FitAudit

FitAudit adalah pembantu pemakanan harian anda.

Maklumat yang benar mengenai makanan akan membantu anda menurunkan berat badan, menambah jisim otot, meningkatkan kesihatan, menjadi orang yang aktif dan ceria..

Anda akan dapati sendiri banyak produk baru, anda akan mengetahui faedah sebenar mereka, anda akan membuang dari diet anda produk-produk yang sebelum ini anda tidak tahu tentang bahaya sebelumnya.

Semua data berdasarkan penyelidikan saintifik yang boleh dipercayai, dapat digunakan oleh amatur dan pakar pemakanan profesional dan atlet.

Ahli kami

Majalah ini dibuat untuk menolong anda dalam masa-masa sukar ketika anda atau orang yang anda sayangi menghadapi masalah kesihatan!
Allegology.ru boleh menjadi pembantu utama anda dalam perjalanan ke kesihatan dan mood yang baik! Artikel yang berguna akan membantu anda menyelesaikan masalah kulit, kegemukan, selsema, memberitahu anda apa yang harus dilakukan sekiranya anda mengalami masalah pada sendi, urat dan penglihatan. Dalam artikel tersebut, anda akan menemui rahsia bagaimana menjaga kecantikan dan awet muda pada usia berapa pun! Tetapi lelaki juga tidak menyedarinya! Terdapat keseluruhan bahagian untuk mereka di mana mereka boleh mendapatkan banyak cadangan dan nasihat berguna untuk lelaki dan bukan sahaja!
Semua maklumat di laman web ini terkini dan tersedia 24/7. Artikel sentiasa dikemas kini dan dikaji oleh pakar dalam bidang perubatan. Bagaimanapun, selalu ingat, anda tidak boleh mengubati diri sendiri, lebih baik menghubungi doktor anda!

Babi dibakar dalam kerajang

Cara memasak hidangan "Babi yang dibakar dalam kerajang"

  1. Potong cengkih bawang putih menjadi 2-4 keping.
  2. Buat potongan daging babi, masukkan bawang putih ke dalamnya.
  3. Gosokkan daging dengan garam dan lada.
  4. Sikat dengan sawi.
  5. Masukkan daging babi ke dalam foil yang disapu dengan minyak sayuran, bungkus.
  6. Letakkan di dalam loyang.
  7. Bakar pada suhu 180 darjah selama 1.5 jam.
  • Daging babi - 616 gr.
  • Bawang putih - 5 gigi.
  • Minyak bunga matahari - 20 ml.
  • Garam - 5 g.
  • Lada hitam tanah - 5 gr.
  • Mustard - 2 sudu besar.

Nilai pemakanan hidangan "Babi bakar dalam kerajang" (per 100 gram):

Kandungan kalori Babi bakar oven. Komposisi kimia dan nilai pemakanan.

Nilai pemakanan dan komposisi kimia "Babi bakar di dalam ketuhar".

BerkhasiatjumlahBiasa **% norma dalam 100 g% norma dalam 100 kcal100% normal
Kandungan kalori224 kkal1684 kkal13.3%5.9%752 g
Protein8.4 g76 g11.1%lima%905 g
Lemak18.28 g56 g32.6%14.6%306 g
Karbohidrat5.83 g219 g2.7%1.2%3756 g

Nilai tenaga Babi bakar oven ialah 224 kcal.

Sumber utama: Dicipta dalam aplikasi oleh pengguna. Maklumat lanjut.

** Jadual ini menunjukkan norma rata-rata vitamin dan mineral untuk orang dewasa. Sekiranya anda ingin mengetahui norma berdasarkan jantina, umur dan faktor lain, maka gunakan aplikasi "My Healthy Diet".

Jadual kalori babi

Kekurangan kalori adalah pemangkin utama dalam proses penurunan berat badan. Kita boleh mengatakan bahawa ini adalah keadaan yang paling penting. Itulah sebabnya mereka yang ingin menjaga badan mereka sentiasa harus mengira pengambilan kalori harian mereka dan mengambil kira BJU makanan yang mereka makan. Jadual kalori daging babi akan membantu anda mengira KBZHU daging dan daging babi, serta hidangan daging babi.

ProdukKandungan kalori, kcalProtein, g setiap 100 gLemak, g setiap 100 gKarbohidrat, g setiap 100 g
Bacon39313.6637.130
Daging asin ringan, dimasak54137.0441.781.43
Bacon goreng46833.9235.091.7
Bacon, Kanada11020.312.621.34
Bacon bakar54835.7343.271.35
Bacon ketuhar gelombang mikro47639.0134.120.48
Ham dengan jusnya sendiri, bahagian atas ham pada tulang20019.713.260.43
Ham dengan jusnya sendiri, bahagian atas ham pada tulang, dibakar17722.479.390.6
Ham dengan jusnya sendiri, bahagian atas ham pada tulang, daging tanpa lemak12222.713.470.43
Ham dengan jusnya sendiri, bahagian atas ham pada tulang, daging tanpa lemak, dibakar13724.144.250.48
Ham dihiris spiral dalam jusnya sendiri12918.665.751.18
Ham dalam jusnya sendiri, dihiris dalam spiral, dibakar13922.185.11.06
Ham dihiris spiral dalam jusnya sendiri, daging tanpa lemak10919.253.261.22
Ham dihiris spiral dalam jusnya sendiri, daging tanpa lemak, dibakar12622.563.781.08
Ham dalam jusnya sendiri, potong dadu15922.827.40.17
Ham dalam jusnya sendiri, potong tulang, goreng dalam kuali11820.893.41.04
Ham dalam jusnya sendiri, potong tulang, goreng18026.188.280.17
Ham dengan jusnya sendiri, potong dadu, daging tanpa lemak12324.342.870
Ham dengan jusnya sendiri, potong dadu, daging tanpa lemak, digoreng15027.754.380
Ham dalam jusnya sendiri, dihiris, daging tanpa lemak, digoreng dalam kuali11620.953.161.05
Ham dalam jusnya sendiri, ham keseluruhan11219.383.431.02
Ham dalam jusnya sendiri, seluruh ham, dibakar11420.543.130.84
Ham dalam jusnya sendiri, ham keseluruhan, daging tanpa lemak11119.443.211.03
Ham dalam jusnya sendiri, ham utuh, daging tanpa lemak, dibakar11320.573.010.84
Ham dalam jusnya sendiri, shank19122.3511.110.32
Ham dalam jusnya sendiri, cengkerang, dibakar19122.8810.930.33
Ham dengan jus, daging, daging tanpa lemak13025.113.330.3
Ham dalam jusnya sendiri, daging lembu, daging tanpa lemak, dibakar14524.954.970.34
Ham dalam tin14417.977.460
Ham dalam tin, dibakar16720.948.430.49
Ham rendah lemak16218.268.392.28
Ramping ham, potong tulang, goreng dalam kuali14827.184.090.74
Ham tanpa lemak, kira-kira 4% lemak, kalengan12018.494.560
Lemak ham, kira-kira 4% lemak, kalengan, goreng13621.164.880.52
Ham tanpa lemak, kira-kira 5% lemak, dibakar14520.935.531.5
Ramping ham, stik12219.564.250
Ham dicincang31512.7828.191.69
Ham masin ringan, bebas lemak (kira-kira 5% lemak), digoreng14520.95.51.5
Ham masin ringan, daging tanpa lemak, goreng165227,70.5
Ham yang masin ringan, dimasak17222.38.30.3
Ham, kira-kira 11% lemak, dibakar17822.629.020
Ham, kira-kira 13% lemak, kalengan, dibakar22620.5315.20.42
Ham, dimasak dengan air (lebih daripada 10%), bahagian atas ham pada tulang17916.0912.131.35
Ham dimasak dengan air tambahan (lebih daripada 10%), bahagian atas ham pada tulang, digoreng18619.4611.481.15
Ham dimasak dengan air (lebih dari 10%), bahagian atas ham pada tulang, daging tanpa lemak10717.933.381.24
Ham dimasak dengan air (lebih daripada 10%), bahagian atas ham pada tulang, daging tanpa lemak, goreng13121.284.71.15
Ham, dimasak dengan air tambahan (lebih daripada 10%), dihiris tanpa tulang, digoreng dalam kuali12415.085.134.69
Ham, dimasak dengan air (lebih daripada 10%), dihiris pada tulang14913.699.292.72
Ham, dimasak dengan air (lebih daripada 10%), dihiris pada tulang, digoreng dalam kuali15519.857.781.41
Ham dimasak dengan air (lebih daripada 10%), potong dadu, daging tanpa lemak10314.473.782.82
Ham, dimasak dengan air (lebih daripada 10%), potong dadu, daging tanpa lemak, goreng dalam kuali12220.93.631.35
Ham, dimasak dengan air (lebih daripada 10%), daging tanpa lemak tanpa tulang, digoreng12315.095.064.69
Ham dimasak dengan air tambahan (lebih daripada 10%), ham keseluruhan, tanpa tulang11714.054.994.21
Ham dimasak dengan air (lebih daripada 10%), ham keseluruhan, goreng tanpa tulang12313.885.464.61
Ham dimasak dengan air (lebih daripada 10%), ham keseluruhan, tanpa tulang, daging tanpa lemak11614.074.864.22
Ham dimasak dengan air (lebih daripada 10%), ham keseluruhan, tanpa tulang, daging tanpa lemak, goreng12313.885.464.61
Ham dimasak dengan air (lebih dari 10%), daging tanpa lemak11317.534.181,2
Ham dimasak dengan air (lebih daripada 10%), kurus24314.28201.42
Ham, dimasak dengan air (lebih daripada 10%), betis, goreng23418.1717.291.42
Ham dimasak dengan air (lebih daripada 10%), daging lembu, daging tanpa lemak, goreng13221.694.451.26
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), bahagian atas ham pada tulang17213.9912.50.8
Ham, dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), bahagian atas ham pada tulang, digoreng16120.18.560.99
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), bahagian atas ham pada tulang, daging tanpa lemak9515.433.480.67
Ham, dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), bahagian atas ham pada tulang, daging tanpa lemak, goreng12121.413.560.87
Ham, dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), dihiris tanpa tulang, digoreng dalam kuali12518.625.051.72
Ham, dimasak dengan penambahan air (tidak lebih daripada 10%), dihiris tanpa tulang, digoreng12617.775.481.54
Ham, dimasak dengan air tambahan (tidak lebih dari 10%), dihiris tanpa tulang, daging tanpa lemak, digoreng dalam kuali11918.824.091.75
Ham, dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), potong pada tulang16415.7310.771.1
Ham, dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), dihiris pada tulang, digoreng dalam kuali16620.88.731.54
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), potong dadu, daging tanpa lemak9517.382.291.23
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih dari 10%), potong dadu, daging tanpa lemak, goreng dalam kuali13122.044,31.48
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), ham keseluruhan tanpa tulang12117.065.381.42
Ham, dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), ham keseluruhan, tanpa tulang, goreng11717.994.391.57
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), ham keseluruhan tanpa tulang, daging tanpa lemak11017.343.971.45
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), shank16716.6511.020.66
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), tulang pada tulang, daging tanpa lemak9118.651.870.71
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), cengkerang, dibakar20018.6213.371.35
Ham dimasak dengan air tambahan (tidak lebih daripada 10%), daging lembu, daging tanpa lemak, goreng12820.924.431,2
Ham, bahagian tengah20320.1712.90.05
Ham, bahagian tengah, gaya negara, daging tanpa lemak19527.88.320.3
Gulai daging babi, makanan dalam tin33313.129.43.9
Perut babi15916.8510.140
Perut babi, reneh15721.47.260.09
Sarapan pagi pelancongan (daging babi), makanan dalam tin34716.9310.2
Usus babi1827.6416.610
Usus babi, direbus dengan api kecil23312.4920.320
Ham sosis cincang, dalam tin23413.218.92.8
Sosej cincang makanan amatur, makanan dalam tin313sebelas28.53
Daging cincang sosej terpisah, dalam tin27913.623,72.9
Potongan daging babi cincang46613.645.70
Potongan daging babi47017.540.38.8
Darah babi, kering33583.700
Paru-paru babi8514.082.720
Babi ringan, rebusan9916.63.10
Otak babi12710.289.210
Otak babi, direbus13812.149.510
Daging dalam sos putih, makanan dalam tin2021812.83.8
Kaki babi (kuku)21223.1612.590
Kaki babi (kuku), direbus dengan api kecil23821.9416.050
Ladu goreng303sebelas22.514.1
Ladu rebus2199.913.913.5
Hati babi13421.393.652.47
Hati babi, rebus16526.024.43.76
Pai panggang dengan daging cincang dan bawang24512.25.735.5
Panggang babi52415.749.34.2
Pankreas babi19918.5613.240
Pankreas babi, rebus21928.510.80
Babi goreng14726.44.50.2
Babi10920.630
Buah pinggang babiseratus16.463.250
Ginjal babi, rebus15125.44.70
Pai dengan daging dan bawang25412.16.436.4
Lemak babi dari perut, mentah8571.7694.160
Babi "oriental", kering (kering)61511.862.41.4
Daging babi3181727.80
Babi goreng31419.626.20
Babi berlemak49111.749.30
Babi berlemak, makanan dalam tin48611.548.90
Babi masin, bahu26916.4721.980
Babi masin, bahu, dibakar28717.2823.480.37
Babi rebus37322.531.50
Babi masin, dihiris untuk sarapan38811.7437.160.7
Rebusan daging babi235sembilan20.43.5
Rebusan daging babi, makanan dalam tin34914.932.20.2
Babi, isi atas (karbonat)16621.348.330
Babi, bahagian atas fillet (karbonat), dibakar19226.458.820
Daging Babi, Fillet Teratas (Karbonat), Daging tanpa lemak13222.394.060
Babi, isi atas (karbonat), daging tanpa lemak, dibakar17327.236.280
Babi, bahagian atas fillet (karbonat), dengan larutan tambahan17119.4510.260
Babi, bahagian atas fillet (karbonat), dengan penambahan larutan, goreng di atas api19828.339.420.02
Babi, bahagian atas fillet (karbonat), larutan ditambah, daging tanpa lemak11721.093.480.22
Babi, bahagian atas fillet (karbonat), dengan penambahan larutan, daging tanpa lemak, panggang di atas api17029.655.730
Babi, fillet atas (karbonat, atau potongan daging babi)15521.556.940
Babi, bahagian atas fillet (karbonat, atau daging babi), goreng di atas api19626.629.140
Babi, bahagian atas fillet (karbonat, atau daging babi), goreng dalam kuali19629.367.860
Babi, fillet atas (karbonat, atau daging babi), daging tanpa lemak12722.413.420
Babi, fillet atas (karbonat, atau daging babi), daging tanpa lemak, rebusan17030.544.340
Babi, bahagian atas fillet (karbonat, atau daging babi), daging sahaja, digoreng di atas api17327.586.080
Babi, fillet atas (karbonat, atau potongan daging babi), daging sahaja, digoreng17230.464.620
Babi, bahagian atas fillet (karbonat, atau daging babi), rebus20029.28.310
Babi, ham bahu, dibakar28020.4321.350
Babi, ham bahu, daging tanpa lemak, dibakar17024.947.040
Tenderloin babi14219.47.10
Babi tenderloin, goreng di atas api20129.868.110
Babi, tenderloin, dibakar14726.043.960
Babi, tenderloin, daging tanpa lemak10920.952.170
Babi, tenderloin, daging tanpa lemak, panggang di atas api18730.426.330
Babi, tenderloin, daging tanpa lemak, dibakar14326.173.510
Babi, pulpa brisket602863.30
Babi, dada dan bahu, tanpa tulang, daging dengan lemak, digoreng di atas api16228.474.490
Daging babi, brisket, tanpa tulang, daging berlemak, mentah12722.543.40
Babi, gulai (pinggang dan bahu), daging tanpa lemak14421.235.880
Babi, gulai (pinggang dan bahu), daging tanpa lemak, dimasak21129.479.440
Babi, gulai (pinggang dan bahu), dimasak23526.0713.660
Babi, lemak dipisahkan dari ham5795.6861.410.09
Babi, lemak bakar dipisahkan dari ham5917.6461.860
Babi, tulang belakang19319.8711.960
Babi, tulang belakang, dibakar23225.9613.420
Babi, tulang belakang, daging tanpa lemak11921.662.950
Babi, tulang belakang, daging tanpa lemak, dibakar17528.695.830
Babi, pinggang secara umum19819.7412.580
Babi, seluruh pinggang, digoreng di atas api24227.3213.920
Babi, keseluruhan pinggang, dibakar24827.0914.650
Babi, seluruh pinggang, daging tanpa lemak14321.435.660
Babi, seluruh pinggang, daging tanpa lemak, goreng20428.579.120
Babi, seluruh pinggang, daging tanpa lemak, panggang di atas api21028.579.80
Babi, seluruh pinggang, daging tanpa lemak, dibakar20928.629.630
Babi, seluruh pinggang, direbus23927.2313.620
Babi, pulpa pinggang38413.736.50
Babi, pantat13322.494.050
Babi, pantat pada tulang16820.488.960
Babi, pantat pada tulang, digoreng di atas api22226.9611.820
Babi, pantat pada tulang, dibakar23026.6412.870
Babi, pantat pada tulang, daging tanpa lemak12921.654.020
Babi, pantat pada tulang, daging tanpa lemak, digoreng di atas api17429.295.450
Babi, pantat pada tulang, daging tanpa lemak, dibakar20427.789.440
Babi, pantat pada tulang, daging tanpa lemak, rebusan195316.90
Babi, pantat pada tulang, rebusan23428.8112.310
Babi, pantat, goreng di atas api17028.195.530
Babi, pantat, dibakar19229.627.320
Babi, pantat, daging tanpa lemak, digoreng di atas api16128.64.360
Babi, pantat, daging tanpa lemak, dibakar17830.395.310
Babi, pantat, daging tanpa lemak, mentah12122.812.590
Babi, pantat, daging tanpa lemak, rebusan16328.754.50
Babi, pantat, rebusan17128.415.470
Babi, daging cutlet42111.441,70
Babi, bahu tanpa tulang18617.4212.360
Babi, bahu tanpa tulang, digoreng di atas api25925.5816.610
Babi, bahu tanpa tulang, dibakar26923.1118.860
Babi, bahu tanpa tulang, daging tanpa lemak13218.735.710
Babi, bahu tanpa tulang, daging tanpa lemak, digoreng di atas api22726.7412.540
Babi, bahu tanpa tulang, daging tanpa lemak, dibakar23224.2114.30
Babi, bahu tanpa tulang, daging tanpa lemak, rebusan23326.5713.20
Babi, bahu tanpa tulang, lebam26725.0717.690
Bahu babi32514.729.40
Babi, pinggang bahu tanpa tulang15720.547.940.76
Babi, pinggang bahu tanpa tulang, digoreng di atas api20224.7311.130.83
Babi, pinggang bahu tanpa tulang, dibakar19926.4810.320
Babi, pinggang bahu tanpa tulang, daging tanpa lemak12321.353.780.82
Babi, pinggang bahu tanpa tulang, daging tanpa lemak, digoreng di atas api16926.146.740.89
Babi, pinggang bahu tanpa tulang, daging tanpa lemak, dibakar17527.587.140
Babi, pinggang bahu pada tulang19419.5612.270
Babi, pinggang bahu pada tulang, digoreng di atas api23123.7214.350
Babi, pinggang di bahu, dibakar25424.2916.710
Babi, pinggang di bahu, daging dan lemak secara berasingan, digoreng dalam kuali25625.0216.560
Babi, pinggang di bahu, daging tanpa lemak14321.225.840
Babi, pinggang bahu pada tulang, daging tanpa lemak, digoreng di atas api19324.999.560
Babi, pinggang di bahu, daging tanpa lemak, kuali goreng22226.3812.140
Babi, pinggang di bahu, daging tanpa lemak, dibakar21725.711.890
Babi, pinggang di bahu, daging tanpa lemak, direbus22228.0211.290
Babi, pinggang bahu pada tulang, lebam25526.5415.710
Babi, bahu, dibakar29223.2821.390
Babi, bahu, daging tanpa lemak14819.557.140
Babi, bahu, daging tanpa lemak, dibakar23025.3313.540
Babi, betis yang diperap17119.1110.540
Babi, bubur ham, direbus15631.112.560
Babi, tulang rusuk tengah21119.914.010
Babi, tulang rusuk tengah, panggang di atas api26027.6315.760
Babi, tulang rusuk tengah, kuali goreng.27325.8218.050
Babi, tulang rusuk tengah, dibakar25226.9915.150
Babi, tulang rusuk tengah, rebusan25526.2915.790
Babi dicincang menjadi potongan (kaki, fillet, bilah bahu dan tulang rusuk), daging dengan lemak21118.2214.790
Babi, sayap (peritoneum)5189.3453.010
Babi, bahu19318.7112.510
Babi, bahu, dibakar31723.4724.010
Babi, bahu, daging tanpa lemak, dibakar22826.6812.620
Babi, bahu, daging tanpa lemak, rebusan19426.768.870
Babi, bahu, lebam23524.8814.330
Babi, panggang (dari kaki, fillet, bahu dan tulang rusuk)21618.9514.950
Babi, tumis (kaki, fillet, bahu), daging tanpa lemak, dimasak20127.519.210
Babi, panggang (ham, fillet dan bahu), daging tanpa lemak13421.24.860
Babi, subscapularis12821.653.910
Babi, bahagian subscapular, digoreng di atas api15527.474.230
Babi, daging tanpa lemak dari tulang rusuk tengah15221.86.480
Babi, daging tanpa lemak dari tulang rusuk tengah, panggang di atas api21629.4610.050
Babi, daging tanpa lemak dari tulang rusuk tengah, kuali goreng22427.6811.80
Babi, tulang rusuk tengah tanpa lemak, dibakar21428.8110.130
Daging Babi, Tulang Pinggang Tengah, Braised21127.9510.140
Babi, tulang rusuk dengan brisket dengan lapisan daging yang nipis27715.4723.40
Babi, tulang rusuk dengan brisket dengan lapisan daging yang nipis, dibakar36120.8930.860
Babi, tulang rusuk dengan brisket dengan lapisan daging yang nipis, rebus39729.0630.30
Babi, tulang rusuk dari bahu18919.3411.820
Babi, tulang rusuk tanpa tulang dari bahu, digoreng di atas api24726.2815.730
Babi, tulang rusuk dari bahu, tanpa tulang, dibakar27026.418.310
Babi, tulang rusuk dari bahu, digoreng di atas api26025.5817.560
Babi, tulang rusuk bahu, dibakar35921.7529.460
Babi, tulang rusuk bahu, daging tanpa lemak14020.765.640
Daging babi, tulang rusuk, daging tanpa lemak, bakar tulang, goreng api21627.8311.650
Babi, tulang rusuk bahu, daging tanpa lemak, pada tulang, dipanggang22729.211.380
Babi, tulang rusuk bahu, daging tanpa lemak, direbus24727.7414.260
Babi, tulang rusuk dari bahu, hanya daging tanpa tulang, digoreng di atas api21627.8311.650
Babi, tulang rusuk bahu, daging sahaja, tanpa tulang, dibakar21929.211.380
Babi, tulang rusuk bahu, lebam27326.4917.710
Babi, tulang rusuk dari belakang22419.0716.330
Babi, tulang rusuk dari belakang, dibakar29223.0121.510
Babi, tulang rusuk dari belakang, pada tulang, hanya daging17220.859.840
Babi, tulang rusuk dari belakang, pada tulang, hanya daging, dibakar25524.1517.650
Babi, tulang rusuk bahagian tengah dengan daging18620.2811.040
Babi, tulang rusuk bahagian tengah dengan daging, digoreng di atas api22224.4213.040
Babi, tulang rusuk bahagian tengah dengan daging, dibakar24826.9914.680
Babi, tulang rusuk dengan daging, daging tanpa lemak13621.794.80
Babi, tulang rusuk bahagian tengah dengan daging, daging tanpa lemak, panggang di atas api18625.798.360
Babi, tulang rusuk tengah dengan daging, daging tanpa lemak, digoreng21128.849.730
Babi, tulang rusuk dengan daging, daging tanpa lemak, dibakar20628.829.210
Babi, tulang rusuk dengan daging, daging tanpa lemak, rebusan20829.039.320
Babi, tulang rusuk bahagian tengah dengan daging, rebus26126.6616.280
Babi, lemak babi7485.0580.50
Babi, segar, bilah bahu, kaki depan, daging tanpa lemak, mentah12020.263.770
Daging babi, segar, campuran daging dari pelbagai bahagian bangkai dan jeroan, dipisahkan secara mekanikal, mentah30415.0326.540
Babi, segar, berpengalaman, sirloin, tengah, kurus, mentah10620.392.090
Babi, segar, potong, cincang (pinggang dan bahu), daging berlemak, mentah17720.0810.140
Babi, fillet tengah pada tulang17020.719.030
Babi, fillet tengah pada tulang, digoreng di atas api20925.6111.060
Babi, fillet tengah pada tulang, goreng kuali23827.6313.320
Babi, fillet tengah pada tulang, dibakar23127.0112.80
Babi, fillet tengah tanpa tulang, daging tanpa lemak12721.993.710
Babi, fillet pada tulang, daging tanpa lemak, panggang di atas api18026.767.290
Babi, fillet tengah pada tulang, daging tanpa lemak, kuali goreng19529.567.660
Babi, fillet tengah tanpa tulang, daging tanpa lemak, dibakar19428.587.950
Babi, fillet pada tulang, daging tanpa lemak, direbus20030.27.860
Babi, fillet pada tulang, direbus24228.2113.510
Babi, ham steak, tanpa tulang, daging dengan lemak, digoreng di atas api15827.574.410
Babi, stik ham, tanpa tulang, daging berlemak, mentah12321.643.390
Babi, pinggul3051527.20
Babi, bangkai, daging dengan lemak, mentah37613.9135.070
Leher babi (pulpa)34313.631.90
Babi babi dari belakang, mentah8122.9288.690
Lemak babi6329.2565.70
Lemak babi, dipisahkan dari ham5157.5531.87
Lemak babi, dipisahkan dari ham, dipanaskan semula5078.7751.572
Lemak babi, dimasak6267.0666.10
Lemak babi, daging cair, dimasak8980.0799.50
Kaki babi masin (kuku)14011.6310.020.01
Limpa babiseratus17.862.590
Lele babi, rebus14928.23.20
Hati babi11817.274.361.33
Hati babi, rebusan14823.65.050,4
Telinga babi23422.4515.10.6
Telinga babi, reneh16615.9510.80.2
Babi cincang, 21% lemak26316.8821.190
Babi cincang, 21% lemak, dimasak29725.6920.770
Daging babi cincang, 72% daging / 28% lemak, digoreng37722.5931.421.08
Babi cincang, 72% daging / 28% lemak, dimasak39322.8332.931.39
Babi cincang, 84% daging / 16% lemak21817.99enam belas0.44
Daging babi cincang, 84% daging / 16% lemak, digoreng30127.1421.390
Babi cincang, 84% daging / 16% lemak, dimasak28926.6920.040.58
Babi cincang, 96% daging / 4% lemak12121.140.21
Daging babi cincang, 96% daging / 4% lemak, digoreng18531.696.20.57
Daging babi cincang, daging 96% / lemak 4%, dimasak18730.557.150
Babi cincang, sosej, makanan dalam tin24410.620.44,3
Ekor babi37817.7533.50
Ekor babi, daging dan tulang42216.839.40
Ekor babi, reneh3961735.80
Schnitzel daging babi403Sembilan belas32.28.8
Babi babi cincang47313.542.5sembilan
Pipi babi (pipi, dolar)6556.3869.610
Escalope babi36318.132.30
Lidah babi22516.317.20
Lidah babi, rebus302.226,20621,9260
Lidah babi, rebusan27124.118.60

Anda boleh memuat turun jadual penuh untuk selalu menggunakannya di sini.

Babi (di dalam ketuhar)

Babi di dalam oven boleh dimasak terbuka pada loyang, atau anda boleh menggunakan beg khas, atau membungkus daging dengan kerajang.

Daging babi panggang adalah sumber protein yang sangat baik yang berfungsi sebagai penyusun bagi badan kita. Di samping itu, daging babi mengandungi lemak sihat yang digunakan tubuh sebagai tenaga cepat..

Agar daging babi dapat mengekalkan jusnya dan rasa yang kaya ketika memanggang, pertama-tama anda boleh menggoreng sepotong dalam kuali hingga kerak mendidih. Selepas itu, anda boleh memanggang, kerana tepung goreng tidak akan membiarkan jus mengalir keluar, dan daging tidak akan kering.

Babi panggang yang lazat: kalori dan resipi

Daging lembu

ProdukProteinLemakKarbohidratKcal setiap 100 g.
entrecote29.611.20220
daging lembu stroganoff16.711.35.9193
udder12.313.70172.5
keratan18.6enam belas0218.4
baju kurung1717.40224.6
gulai16.814.33.9212
diafragma18.916.60225
paru-paru16.22.5092
otak10.8610.31.05143
guli18sepuluh0170
pantat20.167.730156
sirloin22.094.080131
hati17.93.75.3127
buah pinggang15.22.81.986
tulang rusuk16.318.70233
stik pantat24.911.38.6237
daging panggang26.366.750173
parut14.84.2097
limpa18.330105
hati17.723.940.14112
stik19.1915.320220
stik daging lembu marbled18sepuluh0170
rebusan14.117.40214
fillet22.786.430155
ekor19.76.50137.3
lidahenam belas12.12.2173

Pilihan dengan sayur-sayuran

Daging babi adalah sejenis daging yang biasanya dimakan dengan pelbagai lauk. Yang paling sihat adalah sayur-sayuran. Berikut adalah idea menarik mengenai cara memanggang daging babi yang lazat di dalam ketuhar. Untuk resipi ini, anda memerlukan:

  • setengah gelas sos barbeku;
  • seperempat gelas madu;
  • 2 sudu teh jintan;
  • 4 keping tenderloin babi tanpa tulang (kira-kira 800 gram)
  • 2 telinga besar jagung, masing-masing dipotong menjadi 6 keping;
  • 1 cawan wortel kecil, potong dengan batang panjang
  • 2 cawan kentang rebus, potong
  • 1 sudu teh garam.

Turki

ProdukProteinLemakKarbohidratKcal setiap 100 g.
pinggul19.546.720144
shin19.546.720144
payudara21.897.020157
ventrikel19.144.580118
kulit12.7136.910387
sayap20.2212.320197
kaki19.546.720144
hati17.8416.362.26228
hati17.134.790.41113
fillet13.2915.960201
leher20.145.420135

Ia akan menarik bagi anda. Di laman web kami, anda boleh mengira kandungan kalori produk secara percuma, memilih diet, pakar pemakanan profesional, membaca kisah penurunan berat badan dari pembaca kami.

Cara memasaknya?

Potong lemak dari daging babi terlebih dahulu. Dalam mangkuk besar, satukan daging dengan bawang putih, jintan putih, serbuk cili, paprika, garam dan lada. Perah jus limau purut dan perap babi sekurang-kurangnya 20 minit.

Kemudian gunakan baking sleeve atau foil. Bagaimana memasak daging babi yang dibakar di dalam ketuhar di lengan? Lipat daging ke dalamnya, selamat dan bakar selama setengah jam pada suhu 190 darjah. Kemudian potong lengan baju dan bakar selama 10 minit lagi untuk kerak yang sedap. Selepas itu, susun potongan daging di atas pinggan dengan hiasan dan hidangkan.

Sekiranya anda membuang lemak sebelum mula memasak, resipi ini akan mempunyai 224 kalori setiap 100 gram daging babi bakar..

Sosej

ProdukProteinLemakKarbohidratKcal setiap 100 g.
anak dombaenam belas19.30238
Braunschweig27.742.20.2491
direbus12.822.21.5257
doktor rebus12.822.21.5257
rebus-salai20tiga puluh0350
daging lembu1511.70.2165
pemakanan12.113.50170
kediaman14.6330420
hati rumah15220258
brawn11.328.430.25340.5
dari unggas7.136.21.5223
daging rusa19.310.40170
kuda gila12650633
merokok1357.30507
Krakow16.244.60466.2
darahempat belas325.16379
ayam15.5116.192.34223
untuk birenam belas200.5244
cacing hati14.128.52.2326
amatur12.2280.1301
tenusu11.722.80.2252
mortadella16.3725.393.05311
Moscow24.841.50472.7
lada15600601
salchichon17311351
salami13570.2566
cervelat2440.50.2461
sujuk30.337.90463
kering-kering9.963.20403.4
asap yang tidak dimasak24.841.50472.7
chorizo24.138.271.86455
linguistik36sebelas0301

Keburukan daging untuk penurunan berat badan

Dengan penggunaan sederhana dan pilihan produk yang tepat, daging tidak membahayakan. Reaksi yang tidak diingini boleh berlaku sekiranya peraturan penyediaan produk tidak dipatuhi atau tidak ada larangan makanan. Kandungan kalori daging agak tinggi, jadi seseorang yang menjalani diet perlu memantau jumlah nutrien sebahagiannya. Makan berlebihan mungkin. Dianjurkan untuk menghindari daging goreng, kerana kandungan kalori meningkat tajam kerana minyak.

Sebaiknya beli daging hanya di kedai yang dipercayai dan dari penjual yang dapat memberikan sijil. Jika tidak, produk mungkin mengandungi larva helminth, protozoa dan parasit lain. Untuk mengelakkan jangkitan, daging harus diproses dengan teliti semasa memasak. Sebilangan parasit dapat bertahan walaupun setelah beku dan dapat berpindah ke organ dan tisu lain setelah memasuki perut.

Seekor ayam betina

ProdukProteinLemakKarbohidratKcal setiap 100 g.
pinggul17.2715.250211
daging lembu stroganoff14.7320.4163
bouillon4.33.60.450.7
shin18.813.90200.3
kepala17.38.30148
payudara23.61.90.4113
ekor19.5220276
gulai14.7320.4163
ventrikel17.662.06094
kulit1815.60212.4
dalam tin25.38.10.9185
merokok27.488.180.02184
payudara salai27.488.180.02184
sayap salai26.8619.460290
sayap18.3315.970222
cakar19.414.60.2215
sayap acar10.265.924.45111.14
kaki acar17empat belas1.7200
fillet acar14.9717.55.13241.97
nugget14.9718.0715.67285
kaki19.278.680161
kaki ayam21.3sebelas0.1184.6
kaki salai22.9315.70.02233
hati20.45.90.73137.6
jeroan18.285.181.42130
gulung16.642.734.66110
hati15.810.30.9158.9
sandaran belakang14.0528.740319
set sup5.44.20.2250
fillet14.7320.4163
leher14.0726.240297
schnitzel2766189

Kebab lazat di dalam ketuhar

Produk

  • Babi
  • Bawang
  • Cuka
  • Gula
  • Jus lemon
  • Rempah
  • Garam
  • Lada

Rahsia memasak kebab seperti di dalam ketuhar:

  • 1. Memasak mesti dilakukan di lengan pembakar.
  • 2. Pada bantal bawang. Lebih-lebih lagi, bawang mesti dijeruk. Dialah yang paling banyak memberi daging rasa barbeku..

Penyediaan

  1. Daging disediakan dengan baik dalam ketulan. Saya mencuba entrecotes - tidak begitu sedap.
  2. Pukul potongan daging. Saya tutup dengan filem berpaut. Saya memukul dengan kuat. Kemudian saya keluarkan filem itu, lada, garam dan pukul sedikit lagi.
  3. Kemudian saya masukkan daging ke dalam mangkuk, tambahkan rempah untuk kebab. Saya memotong satu bawang menjadi kepingan kecil dan berkerut dengan kuat dalam semangkuk daging. Saya membiarkannya diperap selama 2 jam.
  4. Sejam sebelum memasak, bawang perap terpisah dari daging.
  5. Saya memotong bawang menjadi separuh cincin. Saya tuangkan ke dalam mangkuk. Saya mengisinya dengan air mendidih. Saya tuangkan dalam 3-4 sudu besar. l. cuka, tambah 2 sudu besar. l. gula, garam. Anda juga boleh mencurahkan jus lemon.
  6. Jadi, mari kita pergi ke persiapan utama. Panaskan oven. Saya bakar pada suhu maksimum.
  7. Saya meletakkan kertas pembakar di atas loyang. Saya memotong lengan baju dengan panjang sedikit lebih lama daripada loyang itu sendiri. Saya mengikatnya di satu sisi.
  8. Masukkan busur ke lengan baju. Sebarkan dengan teliti di bahagian bawah lengan.
  9. Masukkan daging di atas bawang. Jangan campurkan dengan acar bawang. Ikat hujung lengan yang lain. Dan kami membuat beberapa tusukan di bahagian atas lengan baju.
  10. Kami memasukkan ke dalam ketuhar dan memanggang kebab di dalam ketuhar selama kira-kira 1-1.5 jam. Bergantung pada ketuhar. Daging mesti dipanggang ringan.
  11. Kami mengeluarkannya dan meletakkannya di atas pinggan. Bawang juga sangat sedap.!
ProdukProteinLemakKarbohidratKcal setiap 100 g.
bison21.621.840109
unta18.99.40160.2
tersentak46.34.450252
penyapu kayu18200.5253.9
merpati18.4723.80294
angsa15.2390412
ular16.40.3093
ayam belanda19.5220276
babi hutan21.513.330122
merokok22.445.425337.33
rusa roe21.160138.4
buaya260.730110
seekor Arnab21.2sebelas0183
partridge18200.5253.9
rusa21.41.70100.9
beruang20.18.30155
puyuh21.764.530134
burung21.6120194
pengacau hazel18200.5254
burung unta21.71.2098
pengantin hitam18200.5253.9
itik15.8380405
pegar18200.5253.9
burung guinea20.642.470110
anak domba16.214.10191.7

Memasak daging dengan sayur-sayuran

Ini adalah resipi yang cukup menarik untuk daging babi yang dibakar di dalam ketuhar di lengan baju. Anda boleh menggunakan kerajang makanan jika mahu.

Satukan sos barbeku, madu, dan jintan dalam mangkuk kecil. Masukkan 1 keping daging babi, 3 keping jagung, seperempat cawan wortel dan setengah cawan kepingan kentang dalam setiap beg roti oven yang disediakan, dan taburkan setiap hidangan dengan seperempat sudu garam teh. Letakkan 3 sudu besar setiap sos di atasnya, ratakan ke atas daging babi dan sayur-sayuran.

Tutup beg pembakar dengan ketat dengan menyematkannya di atas. Bakar pada suhu 190 darjah selama 40 minit. Kemudian anda boleh membuka lengan baju dan terus memasak hingga coklat keemasan..

Harap maklum bahawa kandungan kalori daging babi bakar mengikut resipi ini sangat tinggi - 435 kalori setiap ratus gram hidangan.

Pelbagai

ProdukProteinLemakKarbohidratKcal setiap 100 g.
basturma14.820.10240
bacon11.645.040.66458
bresaola343.50.75170.5
daging babi rebus15500510
telur lembu13200.09230
ham22.620.90278.5
baju kurung salaisepuluh52.733.8494
hati angsa15.2390411.8
permainan346.50200
rak domba16.214.10191.7
daging kambing18enam belas0216
daging kuda19.59.90167.1
ham dalam tin16.0618.830.26239
sosej dalam tin10.519.42.6230
itik salai18.9928.350337
daging asap1.4900815.6
sosej salai20.710.96.1208
lidah salaienam belasenam belas0254
kupatenam belas35.70386
langet15.7111.560166.88
kaki katak16.40.3073
hati acar14.994.63.78128.01
bacon acar0.47.51.474
kebab beku acarsepuluh250279
lidah acarenam belasenam belas0254
babi menyusu20.630109
sup daging7.42.60.254.1
pate daging8.6815.5310.64216
tepung daging13.5516.746.9231.64
roti daging12.921.81.9256
daging salai22.445.425337.33
bebola daging28.7enam belas1263
kaki kambing20.555.080134
ham ham34.7516.11.31240.8
daging rusa19.58.50155
memburu sosej25.3400.3463
pancetta1.23.45.660
Parma ham24.422.50.1300
pate hati11.628.13.4301
pate foie gras11.443.844.67462
hati arnabSembilan belassepuluh0166
hati itik15.8380405.2
buah pinggang arnab12.51.8066.2
prosciutto22.620.90278.5
burung snipe17.4515.50215
burung kayu21.6120194
burung belalang burung18120242
lard lardo1.492.80840.8
salsiccia26tiga puluh0.1374
saltison13170209
pelana domba16.214.10191.7
lemak masin1.4900815.6
Sosej Vienna12.2226.170.77294.08
sosej sususebelas23.90.4261
daging lembu19.72096.8
siput anggur16.11.4290
anak ayam17.612.30.4183
ayam pedaging18.716.10220
ayam gherkins18.770.5139.7
khinzirsepuluh330337
pipi salai9.166.60.5625.4
lidah kalenganenam belasenam belas0207

Babi bakar oven dengan kentang

Satu lagi kegemaran saya ialah daging babi bakar dengan kentang. Daging dipanggang dalam kerajang, yang menjadikannya lembut dan beraroma. Dan dengan membuka kerajang 10 minit sebelum akhir memasak, anda boleh mendapatkan kerak yang menyelerakan..

Untuk hidangan ini, kami memerlukan produk:

  • 1.5 kg daging babi (tenderloin atau ham);
  • 5-6 ubi kentang besar;
  • 3-4 ulas bawang putih;
  • garam dan lada secukup rasa;
  • minyak zaitun;
  • sedikit madu dan mustard untuk sos.

Hidangan ini sedikit berbeza dari yang lain, kerana kita tidak akan memotong daging menjadi kiub kecil, tetapi bahagian. Ukuran potongan bergantung pada keinginan anda (dan ukuran perut) - masing-masing kira-kira 200-250 g.

Sama seperti resipi lain untuk daging kental, ia mesti disediakan - dibilas dan memotong semua makanan berlemak. Ini adalah satu-satunya cara untuk mendapatkan daging tanpa lemak, yang boleh disebut makanan.

Jadi, kami telah menyediakan dagingnya, sekarang kami akan menangani pengasam. Campurkan minyak zaitun dengan garam dan lada, masukkan mustard dan madu. Di sini - beberapa ulas bawang putih melewati mesin cetak (kami meninggalkan satu cengkih untuk dibakar). Kami melapisi semua kepingan daging dengan pengasam ini dan menghantarnya ke peti sejuk selama 8 jam.

Sebelum memasak, pastikan meninggalkan daging pada suhu bilik selama setengah jam. Sementara itu, sediakan kentang - kupas dan potong.

Sebelum membakar, saya selalu garam kentang - masukkan ke dalam mangkuk yang luas, taburkan dengan garam dan kacau.

Kami merobek sekeping foil yang kami perlukan - sehingga semua kentang sesuai di atasnya dan anda boleh menutupnya dari atas. Kami membentuk "sisi" di sisi dan menyebarkan baji kentang dan daging di atasnya. Taburkan dengan potongan bawang putih, tutup dengan kerajang dan hantar ke oven yang dipanaskan hingga 200 darjah selama 1.5 jam.

Kemudian keluarkan lapisan atas kerajang dan biarkan piring menjadi coklat selama 10 minit lagi. Selepas akhir memasak, tidak perlu mengambil lembaran penaik dengan kentang dan daging selama setengah jam lagi - biarkan ia datang.

Babi

ProdukProteinLemakKarbohidratKcal setiap 100 g.
entrecote28.579.80210
balyk15.424.90286
daging lembu stroganoff19.47.10142
keratan19.47.10142
kepala18enam belas0216
baju kurung9.3453.010518
gulai13.129.43.9333
diafragma18.5613.240199
perut16.8510.140155
brawn12.6320.5336
batu karangenam belas80135
telinga salai17sebelas0167
ham salai15500510
labuh13.736.50384
paru-paru14.082.72085
tulang rusuk acar13.2627.221.03299.44
kaki18enam belas0216
ham1530.30332.7
hati18.83.84.7109
buah pinggang16.463.250seratus
tulang rusuk salaisepuluh52.70514
buku jari1530.30332.7
sosej10.131.61.8322
limpa17.862.590seratus
hati17.274.361.33118
sosej11.830.80324.4
stik21.643.390123
rebusan13350367
telinga22.4515.10.6230
fillet20.576.310145
ekor17.7533.50378
leher13.631.90343
kulit18enam belas0216
schnitzelSembilan belas32.28.8403
lemak (lemak babi)1.492.80840.8
pipi6.3869.610494
eskalop18.132.30363
lidah15.9enam belas2.1208
telur13Sembilan belas0.09230

Leher babi dipanggang dengan madu sawi

Produk

  • Leher babi - 1-1,5 kg
  • Minyak zaitun - 30 ml
  • Garam secukup rasa
  • Lada hitam - 40 g
  • Untuk sayu:
  • Madu - 80 g
  • Mustard - 80 g
  • Kicap - 50 ml

Penyediaan

  1. Bentuk daging dengan mengikatnya dengan benang.
  2. Taburkan daging dengan minyak zaitun (separuh norma).
  3. Musim dengan garam.
  4. Kisar biji lada hitam (menggunakan penggulung).
  5. Gulung daging ke dalam lada hitam tanah.
  6. Tuangkan mentega ke atas daging sekali lagi.
  7. Bakar daging di dalam ketuhar pada suhu 160 darjah selama 1-1.5 jam.
  8. Sediakan aising. Untuk melakukan ini, campurkan mustard dengan madu sehingga sebati.
  9. Semasa mengacau, masukkan kicap ke dalam campuran mustard-madu.
  10. Keluarkan daging dari oven, angkat benang.
  11. Tuangkan pulut ke atas daging. Bakar selama 10-15 minit lagi pada suhu 180 darjah.
  12. Nikmati hidangan anda!
ProdukProteinLemakKarbohidratKcal setiap 100 g.
daging kambing17230282
daging lembu15.76250293
arnab19.457.370.72146.61
daging ayam belanda21.6120194
sosej12.332.42.9351.7
dalam tin1515.60200
cutlet12.549.877.86169.94
ayam17.448.10.04143
daging12.332.42.9351.7
bersandar25.5417.670269
daging babi15.4117.180221
soya45214.5270

Daging pelangsing

Selalunya, ketika menurunkan berat badan, perkara pertama yang mereka cuba lakukan dari menu adalah mengecualikan daging: kandungan kalori tinggi berbanding buah dan sayur, mengandungi lemak. Namun, ini adalah keputusan yang salah. Semasa proses memasak, dalam kebanyakan kes, daging menjadi kurang berkhasiat, kerana lemak cair.

Produk ini mengandungi sebilangan asid amino yang tidak penting dan penting sekiranya tiada karbohidrat. Pengambilan daging yang sederhana tidak menyebabkan kemunculan deposit lemak, kerana sebilangan besar sebatian tersebut segera dimakan, dan protein menyumbang kepada penurunan berat badan.

Dengan pendekatan bersepadu, hidangan daging membantu mencapai hasil yang diinginkan ketika bermain sukan. Mereka mengandungi cukup asam amino untuk membina jisim otot. Serat memerlukan banyak tenaga untuk mengekalkan keadaan yang memuaskan, oleh itu, jumlah perbelanjaan kalori meningkat, termasuk semasa rehat. Pencernaan protein haiwan juga memerlukan banyak usaha dari saluran gastrointestinal, jadi sebahagian dari nilai pemakanan dihabiskan untuk memproses produk..

Gulung babi

Makanan (untuk 6 hidangan)

  • Babi (daging bahu atau bahagian lemak lain) - kira-kira 1.5 kg
  • Bawang putih - 1 kepala
  • Bawang sederhana - 2 keping.
  • Garam secukup rasa
  • Lada secukup rasa

Penyediaan

  1. Kami mengasinkan daging pada waktu petang. Kami taburkan dengan bawang putih, garam, lada dan biarkan dalam mangkuk dengan bawang cincang kasar.
  2. Tiga jam sebelum ketibaan para tetamu, kami mengambil daging, mengeluarkan bawang dan mengeluarkannya.
  3. Pada asasnya, anda boleh meletakkan pengisian di bahagian tengah. Ini boleh jadi apa-apa, tetapi yang paling enak adalah jika anda meletakkan bahagian dalam ham, dan kemudian membungkus semuanya. Diperiksa! Ia terbang jauh!
  4. Tetapi sekarang kita mempunyai resipi ringkas. Oleh itu, kita hanya menggulung daging dengan ketat dan membalut tali. Ternyata "mummy".
  5. Kemudian kami memasukkan "mummy" ke dalam beg pembakar, mengikat tepi dan jangan lupa menembus lengan di beberapa tempat agar tidak pecah di dalam ketuhar. Pencungkil gigi sangat sesuai untuk ini..
  6. Kami meletakkan beg kami ke dalam ketuhar sejuk. Suhu - 180 darjah. Masa - 2 jam. Selepas 1 jam 45 minit saya mengeluarkan lengan baju, memotongnya dan memasukkannya ke bawah sehelai sehingga kerak terbentuk.
  7. Semua sudah siap. Potong menjadi bahagian. Kami meletakkannya di atas pinggan dan menghias dengan lauk dan ramuan. Saya jamin tetamu anda akan berpuas hati!
  8. Nikmati hidangan anda!

Babi goreng: kandungan kalori dan bahaya produk

Daging goreng diketahui berbahaya bagi tubuh, kerana daging babi mengandungi banyak kolesterol. Banyak hormon pertumbuhan juga memberi kesan buruk kepada keadaan badan. Kandungan kalori daging babi panggang meningkat dengan menambahkan lebih banyak lemak untuk menggoreng. Oleh itu, penting untuk dapat menyediakan hidangan daging dengan betul. Untuk menggoreng, anda perlu menggunakan kuali yang tidak lengket, akibatnya, lebih sedikit minyak akan dibelanjakan untuk memasak, dan badan anda tidak akan menderita kalori babi tambahan.

Dengan bertambahnya usia, daging harus dimakan dalam jumlah yang terhad, terutama untuk orang tua. Mereka tidak akan mengira kalori daging babi, tetapi sebahagian besar daging babi menyumbang kepada pemusnahan dan keradangan tisu..

Orang yang berlebihan berat badan harus mengelakkan makan potongan daging goreng, bebola daging, schnitzels dan makanan lain yang sedap. Sebelum makan hidangan daging, anda perlu mengira berapa banyak kalori yang terdapat dalam daging babi, dan bagaimana ini mengancam dalam kes tertentu.

Sekiranya anda menambahkan jumlah minimum lemak pada daging semasa proses menggoreng, dan menghalangnya daripada terbakar, anda dapat mengurangkan kesan berbahaya produk pada tubuh. Kandungan kalori daging babi rebus akan sedikit lebih rendah daripada daging yang dimasak mengikut semua peraturan dalam kuali. Babi goreng dilarang bagi orang yang mempunyai masalah dengan sistem pencernaan, diabetes, aterosklerosis, penyakit kardiovaskular.

Sekiranya anda bertanya mengenai penurunan berat badan, pemakanan makanan, maka kalori daging babi goreng tidak membenarkan jenis dan kaedah memasak daging ini dikaitkan dengan produk makanan..

Kandungan kalori abu haiwan yang berbeza

Khasiat daging lembu untuk manusia

Kualiti bermanfaat utama daging lembu termasuk:

  • Kandungan besi dan zink yang tinggi. Ini disahkan, antara lain, oleh warna produk yang lebih gelap dan merah burgundy..
  • Meningkatkan tahap hemoglobin. Doktor mengesyorkan agar pesakit dengan tahap rendah protein ini meningkatkan bahagian daging lembu dalam makanan..
  • Sesuai digunakan oleh anak-anak kecil, wanita hamil dan wanita semasa menyusu. Ia juga disebabkan oleh jumlah zat besi yang tinggi..
  • Kandungan kalori dan lemak yang rendah. Berkat ini, daging seperti itu dapat digunakan sebagai bagian dari diet yang bertujuan untuk mengurangkan berat badan..
  • Mudah dicerna, kurang rasa berat setelah diminum.
  • Ketepuan badan dengan asid amino penting, pemulihan tenaga.
  • Meneutralkan penyusun jus gastrik yang boleh merengsakan saluran pencernaan. Normalisasi keasidan dalam sistem pencernaan.
  • Pembentukan sisa minimum busuk dan toksik dalam usus, kerana cepat dicerna.

Sifat khinzir yang berguna

Fakta menarik: daging babi adalah daging selepas domba yang paling mudah dicerna. Lemak babi kurang berbahaya bagi jantung dan saluran darah, berbanding lemak sapi. 100 g daging babi mengandungi 2.98 g lemak, dan jumlah daging ayam yang serupa mengandungi 3.03 g.

Selain itu, daging babi mengandungi sejumlah besar vitamin dari kumpulan B: B1, B2, B3, B6 dan B12, berbanding dengan jenis daging yang lain. Ia mengandungi banyak protein, jadi ibu menyusu disarankan untuk memasukkan kaki babi dalam makanan, kerana daging ini menyumbang kepada pembentukan susu ibu.

Dari semua jenis daging, daging babi mempunyai kandungan kalori tertinggi..

Doktor mengatakan bahawa daging babi (dimasak dengan betul) menurunkan kadar kolesterol darah, yang membantu menguatkan sistem kardiovaskular manusia. Ahli urologi mengatakan bahawa daging babi membantu memperkuat "kekuatan maskulin" kerana ia kaya dengan protein dan disyorkan untuk lelaki yang lebih tua atau bagi mereka yang mempunyai masalah "dengan masalah ini.".

Juga, doktor mengatakan bahawa daging babi mengandungi enzim yang meningkatkan mood seseorang setelah memakannya..

Tetapi pencinta daging babi dalam bentuk apa pun harus tahu bahawa daging babi (atau lebih tepatnya, sisa) mencemarkan saluran pencernaan - kira-kira 35-40% produk menjadi sia-sia. Maksudnya, anda makan 200 gram daging babi, 70 - 80 gram masuk ke usus "di pintu keluar", dan selebihnya dibahagikan kepada komponen yang berguna untuk tubuh.

Tubuh manusia mempunyai kemampuan penyembuhan diri yang luar biasa - ini adalah fakta yang terbukti. Ribuan contoh diketahui ketika doktor meletakkan "salib" pada pesakit, dan dia pulih dengan cara yang tidak difahami (untuk doktor).

Sebilangan orang menolak makanan yang sihat, menganggapnya sebagai yang paling gemuk, dan oleh itu,&; resipi; jenis yang paling berbahaya&; termasuk; daging. Jumpa hidangan dariamp; minyak; babi dalam diet sama dan hampir tidak sama sekaliamp; kcal; berjaya. Dan sia-sia. Satu gram daging babi adalah sumber perut, vitamin dan mineral yang sangat baik.

Babi "Boyarskaya"

Makanan (untuk 6 hidangan)

  • Potong tulang - 6 biji.
  • Keju keras - 6 keping.
  • Kentang - 6 keping.
  • Bawang mentol - 3 keping.
  • Garam secukup rasa
  • Lada secukup rasa
  • Mayonis - secukup rasa
  • Minyak sayuran - 2 sudu besar.

Cara memasak daging babi boyar:

  • 1. Basuh dan keringkan daging. Pukul setiap bahagian dengan ringan di kedua-dua belah pihak. Musim dengan garam dan lada. Hidupkan ketuhar.
  • 2. Kupas dan basuh kentang dan bawang. Potong kentang menjadi kepingan kecil, bawang menjadi separuh cincin.
  • 3. Griskan loyang dengan minyak. Masukkan kentang dalam satu lapisan. Masukkan garam. Masukkan daging ke atas kentang. Bawang untuk daging. Tuangkan bawang dengan mayonis. Tutup loyang dengan kerajang.
  • 4. Letakkan loyang di dalam ketuhar di rak tengah. Bakar pada suhu 180 darjah selama 40 minit.
  • 5. Keluarkan loyang, angkat kerajang. Tutup setiap gigitan daging babi yang dibakar dengan kepingan keju. Kembali ke ketuhar di rak tengah. Bakar gaya boyar babi hingga coklat keemasan.
  • 6. Babi yang dibakar dengan kentang sudah siap. Hidangkan daging babi gaya boyar dengan kentang. Nikmati hidangan anda!

Sekiranya saya melepaskan daging babi??

Oleh itu, daging babi adalah produk berkalori tinggi. Itulah sebabnya mereka yang percaya bahawa kandungan kalori daging babi boleh memudaratkan sosok tersebut berusaha untuk mengecualikan produk ini dari makanan mereka. Namun, ini tidak boleh dilakukan, terutamanya kerana daging babi mudah diserap oleh tubuh dan mengandungi asid lemak tak jenuh, yang kurang berbahaya bagi tubuh daripada yang padat tepu yang terkandung, misalnya, dalam daging lembu..

Bahagian kalori terendah adalah bahu babi dan pinggang. Dengan memilih bahagian bangkai babi ini untuk memasak, anda dapat mengurangkan kandungan kalori daging babi. Tetapi lemak yang paling banyak terdapat pada perut babi, ia adalah 50%. Agar daging babi hanya membawa faedah, anda juga harus memasaknya dengan cara tertentu..

Pertama sekali, anda perlu melepaskan daging babi goreng. Ia mengandungi karsinogen yang menyumbang kepada barah. Sebaiknya rebus daging babi, bakar, rebus atau kukus. Ini akan membantu bukan sahaja mengurangkan kandungan kalori daging babi, tetapi juga memelihara semua zat yang berguna untuk tubuh di dalamnya..

Memilih untuk memasak adalah daging segar, dan jangka hayat daging babi adalah terhad. Contohnya, daging babi cincang boleh disimpan di dalam peti sejuk tidak lebih dari 1-2 hari, dan jangka hayat daging babi kukus tidak boleh melebihi 3 hari. Daging babi, seperti daging lain, adalah produk yang mudah rosak, jadi anda perlu berhati-hati tentang bagaimana dan berapa lama ia boleh disimpan. Jangka hayat yang agak panjang hanya terdapat pada daging babi beku di dalam peti sejuk beku.

Bahagian kalori terendah adalah bahu babi. Dengan memilih bahagian bangkai babi ini untuk memasak, anda dapat mengurangkan kandungan kalori daging babi. Tetapi lemak yang paling banyak terdapat pada perut babi, ia adalah 50%. Agar daging babi hanya membawa faedah, anda juga harus memasaknya dengan cara tertentu..

Pertama sekali, anda perlu melepaskan daging babi goreng. Ia mengandungi karsinogen yang menyumbang kepada barah. Sebaiknya rebus daging babi, bakar, rebus atau kukus. Ini akan membantu bukan sahaja mengurangkan kandungan kalori daging babi, tetapi juga memelihara semua zat yang berguna untuk tubuh di dalamnya..