka menguatkan badan dan mengekalkan kecantikan selama bertahun-tahun. Pakar pemakanan mengatakan: cukup bagi orang dewasa untuk makan 300 g buah setiap hari.

Tomato

Tomato (tomato) adalah tumbuhan herba dari genus Solanaceae, ditanam sebagai tanaman sayur. Tanah airnya adalah Amerika Selatan, di mana varieti liar masih dijumpai hingga kini. Nama "tomato" berasal dari frasa "pomo d'oro", yang bermaksud "epal emas" dalam bahasa Itali. Untuk sekian lama (hingga abad ke-17) tomato dianggap tidak boleh dimakan, jadi tukang kebun Eropah mengusahakannya secara eksklusif sebagai tanaman hiasan eksotik. Tomato diakui sebagai budaya sayur hanya pada abad ke-18 terima kasih kepada saintis A.T. Bolotov, yang berjaya mencapai kematangan penuh buah menggunakan kaedah pematangan dan penanaman benih..

Hari ini tomato dianggap sebagai salah satu tanaman yang paling diminati di dunia, digunakan secara meluas dalam industri makanan..

Dari segi kandungan vitamin C, tomato berkongsi tempat pertama dengan kismis hitam dan buah sitrus. Mereka merangsang ginjal, membuang toksin, racun, mempercepat proses metabolik, melegakan bengkak, melegakan sembelit, kembung, melawan anemia, gastritis dengan keasidan rendah, malaise umum, kadar kolesterol tinggi.

  • Penerangan botani
  • Komposisi kimia
  • Ciri-ciri yang bermanfaat
  • Doktor melarang
  • Pengelasan tomato
  • Tidak pasti atau penentu
  • Kriteria pemilihan dan penyimpanan
  • Aplikasi dalam perubatan tradisional
  • Kebaikan untuk kulit
  • Pengeluaran

Penerangan botani

Menurut klasifikasi masakan, tomato adalah sayur dan botani adalah buah beri.

Oleh kerana permintaan tinggi, banyak jenis produk telah dibiakkan, yang berbeza dalam: bentuk (berbentuk hati, rata, bulat, memanjang), warna (kuning, oren, merah jambu, merah, ungu, maroon), sifat permukaan (sederhana-keperakan, bergaris kuat, halus, sedikit berusuk), berat (dari 0,02 kg hingga 1 kg / 1 buah), tempoh musim tumbuh (sangat awal, awal, sederhana awal, terlambat, sangat lewat).

Tomat mempunyai sistem akar monopodial (batang), yang terletak di lapisan atas tanah. Batang ditutup dengan rambut, tegak atau tempat tinggal.

Dengan ketinggian tanaman, kultur dibahagikan kepada jenis berikut: kerdil (hingga 30 cm), rendah (30-50 cm), sederhana (50-90 cm), tinggi (90-150 cm), sangat tinggi (lebih dari 150 cm).

Daun terdiri daripada lobus, bergantian. Perbungaan - ikal racemose, bergantung pada ragamnya, boleh jadi polisibel, tidak rumit atau sederhana.

Buahnya berry berair dan berair dengan biji kecil konfigurasi segitiga-reniform. Permukaan, bentuk dan ukuran tomato sangat bergantung pada keadaan tumbuh. Dengan faktor yang tidak menguntungkan, buah beri kehilangan tulang rusuk, bulat, penurunan ukuran berbanding dengan parameter varieti yang biasa.

Biji tomat kekal berdaya tahan selama 5-7 tahun.

Menariknya, tempoh musim tanaman tumbuh bergantung pada wilayah wilayah laman web ini. Apabila ladang dengan penanaman bergerak dari selatan ke utara, pematangan semakin panjang. Akibatnya, pergeseran dalam tempoh percambahan boleh mencapai 30 hari..

Komposisi kimia

Tomat tidak mengandungi pati dan kolesterol, praktis tidak ada lemak di dalamnya, seperti gula, serat makanan. Secara tradisional, timun dianggap sebagai sayur yang paling berair, sementara tomato sama sekali tidak kalah dengannya (95.28 g air tertumpu dalam 100 g produk), oleh itu disarankan untuk digunakan dalam diet untuk menurunkan berat badan. Tomat mengandungi antioksidan (lycopene) yang mencegah mutasi DNA dan pertumbuhan sel barah. Di dalam tubuh manusia, ia diserap dengan lemak sayuran (minyak).

Nilai tenaga, setiap 100 g produk:

  • tomato kuning, mentah - 15 kcal;
  • tomato oren, mentah - 16 kcal;
  • tomato merah, mentah - 18 kcal;
  • tomato ceri, mentah - 27 kcal.

Nisbah tenaga B: W: Y ialah 12%: 9%: 84%.

Buahnya mengandungi antosianin, asid absisik, sterol, triterpene saponin, dan daunnya mengandungi minyak esensial dan glycoalkaloids (tomato, tomatidine).

Aldehid (furfural, benzaldehyde) dan alkohol mudah menguap (isovalerian, isobutyl) memberikan aroma khas pada tomato, dan warnanya diberikan oleh fenol, anthocyanin, anthoxanthins, lycopene dan carotene.

Nombor jadual 1 "Nilai pemakanan tomato mengikut jenis"
KomponenKandungan dalam 100 gram produk, gram
KuningJinggaMerah"Ceri"
Air95.2894.7894.5293.4
Karbohidrat2.983.183.893.84
Protein0.981.160.881,2
Serat makanan0.60.81.10.81
Abu0,40.590,40,4
Asid organik (oksalik, succinic, tartaric, sitrik, malic)0.60.60.60.6
Mono- dan disakarida3.53.22.632.01
Lemak0.280.180.22.02
Lycopene--2,5732.16
Lutein + Zeaxanthin--0.1230.08
Jadual nombor 2 "Komposisi kimia tomato mengikut jenis"
NamaKepekatan nutrien dalam 100 gram produk, miligram
KuningJinggaMerah"Ceri"
Vitamin
Asid askorbik (C)9.015.013.724.0
Niacin (B3)1.1790.5930.5940.49
Asid pantotenik (B5)0.120.1860.089-
Pyridoxine (B6)0.0560.0590.0780.1
Riboflavin (B2)0.0470.0340.0190.039
Tiamin (B1)0.0410.0460.0370.06
Asid folik (B9)0.0310.0290.0150.0113
Beta karotena (A)-0.0750.4491,2
Kolin (B4)--6,7-
Tokoferol (E)--0.540.40
Betaine--0.1-
Phylloquinone (K)--0.0079-
Makronutrien
Potasium258.0212.0237.0290.7
Fosforus36.030.025.027.0
Kalsium11.06.09.014.3
Natrium23.041.06.039.0
Magnesium11.09.010.020.1
Klorin--56.061.0
Sulfur--11.011.0
Unsur surih
Besi0.490.460.260.9
Zink0.280.130.180.2
Mangan0.110.0880.1140.14
Tembaga0.1010.0620.0590.112
Selenium0.00040.00040.00040.0004
Fluorin0.020.020.0230.0201
Molibdenum0.0070.0070.0070.007
Kobalt0.0050.0050.0050.005
Iodin0.0020.0020.0020.0021
Boron0.1150.1150.1150.115
Kromium---0.005

Lebih daripada 60 juta tan tomato, 44 ​​juta tan pisang dan 36 juta tan epal ditanam setiap tahun di dunia. Kawasan penanaman sayur-sayuran terbesar tertumpu di China, di mana jumlah penanaman tanaman adalah 16% dari jumlah pengeluaran di dunia. Menariknya, tomato mengandungi serotonin "hormon kebahagiaan", yang meningkatkan mood, dan sebahagian besar asid askorbik tertumpu di lingkungan biji..

Menariknya, memasak (selama 2 minit) meningkatkan jumlah likopena dalam tomato sebanyak 1/3. Dan varieti merah mengandungi lebih banyak nutrien daripada yang kuning..

Dalam pulpa buah masak, terdapat fitonutida yang menghalang perkembangan jangkitan.

Ciri-ciri yang bermanfaat

Jus tomato segar dan bubur pulpa diresepkan untuk kanak-kanak, orang dewasa dan wanita dalam tempoh kehamilan. Ia adalah sumber semula jadi sebatian mineral, vitamin, serat makanan terbaik. Menariknya, suku India kuno menggunakan sayur-sayuran untuk meningkatkan potensi lelaki..

Tomato adalah doktor di rumah yang digunakan untuk merawat gangguan saraf, kemurungan, gastritis dengan keasidan rendah, penyakit mata, penyakit kulit, saluran pernafasan atas, luka, luka bakar, selsema, SARS. Dan juga untuk pencegahan aterosklerosis, kekurangan vitamin, peningkatan libido.

Sayuran ini mempunyai sifat diuretik, koleretik, anti-radang, antioksidan.

  1. Mengurangkan tekanan darah, mencegah pembekuan darah, menormalkan keseimbangan asid-basa.
  2. Menghalang pertumbuhan dan kerosakan sel barah.
  3. Meningkatkan metabolisme, menghilangkan dahaga dengan baik.
  4. Menormalkan kerja jantung, sistem saraf, pencernaan.
  5. Bersorak, menyokong imuniti, memberi kekuatan pada badan.
  6. Meneutralkan toksin yang terkumpul di dalam usus, mendorong penghapusan kolesterol.
  7. Meningkatkan asimilasi maklumat, mencegah penyakit mata.
  8. Menggalakkan penurunan berat badan. Garam kalium mengurangkan keupayaan tisu badan untuk menahan air. Akibatnya, kilogram hilang bersamaan dengan cecair berlebihan..

Ingat, kulit tomato mengandungi sebahagian besar nutrien, jadi tidak boleh dikupas..

Tomato sangat berguna untuk perokok. Bahan aktif secara biologi yang membentuk komposisinya memecah dan mengeluarkan toksin dan tar nikotin dari paru-paru. Di samping itu, mereka menormalkan rasa, menghilangkan plak tembakau..

Sekiranya tidak ada kontraindikasi, sebiji tomato boleh dimasukkan ke dalam diet harian hingga 5 keping.

Oleh kerana komposisi vitamin dan mineral yang kaya, disarankan untuk menghabiskan hari puasa pada tomato dari semasa ke semasa.

Doktor melarang

Tomato adalah produk yang meluas di seluruh dunia, yang dimakan mentah dan diproses (asin, acar, kering, goreng, dibakar). Sos, saus tomat, pasta, sup, pai dan isi pizza disediakan berdasarkan sayur-sayuran. Namun, adakah produk ini tidak berbahaya? Mari pertimbangkan isu ini secara terperinci..

Tomat menimbulkan bahaya kesihatan yang tersembunyi dalam kes berikut:

  1. Dengan intoleransi individu. Buah-buahan cerah, seperti buah sitrus, coklat adalah alergen terkuat, boleh menyebabkan gatal-gatal, bersin, batuk, bengkak, hidung berair dan sakit di mata.
  2. Dengan penyakit batu empedu. Asid organik dalam tomato mengaktifkan kerja perut, pankreas, mengambil bahagian dalam proses pencernaan, meningkatkan pergerakan usus, mempunyai kesan koleretik yang kuat, yang boleh menyebabkan pergeseran batu empedu dan hanya mengancam untuk memburukkan lagi kesihatan pesakit..
  3. Dengan pankreatitis. Tomato memprovokasi radang pankreas. Bahaya terbesar bagi kesihatan pesakit disebabkan oleh buah-buahan hijau yang belum matang.
  4. Dengan penyakit buah pinggang. Asid oksalat mengganggu metabolisme garam air, yang memperburuk masalah dengan sistem genitouriner. Selain itu, tomato dalam tin menyumbang kepada pertumbuhan batu ginjal (jika ada kecenderungan).
  5. Dengan penyakit saluran gastrousus. Gastritis dan ulser perut, terutama pada fasa akut adalah kontraindikasi langsung terhadap penggunaan tomato.
  6. Untuk penyakit sendi. Asid oksalat, pekat dalam buah-buahan, menyebabkan rasa sakit yang teruk pada sambungan bergerak di hujung tulang, oleh itu produk tersebut tidak termasuk dalam menu harian pesakit.
  7. Dengan darah tinggi. Orang yang mengalami gangguan fungsi jantung tidak termasuk tomato acar, asin dan kalengan dari makanan mereka..

Tidak digabungkan untuk menggabungkan pengambilan tomato dengan telur, ikan, roti atau daging. Jeda minimum antara makan sayur dan produk makanan ini adalah 2 jam. Di samping itu, makanan tidak boleh dicuci dengan jus tomato. Untuk mengelakkan pencairan jus gastrik dan gangguan pencernaan makanan, ia dimakan 30 minit sebelum makan atau di antara waktu makan..

Pengelasan tomato

"Manfaat maksimum - kalori minimum" - ini adalah bagaimana pakar pemakanan mencirikan ramuan nighthade. Nilai rendah tenaga tomato memungkinkan memasukkan produk dalam diet orang yang menderita kegemukan. Tidak seperti saudara-mara keluarga, yang mengumpulkan alkaloid beracun di dalam pulpa, tomato mengandungnya dalam kuantiti yang lebih sedikit (5 kali).

Jenis tomato dalam bentuk:

  1. Kusut. Ini adalah spesies yang paling enak, ciri khasnya adalah saiz sayur yang besar. Digunakan untuk membuat salad.
  2. Bulat. Ciri khas adalah bentuk yang betul, yang memberikan persembahan yang cantik kepada produk. Digunakan dalam memasak untuk mengisi dan menyediakan hidangan yang menekankan bentuk sayur yang sesuai.
  3. Tomato krim. Mereka bersaiz sederhana, memanjang, dan mempunyai rasa yang indah. Koki menggunakan produk untuk membuat sos, perasa dan pemeliharaan.
  4. Tomato ceri. Ini adalah tomato bersaiz kecil yang ditambahkan ke salad dan makanan pembuka keseluruhan untuk meningkatkan kecanggihan hidangan. Tidak seperti rakan sejawat yang besar, kandungan bahan kering di dalamnya adalah 2 kali lebih tinggi. Oleh itu, apabila menggunakan jumlah tomato biasa dan tomato ceri yang sama, dalam kes kedua, tubuh manusia akan menerima 2 kali lebih banyak antioksidan, gula, vitamin.

Tomato krim bernilai kurang daripada Solanaceae bulat. Pada masa yang sama, kejayaan utama tergolong dalam varietas ceri kecil dan berdaging dengan penampilan yang menarik (yang pertama) dan rasa manis yang luar biasa (yang kedua).

Pelbagai tomato dengan masa masak:

  1. Sangat masak (80-85 hari). Sebagai peraturan, tomato superdeterminasi tergolong dalam spesies ini. Bubur buahnya tidak manis kerana budaya tumbuh dengan waktu siang yang singkat.

Buah masak yang sangat awal termasuk jenis berikut: Lark F1, Olya F, Cherry Stream F1, Sanka, Kemanisan anak-anak.

  1. Awal masak (90-95 hari). Kumpulan ini merangkumi jenis penentu bersaiz sederhana dan tomato standard rendah.

Hibrida popular: Leopold F1, Prima Donna F1, Pemimpin Redskins, Tsar Bell.

  1. Sedang awal (100-103 hari). Tumbuh di bawah tempat perlindungan filem sementara, di rumah hijau atau di padang terbuka, meletakkan tempat tidur di sisi selatan laman web ini. Varieti biasa: Verlioka plus F1, makanan istimewa Moscow, Blagovest F1, Raksasa Wilayah Moscow.
  2. Pertengahan musim (100-115 hari). Buah memerlukan lebih banyak cahaya matahari untuk mematangkan tanaman daripada tomato awal.

Varieti pertengahan musim merangkumi: Keajaiban Siberia, Ukhazher, Budenovka, Konigsberg, anggur Perancis, Kostroma F1.

  1. Pematangan lewat (120-130 hari). Pilihan terbaik untuk menanam tomato adalah rumah hijau. Jika tidak, semasa menanam tanaman di ladang terbuka, embun beku awal boleh menyebabkan kehilangan hasil..

Varieti popular: De Barao, Titan, Oxheart, Finish, Date, Vladimir F1.

Mengikut tujuan yang dimaksudkan, tomato diasingkan untuk penggunaan segar (dengan kulit tipis, berdaging, berair, pulpa manis), untuk diproses (mempunyai struktur padat, berdaging dengan jumlah biji minimum), untuk pengetinan (dengan kulit keras, bentuk biasa), jenis universal (mempunyai semua kelebihan yang disenaraikan).

Warna tradisional tomato berwarna merah. Tomato ungu, hijau, oren, kuning, hitam, putih dan merah jambu lebih kurang biasa. Warna ciri buah diberikan oleh pigmen berikut: lycopene, asid askorbik, alpha- dan beta-karoten, fenol, anthocyanin, anthoxanthins.

Jenis tomato yang terbaik dari segi rasa adalah "Keajaiban Bumi", "Dina", "Selera", "Gula perang", "hati Bull" dan "dahi Bull".

Tidak pasti atau penentu

Tomato adalah tumbuhan herba yang secara semula jadi boleh tumbuh seperti liana sepanjang hayatnya. Wakil-wakil yang tumbuh liar memasuki zon-zon yang dapat diakses di tanah air mereka (Amerika), merayap di sepanjang tanah. Pada masa ini, melalui pemilihan, bentuk yang ditanam dengan pertumbuhan terhad dan kematangan awal buah yang tinggi telah dibiakkan.

Jenis tomato semasa mereka tumbuh:

  1. Tidak tentu (pertumbuhan tidak terhad). Tomato dari varieti ini disebut berbentuk liana, memanjat. Mereka ditanam di tanah terbuka dan tertutup. Tumbuhan tumbuh secara berterusan kerana pembentukan pucuk lateral yang menonjol dari axil daun. Varietas tinggi ditaburkan dalam paket tetra liter, dan varietas penentu disemai dalam pasu gambut lebar.

Tomato Liana biasanya tidak masak, jadi ia dikebumikan di dalam tanah sebelum yang lain. Varieti ini membuahkan hasil secara berterusan setelah meletakkan kelompok pertama selama 5 bulan dalam setahun..

Varieti popular: Budenovka, hati Ox, kejutan Andreevsky, Pink Magic F1, rahsia Babushkin, raspberry raksasa.

  1. Belukar. Ciri khas spesies adalah pertumbuhan terhad. Batang tanaman di tepi, berhenti meregang setelah meletakkan tiga perbungaan di mana 1-2 daun tertumpu. Ini adalah jenis awal yang ditanam untuk dituai dengan cepat..
  2. Superdeterminate - tanaman kerdil. Mereka adalah semak bercabang dengan perbungaan di bahagian atas. Tidak lebih daripada 3 berus terbentuk di batang utama. Pada masa yang sama, pertumbuhan vegetatif tanaman dihambat untuk jangka masa yang panjang..

Buah superkid adalah pematangan paling awal, dalam 20 hari hingga 90% daripada jumlah penuaian.

Varieti dan kacukan: Kemanisan kanak-kanak, Alaska, Pengisian putih, Sanka, Betalux, Kemanisan anak-anak.

  1. Yang menentukan mempunyai kadar pertumbuhan purata, yang berhenti setelah pembentukan 5 sikat. Tidak seperti spesies sebelumnya, kelajuan pengembangan tunas lebih ketara. Varieti penentu matang 7 hari kemudian daripada varietas superdeterminant, dan jangka masa hasil dianggap lebih lama. Oleh itu, bermanfaat untuk menanamnya di rumah hijau, jadi kawasan tersebut digunakan dengan lebih rasional.

Varieti yang paling biasa: Lelaki wanita, Dubok, Sakhalin, pematangan awal Siberia, fajar Amur, F1 Aurora, Raja awal, hati emas.

Sejenis varieti penentu adalah tomato standard dengan batang yang kuat, "pertumbuhan" rendah. Mereka tidak memerlukan mengikat tanaman.

Jenis tomato terbaik (standard): Edelrot, Harzfeuer F1, Moskvich, Snow White, Riddle.

  1. Separuh penentu - tomato tinggi. Tanaman ini mempunyai pertumbuhan yang tidak terhad dan dinobatkan setelah terbentuknya 10 perbungaan. Ini adalah jenis yang masak dengan saiz yang besar..

Hibrida popular: Red Arrow F1, Nordic Express F1, Yvette F1.

Hari ini, yang paling popular adalah jenis tomato penentu. Ciri positifnya termasuk: kematangan awal, hasil tinggi (disebabkan oleh penetapan ovari kerana jumlah daun yang lebih kecil), pengembalian buah secara serentak dari beberapa sikat sekaligus. Antara kelemahan jenis ini dapat dibezakan: kecenderungan terhadap penyakit, hasil keseluruhan yang lebih rendah kerana pertumbuhan sikat yang terhad, keperluan untuk menggunakan baja mineral dalam jumlah yang banyak dan membuang anak tiri (untuk mengelakkan budaya berlebihan dengan ovari).

Kriteria pemilihan dan penyimpanan

Kerana pelbagai jenis varietas dan kacukan tomato yang dijual, anda boleh bingung dengan varietasnya dan bukannya hasil yang tinggi, anda mendapat semak dengan buah yang busuk, diturunkan di bawah berat cawangan anda sendiri. Sebelum membeli benih, tentukan tujuan penanaman tomato: untuk penggunaan segar, pengangkutan ke kawasan terpencil, pemprosesan dan penyimpanan.

Kriteria pemilihan benih:

  • hasil;
  • pengezonan;
  • kualiti rasa;
  • ketahanan penyakit.

Sebilangan besar tukang kebun memilih untuk menanam sayur di rumah hijau. Hal ini terutama berlaku untuk kawasan yang mempunyai musim panas yang pendek dan sejuk (wilayah utara). Untuk pertumbuhan dan pengembangan penuh tanaman, lebar rumah hijau tidak boleh kurang dari 2 m, dan panjang - 4 m. Pada masa yang sama, jarak antara tempat tidur harus melebihi 0,4 m. Dan lebarnya 0,8 m. Dipercayai bahawa di rumah hijau lebih baik tumbuh secara serentak varieti tinggi dan tidak berukuran. Dengan kombinasi yang tepat, hasil panen dapat diperoleh dalam masa 7 bulan dalam setahun.

Kaedah pemilihan tomato:

  1. Anggarkan ukuran janin. Elakkan sayur-sayuran besar, kemungkinan besar baja kimia digunakan dalam proses menanamnya. Pengecualian adalah varietas dengan buah-buahan besar, beratnya hingga 0,5 kg - "Pink Giant", "Beef", "Bull Heart". Dalam kes lain, disarankan untuk memberi pilihan kepada tomato bersaiz sederhana..
  2. Periksa kulit janin. Warna harus seragam, berkilat, sekata, bebas dari bintik-bintik, luka dan penyok. Ingat, di tempat-tempat kerosakan, kotoran, debu, mikroorganisma berbahaya dapat terkumpul, yang apabila tertelan, mengganggu mikroflora usus semula jadi dan proses pencernaan.
  3. Kaji kepingan tomato. Sekiranya ruang dalam penuh, dan jus telah muncul di permukaannya, maka tomato segar.
  4. Bau. Tomato hijau hampir tidak berbau, dan buah-buahan yang mengeluarkan aroma berair yang lazat dianggap masak.
  5. Kaji kawasan tangkai. Harus sama warna dengan seluruh permukaan tomato. Kehijauan, anjing laut berwarna kuning menunjukkan bahawa buahnya dipetik dalam keadaan tidak matang. Akibatnya, produk seperti ini tidak mengandungi semua sifat berguna..
  6. Periksa keanjalan. Tomato segar tidak keras atau lembut untuk disentuh. Dalam kes pertama, buah-buahan dianggap tidak masak, yang kedua - dipetik lama.

Ingat, sebiji tomato yang terlalu lembut menunjukkan bahawa produk tersebut sudah mulai reput..

Urat kaku dari tangkai di sekeliling keliling tomato, warna hijau muda dari pulpa menunjukkan penggunaan baja kimia dalam proses menanam sayur-sayuran dan banyaknya nitrat dalam komposisi mereka. Enggan membeli produk sedemikian.

Yang paling berguna adalah tomato tanah, yang mengandungi maksimum nutrien berguna..

Tomato disimpan di tempat yang gelap pada suhu 20-25 darjah selama maksimum 3 hari. Jika tidak, mereka akan menjadi berlebihan, menjadi lembut dan mula membusuk. Sayuran yang diletakkan di dalam peti sejuk kehilangan rasa. Walau bagaimanapun, jangka hayat mereka meningkat menjadi satu minggu. Tomato yang belum masak disimpan di dalam beg kertas bersama dengan epal.

Untuk meningkatkan jangka hayat sebilangan besar tomato, sayur-sayuran disimpan dalam kotak dan kotak dengan tangkai ke atas, beralih setiap baris dengan habuk papan, jerami atau goni. Suhu penyimpanan yang sesuai untuk produk adalah 10 darjah di atas sifar. Sekiranya terdapat penurunan indikator, buah-buahan dapat jatuh sakit dan berjamur, kenaikannya dapat melimpah dan merosot. Di samping itu, peredaran udara yang baik di dalam bilik harus dipastikan. Buah-buahan bersaiz padat dengan kulit lebat dijaga dengan baik.

Aplikasi dalam perubatan tradisional

Tomato adalah diuretik yang baik yang menghilangkan penyakit pundi kencing dan ginjal, meningkatkan fungsi jantung, mengurangkan kemungkinan terkena serangan jantung dan strok, dan mencegah aterosklerosis. Nilai pemakanan buah ditentukan oleh kandungan likopena, vitamin B, C, K, PP.

Menariknya, 100 g tomato mengandungi 2-3 kali lebih banyak zat besi daripada ikan, ayam dan susu. Pada masa yang sama, orang yang menderita penyakit saluran gastrousus, disertai dengan hipersekresi asid hidroklorik, harus meninggalkan penggunaan tomato, kerana asid dalam komposisi mereka mempunyai kesan korosif pada membran mukus sistem pencernaan. Ciri-ciri tomato ini digunakan di ladang untuk membersihkan paip..

Resipi kesihatan buatan sendiri:

  1. Untuk meningkatkan metabolisme. Bahan-bahan: tomato segar (1 kg), epal Antonov (300 g), bawang putih (cengkih dari 2 kepala), lobak (100 g). Kisar semua komponen. Ambil 30 ml gruel semasa perut kosong.
  2. Menentang anemia. Tomato merah adalah sumber asid askorbik dan likopen. Sebatian ini meningkatkan penyerapan zat besi, yang terlibat dalam hematopoiesis. Untuk mengatasi anemia, disarankan untuk mengambil 150 ml jus tomato yang baru diperah setiap hari 10 minit sebelum makan..
  3. Untuk rawatan penyakit pernafasan, pembuangan batuk. Bahan-bahan: bawang putih (50 g), akar lobak (100 g), tomato segar (1 kg). Kisar semua komponen ke keadaan seragam menggunakan pengisar. Petunjuk penggunaan: 15 ml 3 kali sehari 20 minit sebelum makan.
  4. Melawan urat varikos. Untuk menghilangkan rasa sakit dan bintik-bintik kebiruan, potongan tomato segar disapu pada urat bengkak sebagai kompres. Sayuran dibetulkan dengan pembalut, pembalut dibiarkan selama 3 jam. Selepas masa yang ditentukan, kaki dibilas dengan air sejuk. Prosedur dijalankan setiap hari sehingga hasil yang berkekalan diperoleh..
  5. Melawan luka bernanah dan bernanah. Pulpa tomato mempercepat penyembuhan luka. Di samping itu, buahnya diberi kesan antiseptik. Menurut kajian klinikal, didapati bahawa fitonutida yang terkandung dalam tomato menghalang pertumbuhan bakteria pyogenik. Bubur buah digiling menjadi gruel homogen dan disapukan pada luka, ulser, abses selama 15 minit, kemudian dikeluarkan dengan air suling.

Para saintis Amerika sampai pada kesimpulan bahawa cara semula jadi yang paling berkesan untuk melindungi daripada barah adalah dengan mengambil salad tomato segar dan brokoli setiap hari. Produk ini mengandungi bahan yang menghalang pertumbuhan dan mencegah perpecahan sel-sel malignan.

Kebaikan untuk kulit

Topeng tomat meningkatkan warna kulit, melembutkan dermis, memberikan keanjalan dan kesegaran, menghilangkan kilauan berminyak. Khasiat buah-buahan bergantung kepada tahap kematangannya. Untuk prosedur kosmetik, disyorkan untuk menggunakan tomato merah, merah jambu atau kuning masak. Mereka mengandungi maksimum vitamin. Phytoncides yang terdapat pada pulpa tomato melawan keradangan yang disebabkan oleh ruam dan reaksi alahan. Dan zink mencegah penuaan kulit, meningkatkan keupayaan epidermis untuk tumbuh semula.

  1. Untuk kulit normal (berkhasiat). Bahan-bahan: pulpa satu tomato, kuning ayam, tepung. Campurkan sehingga jisim tebal homogen diperolehi. Sapukan topeng pada wajah selama 10 minit, bilas.

Resipi lain untuk membuat topeng berkhasiat: campurkan jisim tomato parut (dari 1 buah) dengan jus anggur (30 ml), air rebus hangat (15 ml), madu (15 ml). Biarkan topeng pada kulit selama 10 minit, angkat sisa dengan serbet, lap muka dengan tonik.

  1. Untuk kulit kering (pelembap). Bahan-bahan: keju kotej 20% (15 g), tomato (0,5 pcs), susu lembu keseluruhan (30 ml), minyak zaitun (5 ml). Kisar komponen dengan baik, sapukan produk pada kulit selama seperempat jam, basuh.
  2. Untuk kulit berminyak (mengetatkan liang pori). Bahan-bahan: tomato (1 pc), jus lemon (5 ml), tepung (15 g). Campurkan komponen topeng, sapukan pada wajah, bilas dengan air.
  3. Scarb (untuk membersihkan dermis dari zarah keratinized). Bahan-bahan: susu masam (15 ml), "bubur tomato" (dari 1 buah), minyak zaitun (4 tetes), tepung oat (15 g). Kacau komponen gosok hingga bersih, sapukan pada kulit, urut hingga bersih, bilas dengan air.

Sebagai tambahan, berdasarkan jus tomato, losyen penyegar disediakan dari air suling (70 ml), tawas (2 g), pomace tomat (30 ml), gliserin (5 ml) untuk mengurangkan peluh kulit. Sebaiknya gunakan toner pada kulit yang dibersihkan pada musim panas..

Pengeluaran

Tomato adalah salah satu sayur paling sihat dan paling biasa di dunia. Komposisi kimia dan sifat perubatan produk bergantung pada jenis buah dan tahap kematangannya. Tomato dikelaskan mengikut bentuk buah (berdaging besar, bulat, krim, ceri), masa pematangan (pematangan ultra awal, pematangan awal, pertengahan awal, pematangan pertengahan, pematangan lewat), ketinggian tanaman (tidak tentu, super-penentu, penentu, separa penentu dan dimaksudkan), warna Untuk persediaan musim sejuk, buah coklat sesuai, dan untuk makan - merah, kuning, oren, untuk pemeliharaan - hijau.

  • Mengapa anda tidak boleh menjalani diet sendiri
  • 21 petua bagaimana untuk tidak membeli produk basi
  • Cara menjaga sayur-sayuran dan buah-buahan segar: helah sederhana
  • Cara mengatasi keinginan gula anda: 7 makanan yang tidak dijangka
  • Para saintis mengatakan bahawa belia boleh berpanjangan

Komposisi tomato merangkumi karotenoid, asid organik, serat, kanji, mineral, zat pigmen (xanthophyll, karotena, fenol, anthocyanins, anthoxanthins, lycopene), vitamin A, PP C, B, K. Dengan penggunaan sayur secara berkala, fungsi jantung dan keadaan bertambah baik kulit, proses metabolik dan berat badan dinormalisasi, imuniti meningkat, tisu tulang diperkuat, sumber tenaga badan diisi semula, kelebihan cecair dikeluarkan, perkembangan anemia kekurangan zat besi berhenti.

Tomato adalah antidepresan yang sangat baik yang mendorong pengeluaran serotonin. Norma mingguan tomato tidak boleh melebihi 40 keping. Jika tidak, bukannya bermanfaat, anda boleh membahayakan kesihatan dan menimbulkan keradangan pada mukosa gastrousus. Selain penggunaan dalaman, tomato digunakan secara luaran sebagai bahagian topeng muka, kompres untuk luka, urat bengkak.

Apa yang ada dalam tomato: komposisi vitamin dan mineral

Kami mengenali tomato sejak kecil. Ia dihidangkan mentah, kering, kalengan atau rebus. Sendirian atau sebagai sebahagian daripada pelbagai hidangan. Mereka menyukainya bukan hanya kerana rasanya yang sangat baik, tetapi juga untuk sifat-sifat yang disediakan oleh bahan bermanfaat yang terdapat di dalamnya. Ini mengenai vitamin apa yang terkandung dalam tomato yang akan dibincangkan lebih lanjut.

Apa itu tomato

Tomato tergolong dalam keluarga nighthade. Mereka dibawa ke wilayah Eropah dari Amerika Selatan di suatu tempat pada pertengahan abad XIV, tetapi mereka sampai ke Rusia hampir tiga ratus tahun kemudian..

Nama "pomo'dor" diciptakan oleh orang Itali. Diterjemahkan, ia bermaksud "epal emas". Orang Jerman menyebut buah itu "epal syurga", dan orang Perancis - "epal cinta". Pada mulanya, tomato dianggap sebagai tanaman hiasan dan menghiasi semua jenis tempat tidur bunga. Tetapi setelah beberapa ketika, orang mengetahui bahawa buah-buahan dari tanaman itu cukup dimakan, mempunyai rasa yang enak dan juga berguna..

Sekarang tomato dianggap sebagai produk makanan yang berpatutan dan biasa, yang mengandungi sejumlah zat yang berguna untuk tubuh. Apa khasiat tomato? Bolehkah mereka membahayakan manusia? Dan apakah nilai pemakanan mereka?

Mengenai kalori dan komposisi vitamin dan mineral

Tomato adalah produk rendah kalori dan oleh itu sering terdapat dalam senarai makanan diet. 100 gram pulpa merah, kuning atau merah jambu mengandungi tidak lebih dari 24 kcal, iaitu seperseratus keperluan harian untuk orang dewasa..

Dari segi komposisi organik, tomato mengandungi:

  • protein - 0,6 / 100 g;
  • serat makanan - 3.8 / 100 g;
  • karbohidrat - 4.2 / 100 g;
  • air - 93.5 mg / 100 g.

Tomato segar kaya akan mineral dan vitamin. Mereka dianggap sebagai khazanah vitamin B yang sebenarnya, dan juga sumber zat penting yang lain..

Vitamin apa dan dalam kuantiti apa yang terdapat dalam tomato, jadual akan diberitahu.

Kandungan

Menguatkan saluran darah, pertukaran oksigen, mempercepat pertumbuhan semula kulit, meningkatkan penglihatan.Metabolisme protein, garam air dan karbohidrat, meningkatkan fungsi jantung, organ pencernaan, menghilangkan kemurungan, meningkatkan peredaran darah.Penjanaan semula sel epitelium, metabolisme protein dan lipid, memastikan fungsi normal organ visual.Sintesis hormon yang bertanggungjawab untuk pertumbuhan dan fungsi seksual, pembentukan antibodi, metabolisme lipid dan penyertaan dalam proses pemulihan, pencegahan keradangan.Kekurangan zat secara negatif mempengaruhi fungsi sistem saraf dan hati, proses metabolik. Vitamin sangat penting untuk pengeluaran serotonin, yang disebut "hormon kebahagiaan".Melawan jangkitan, keradangan, memperbaiki pembentukan darah, mengambil bahagian dalam proses metabolik, menguatkan saluran darah.Penjanaan semula tisu, memerangi penyakit kulit, memperkuat imuniti, mencegah penuaan dini, merangsang fungsi ovari, kesan antioksidan.KE0.006Penyertaan dalam sintesis protein yang bertanggungjawab untuk pembekuan darah.Memastikan fungsi normal sistem hormon dan kelenjar endokrin.

Unsur mikro dalam tomato:

MineralKandungan mg / 100 gBertindak
Magnesium11.0Melawan gangguan saraf dan tekanan.
Fosforus24.0Penyertaan dalam setiap proses pertukaran.
Peraturan keseimbangan asid-basa dan kerja sistem perkumuhan, pemeliharaan keadaan cairan mineral yang terkandung dalam darah.
Kalsium10.0Menguatkan tisu tulang.
Mempengaruhi pengeluaran melanin, kolagen, histamin. Ia mempunyai kesan antioksidan, mengatur tekanan darah, dan mengambil bahagian dalam penghasilan hormon seks wanita. Mempunyai kesan anti-radang. Ia mengangkut zat besi dan, berinteraksi dengannya, secara aktif terlibat dalam pembentukan hemoglobin dan eritrosit.
Potasium237.0Peraturan keseimbangan air, normalisasi degupan jantung.
Zink0.2Memberi kecantikan pada rambut dan pembaharuan sel-sel kulit.
Besi0.3Pencegahan perkembangan anemia, memastikan komposisi serum darah berkualiti tinggi.
Fluorin0.002Menguatkan tisu tulang dan meningkatkan imuniti.
Selenium0.2Menguatkan imuniti, menghalang pertumbuhan sel barah, meningkatkan keupayaan mental.

200 g tomato mengandungi separuh norma vitamin A dan kira-kira 70% daripada jumlah asid askorbik yang diperlukan.

Buahnya juga mengandung kolin, yang membantu menyingkirkan kolesterol dan meningkatkan jumlah hemoglobin dalam darah..

Kandungan nutrien bergantung pada warna tomato

Telah diketahui bahawa tomato terdapat dalam warna yang berbeza - merah jambu, kuning, merah, dan penternak juga membiakkan buah-buahan coklat, oren dan bahkan bergaris.

Ternyata warna asasnya bergantung pada zat dan sifat berguna apa yang dikurniakan oleh buah:

  • Merah - warna terang diberikan oleh beta-karoten (protovitamin A), yang, seperti vitamin C, sangat banyak. Ia juga mengandungi kolin.
  • Pink - menunjukkan bahawa tomato ini mengandungi lebih banyak selenium daripada "bunga" lain. Bahan ini menghalang penampilan neoplasma dan bertanggungjawab untuk rangsangan pergerakan usus.
  • Kuning - kaya dengan likopen, lebih banyak daripada pada tomato merah atau merah jambu, serta retinol dan miokin. Buah berwarna matahari mengandung lebih sedikit air daripada "saudara" mereka, dan lebih banyak bubur. Mereka mengandungi lebih kurang asid organik yang merengsakan selaput lendir perut dan usus, serta alergen.
  • Hijau - tomato yang belum sempat masak, dimakan mentah boleh menjejaskan keadaan. Ia mengandungi solanin, kepekatan yang besar berbahaya bagi tubuh. Anda boleh makan buah-buahan hijau, tetapi hanya setelah mereka menjalani rawatan panas.

Mengenai faedahnya

Adalah baik bagi lelaki dan wanita untuk makan tomato dengan pelbagai warna secara berkala..

Ini disebabkan oleh fakta bahawa buahnya, bergantung pada bentuknya (segar atau kalengan):

  • adalah antioksidan yang kuat;
  • melindungi daripada patologi jantung dan saluran darah;
  • menguatkan sistem imun;
  • meningkatkan penglihatan;
  • melawan kolesterol;
  • melegakan keletihan;
  • mengurangkan risiko barah serviks;
  • membosankan perasaan lapar, yang sangat berharga ketika mengikuti diet;
  • merangsang pengeluaran tiramin dan serotonin, yang melawan kemurungan.

Tomato kering ditunjukkan apabila:

  • aterosklerosis;
  • penyakit jantung;
  • cirit-birit.

Tomato membantu wanita hamil untuk mengatasi manifestasi toksikosis pada peringkat awal, mencegah mual dan muntah. Serat, yang kaya dengan buah-buahan, melegakan sembelit. Tomato tidak kurang berguna untuk orang tua, secara semula jadi, jika tidak ada kontraindikasi.

Tomat tumbuk akan menjadi produk makanan diperkaya yang sangat diperlukan untuk kanak-kanak berumur lebih dari satu tahun. Bayi selepas dua tahun dapat ditawarkan tomato segar. Secara semula jadi, mereka diperkenalkan ke dalam diet sedikit demi sedikit..

Sedikit mengenai bahaya tomato

Solanine, yang tidak hanya terdapat pada tomat hijau, tetapi juga pada daun dan batang tanaman, memberi kesan negatif pada hati dan mengganggu metabolisme. Sekiranya bersentuhan dengan kulit dalam jumlah besar, bahan tersebut boleh menyebabkan alergi, gatal-gatal, demam.

Tomato yang dijemur kaya dengan asid oksalik, pengambilan berlebihan yang berbahaya bagi tubuh. Buah masin tepu dengan natrium klorida, lebih mudah - dengan garam. Ini mendorong pengumpulan lebihan cecair di dalam badan, yang membawa kepada edema. Tomato acar boleh menyebabkan batu karang dan pundi kencing. Perhatian mengenai pemeliharaan harus dirawat oleh wanita hamil pada trimester ketiga dan anak-anak.

Anda harus melepaskan tomato jika seseorang sakit:

  • gout;
  • penyakit batu empedu;
  • artritis.

Produk berbahaya apabila:

  • intoleransi individu;
  • memburukkan lagi penyakit saluran gastrousus dan buah pinggang.

Tomato adalah sumber nutrien yang berharga. Dengan penggunaan biasa, tetapi sederhana, mereka akan memenuhi tubuh dengan vitamin dan mineral, menjaga kecantikan dan kesihatan selama bertahun-tahun. Menurut pakar pemakanan, seorang dewasa memerlukan 300 gram buah segar setiap hari..

Kandungan vitamin dalam tomato

Ramai di antara kita, makan sayur-sayuran dan buah-buahan, tidak memikirkan faedahnya. Produk biasa seperti tomato, mengandungi banyak bahan berguna. Vitamin dalam tomato, seperti dalam banyak sayur-sayuran, terdapat dalam kuantiti yang banyak.

  1. Ciri-ciri yang bermanfaat
  2. Komposisi vitamin
  3. Elemen berguna
  4. Kalsium
  5. Tembaga
  6. Potasium
  7. Lycopene (Lycopene)
  8. Kolin
  • Bahaya dan kontraindikasi
  • Bagaimana nak guna
  • Kandungan vitamin dalam tomato

    Ciri-ciri yang bermanfaat

    Tomato bukan sahaja sayur yang cantik dan enak, tetapi juga menyihatkan tubuh manusia. Fakta ini terungkap sejak dulu, tetapi kajian yang lebih teliti mengenai komposisi produk ini telah dilakukan dengan adanya teknologi yang sesuai. Pengambilan tomato secara berkala menyumbang kepada yang berikut:

    • mengurangkan risiko terkena penyakit sistem kardiovaskular kerana kehadiran lycopene dalam sayur-sayuran, yang termasuk dalam kumpulan antioksidan yang paling kuat;
    • mengatur kerja sistem saraf, mempunyai kesan antibakteria kerana adanya fitonutida di dalam sayur;
    • serotonin, yang merupakan sebahagian daripada sayur-sayuran ini, dapat meningkatkan pengeluaran hormon tertentu, berkat mood yang bertambah baik;
    • mencegah pembentukan trombus kerana fakta bahawa produk tersebut mengandungi unsur yang mendorong penipisan darah;
    • buahnya adalah 94% air, jadi ia memberi kesan yang baik terhadap pembersihan buah pinggang;
    • membantu memperbaiki keadaan kulit;
    • kerana kehadiran kromium dalam tomato, mereka cepat jenuh badan tanpa membebankannya dengan kalori tambahan, oleh itu sayur ini dijadikan asas untuk banyak diet;
    • tomato menurunkan kadar kolesterol darah, sehingga menormalkan tekanan darah.

    Tomato mempunyai komposisi BZHU berikut: protein - 0,8 g, lemak - 0,3 g, karbohidrat - 4,65 g.

    Komposisi vitamin

    Sebilangan besar tomato terdiri daripada air, ia mengandungi sejumlah besar vitamin yang mempunyai kesan yang baik pada tubuh manusia.

    • thiamin (vitamin B1). Ia memainkan peranan penting dalam proses metabolik kehidupan. Dengan kekurangan vitamin ini di dalam badan, bukan sahaja sistem kardiovaskular menderita, tetapi juga yang gugup. Pengambilan tomato secara berkala akan membantu meningkatkan aktiviti otak, meneutralkan kerengsaan, meredakan keadaan dalam keadaan tertekan;
    • riboflavin (vitamin B2). Bahan ini mampu mempengaruhi proses pertumbuhan semula kulit - dengan penggunaan makanan yang tinggi vitamin ini, keadaan kulit dan rambut akan bertambah baik;
    • asid pantotenik (vitamin B5). Penting untuk penghasilan hormon seks;
    • pyridoxine (vitamin B6). Bahan ini mendorong pembentukan serotonin, yang bertanggungjawab untuk fungsi normal sistem saraf. Makan tomato boleh memberi kesan diuretik ringan;
    • sayur-sayuran kaya dengan vitamin C, yang mengambil bahagian dalam pelbagai proses metabolik dan tenaga.

    Elemen berguna

    Selain vitamin, tomato mengandungi bahan berguna seperti magnesium, kalsium, kalium, kolin, dan lain-lain. Ia diperlukan untuk fungsi normal tubuh manusia.

    Jumlah anggaran beberapa mikro dan makronutrien yang terdapat dalam tomato dapat dilihat dalam jadual.

    unsurjumlah (mg / 100 g)
    magnesiumsebelas
    fosforus24
    kalsiumsepuluh
    tembaga0.1
    besi0.3

    Kalsium

    Makronutrien ini membantu menguatkan tisu tulang. Jumlahnya yang mencukupi dalam tubuh manusia dibuktikan dengan rambut, kuku, gigi yang sihat dan cantik..

    Tomato mempunyai kesan yang baik pada tubuh manusia

    Bahkan sebilangan kecil tembaga dapat membantu mengatur tekanan darah. Juga, unsur jejak ini berkesan dalam penyakit virus. Keistimewaan tembaga adalah kemampuannya menggunakan jumlah zat besi yang diperlukan untuk tubuh.

    Potasium

    Untuk mengelakkan ketidakseimbangan air, seseorang perlu makan makanan yang mengandungi jumlah cecair yang diperlukan. Kalium, yang terdapat dalam sayur-sayuran dalam kuantiti terbesar, mampu memberi seseorang sistem kardiovaskular tanpa gangguan..

    Agar buah tomato mempunyai jumlah mineral yang mencukupi, perlu menyediakan unsur-unsur ini semasa pertumbuhan, iaitu buah tomato yang ditanam di tanah yang lemah juga akan kurang berkhasiat.

    Lycopene (Lycopene)

    Lycopene menghalang perkembangan sel barah di kawasan prostat pada lelaki dan mencegah penyakit ovari dan rahim pada wanita. Pada buah-buahan dengan warna kulit kuning, penunjuknya jauh lebih tinggi daripada buah-buahan biasa, merah.

    Bahan ini terdapat dalam jumlah yang lebih banyak dalam buah-buahan yang diproses (rebus atau dibakar). Dos likopen harian yang diperlukan ialah 10-15 mg.

    Kolin

    Kandungan kolin dalam jumlah yang cukup dalam produk membolehkan anda membuang tubuh dari kolesterol berlebihan. Lebihannya secara negatif mempengaruhi sistem peredaran darah, menyumbang kepada pembentukan plak kolesterol, yang membentuk penyumbatan saluran darah. Juga, terima kasih kepada kolin, anda dapat meningkatkan tahap hemoglobin..

    Bahaya dan kontraindikasi

    Walaupun khasiat positif sayur-sayuran ini, penggunaannya dalam makanan tidak bermanfaat bagi semua orang. Produk ini tidak digalakkan dalam kes seperti ini:

    • dalam penyakit akut sistem kardiovaskular dan hipertensi, terutamanya untuk buah tin (acar, asin);
    • dengan penyakit radang saluran gastrousus (ulser, gastritis) dan peningkatan keasidan perut;
    • tomato yang belum matang (hijau) tidak diingini bagi mereka yang menderita pankreatitis atau mempunyai masalah dengan sistem muskuloskeletal - asid oksalat yang dikandungnya hanya dapat memperburuk keadaan (dengan keinginan yang kuat, mereka boleh dimakan segar, tetapi hanya dengan izin doktor yang hadir );
    • dengan penyakit buah pinggang dan pundi hempedu, penggunaan sayur-sayuran dalam tin boleh menyebabkan pelanggaran metabolisme garam air, yang akan memberi kesan negatif kepada keadaan umum.

    Sayuran yang tidak dicuci akan menyebabkan bahaya yang tidak dapat dielakkan, terutama apabila mereka mengalami keretakan dan kerosakan lain. Di dalamnya jumlah bakteria dan mikroorganisma berbahaya terkumpul, yang boleh menjadi agen penyebab jangkitan usus. Buah-buahan dianjurkan bukan hanya untuk mencuci, tetapi menuangkan dengan air mendidih.

    Sekiranya anda tidak menolak produk hebat ini. Penggunaannya yang betul (tertakluk pada norma dan pemrosesan yang betul) bukan hanya akan mendatangkan bahaya, tetapi juga memperkaya tubuh dengan zat berguna, kandungannya dalam sayur ini sangat tinggi.

    Buah-buahan hijau dari tomato, seperti semua tanaman yang tergolong dalam keluarga Solanaceae (kentang, terung, lada), mengandungi alkaloid solanine, yang bukan hanya memberi sayur-sayuran rasa yang tidak menyenangkan, tetapi juga beracun. Tomato hijau boleh dimakan hanya setelah diproses: acar, acar, dll..